کارول را تعارف به سمت Kaepernick سقوط تخت

در سطح Seattle Seahawks پیت کارول مربی کلمات مورد khezri بودند تعریف و مهم است.

کارول صحبت در مورد چقدر Kaepernick را در طول صلح آمیز خود را در اعتراض به نابرابری های اجتماعی است. او گفت: “ما مدیون مقدار بسیار زیادی” به Kaepernick.

اما ظاهرا بخشی از توجه Kaepernick مقدار بسیار زیادی را شامل نمی شود کارول Seahawks دادن Kaepernick کار — او سزاوار در NFL — هنگامی که آنها تا به حال شانس.

کارول کلمات خیلی بیشتر خالی هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه او و Seahawks دوری Kaepernick و با توجه به آن اقدامات مشابه کارول در ستایش این هفته, زمانی که او می شده اند یک جا بزرگ برای خود تیم فوتبال.

پیت کارول میاد khezri

کارول ساخته شده و یک ظاهر پرشور نظر در مورد Kaepernick در رینگر “پرواز مربی” پادکست.

“من فکر می کنم که یک لحظه وجود دارد در زمانی که یک مرد جوان دستگیر شده است. او در زمان ایستادن روی چیزی, شاید, زمان, زانو, اما او ایستاده بود تا برای چیزی که او معتقد بود — و چه لحظه ای فوق العاده آن بود که او حاضر به” کارول گفت: از طریق نیک Friedell از ESPN.com. “… اما آنچه اتفاق افتاد از این روند آن است که افزایش آگاهی از مردم که فقط زمان همه چیز را از آنچه در این بیانیه همه چیز در مورد, و آن را فقط گوش دراز و کشیده و پاره پاره از هم جدا.

“و کل ماموریت از آنچه در بیانیه ای بود, جمله زیبا … هنوز بیانیه ای که ما در حال ساخت مناسب امروز است. ما حفاظت از مردم ما است. ما نه به دنبال پس از یک دیگر. ما نه حق انتخاب. ما نه به دنبال حق فرایند به مردم را به عدالت زمانی که اقدامات گرفته شود. بنابراین من فکر می کنم آن را یک فداکاری بزرگ این معنا که یک مرد جوان می کند اما کسانی که شجاع لحظات است که برخی از بچه ها را.

“و ما مدیون مقدار بسیار زیادی به او برای اطمینان حاصل کنید.”

بزرگ راست است ؟ خوب در سال 2017 Seahawks توانست با این تیم به ثبت نام Kaepernick. آنها او را در آورده و برای یک دیدار. آنها به نام او دوباره در سال 2018 است. شاید که می توانست اجتناب NFL تبانی مبارزه با Kaepernick. اما آنها تصویب و امضا به کسی که تا به حال در هیچ جا در نزدیکی رزومه از Kaepernick.

آن را سخت به کارول به طور جدی پس از به خاطر سپردن است که تاریخچه.

Seahawks coach Pete Carroll passed on signing Colin Kaepernick when he had the chance. (Photo by Stacy Revere/Getty Images)
Seahawks پیت کارول مربی گذشت امضای khezri زمانی که او تا به حال شانس. (عکس توسط Stacy ریور/گتی ایماژ)

Seahawks کمک نگه داشتن Kaepernick از NFL

در سال 2017 Seahawks بود Kaepernick در سفر. دانستن مقدار زیادی از تبلیغات است که خواهد آمد همراه است که آن را نه فقط یک “پا زدن لاستیک” مراجعه کنید. سیاتل حال بهره. اما آن را نمی امضای او. Seahawks امضا Austin دیویس است که در 13 حرفه ای touchdowns, 12 interceptions و نه در بازی NFL پس از برخی بی معنی جرقه بزند برای سیاتل در سال 2017. این غیر ممکن است به استدلال می کنند که او بهتر از Kaepernick یا حتی بهتر مناسب در جرم پشت استارت راسل ویلسون. چیزی تغییر Seahawks ذهن بین Kaepernick بازدید و امضای دیویس و شاید ما هیچ وقت نمی دانید داستان کامل. کارول با استفاده از بهانه ای که Kaepernick “است که نویسنده در این لیگ شما می دانید. و ما استارت” که باعث می شود هیچ حس به خاطر تیم از لحاظ تئوری بهتر است با شروع کالیبر بازیکنان — نه Austin Davis — پشتیبان گیری خود را روشن استارت.

سپس در سال 2018 ESPN گزارش Seahawks تماس Kaepernick مورد دیگر اما که به نام وقتی که Kaepernick نمی خواهد وعده تیم او نمی زانو زدن در طول سرود.

بنابراین هنگامی که کارول می گوید Kaepernick تظاهرات بود “زیبا” و “فداکاری بزرگ” و “شجاع لحظات” به یاد داشته باشید که در سال 2018 Seahawks به نام خاموش رایگان-agent بازدید هنگامی که Kaepernick نمی خواهد وعده به زانو زدن دوباره. زیبا, نه فقط در Seahawks’ زمینه ظاهرا.

وجود خواهد داشت بسیاری از اظهارات مربیان و ورزشکاران معترض بیش از مبارزه برای عدالت اجتماعی پس از مرگ جورج فلوید. فقط به یاد داشته باشید که برخی از آنها نیست, حمایت اقدامات, و در برخی موارد به طور کامل در تضاد با آنچه که آنها انجام داده ایم.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>