Brees بحث خواهد آمد به هر اتاق قفل

در حالی که بسیاری از رهبران و نویسندگان و منتقدان را به نام وحدت برای مقابله با خشونت پلیس و نژادپرستی آن را روشن احساسات در این کشور باقی می ماند و راه به درک هر یک از دیگر همچنان تیره است.

اخیر مشاجره اطراف Drew Brees است آخرین نمونه از آن است.

در روز سه شنبه پرستاران نیواورلئان’ ستاره کارفرمایی پیوست و دیگر افراد مشهور در ارسال یک مربع سیاه و سفید در رسانه های اجتماعی. او آن را به عنوان بخشی از خاموشی شنبه, جنبش حمایت از تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در چهارشنبه drew Brees انتقاد زمانی که یاهو امور مالی دانیل رابرتز پرسید که چگونه NFL باید پاسخ دهند اگر بازیکنان شروع به زانو دوباره در طول سرود ملی. Brees اساسا تکرار نظرات او در سال 2016 که با انتقاد از blackballed کارفرمایی khezri.

“من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا” Brees گفت: قبل از اشاره کرد که او غرق می شود زمانی که فکر فداکاری بسیاری از آمریکایی ها از جمله دو پدربزرگ که در جنگ جهانی دوم ساخته شده برای این کشور است.

Drew Brees drew the ire of some of his teammates, including Michael Thomas. (AP Photo/Butch Dill)
Drew Brees جلب خشم برخی هم تیمی های خود از جمله مایکل توماس. (AP Photo/بوچ شوید)

Brees’ آگاهانه تصمیم به تلفیق زانو با بی احترامی به پرچم همه در حالی که با استناد به یک نظامی ایالات متحده است که هیچ ربطی به با سرود تظاهرات امتیاز در قلب قطع وجود دارد که در امریکا است.

هفت ساعت پس از Brees’ نظرات یکی از هم تیمی های سیاه, مارکوس, Davenport, دفاع او اشاره کرد که Brees نبود صحبت کردن در مورد زمان اعتراض و شورش و یا “هر چیزی جز احساسات خود را بر روی زانو طول سرود ملی.” اما پس از آن آسیب انجام شد به عنوان کارفرمایی شکست به خواندن اتاق باعث سرخوردگی گسترده در میان بسیاری از سیاه و بازیکنان و حتی هواداران خود در شهر شعار “F— Drew Brees.”

آنها می دانند که بخشی از آمریکایی ها احتمالا موافق با Brees با وجود این واقعیت که بازیکنان روشن ساخته است خود را تنها قصد داشت به صورت مسالمت آمیز آگاهی به موضوع خشونت پلیس.

این مناجات از بازیکنان که صحبت کردن در برابر نظرات خود را روز شنبه بزرگترین اشاره از یک بخش که ممکن است به زودی آمار NFL رختکن. مدت کوتاهی پس از Brees’ نظرات لمس کردن طوفان Saints ستاره Michael Thomas, Emmanuel ساندرز و آلوین Kamara — همه از آنها سیاه و سفید — در اشاره سرخوردگی خود را. هیچ یک از آنها را به نام Brees به صراحت اما برخی از unfollowed او را در رسانه های اجتماعی. در ضمن دیگر ستاره های این ورزش (ریچارد شرمن و Tyrann متیو) و خارج (LeBron James) به نام او است. آنها بعد پیوست توسط پرستاران ایمنی مالکوم جنکینز بود که به اشک نقل مکان کرد به عنوان او توضیح داد که چرا Brees’ نظرات خیلی مضر است.

این نوع از خشم شما به ندرت می بینیم بازیکنان NFL بیان در مورد دیگر بازیکنان NFL که بزرگتر حس مشترک جامعه از همیشه قبل از. با استناد به احساسات نظامی بی احترامی که در آن هیچ کدام در نظر گرفته شده Brees آیا همان چیزی است که افرادی که باور ندارد در مبارزه علیه خشونت پلیس اغلب در تلاش برای سلب مشروعیت تمام شود.

شاید که چه Brees را درک نمی کند. یا او فقط مخالف با آن است.

در پی مصاحبه روز شنبه بعد از ظهر با ESPN مایک Triplett, Brees تبلیغ خود را برای حمایت از هم تیمی های خود و بشردوستانه خود را کار می کنند.

“من عشق و احترام هم تیمی های من و من ایستاده در سمت راست وجود دارد با آنها در رابطه با مبارزه برای برابری نژادی و عدالت” Brees ESPN گفت:. “من نیز ایستاده با پدربزرگ من که در معرض خطر زندگی خود را برای این کشور و بی شماری نظامی دیگر مردان و زنانی که انجام آن به صورت روزانه.

“آیا من در سراسر آمده به عنوان کسی که انجام نشده و من بهترین مطلق را در این جهان به مکانی بهتر برای آوردن عدالت و برابری با دیگران و امید و فرصت برای کسانی که آن را ندارید? که آنچه که من به معنای عمل کار برآید به سخندانی. … من اقدامات برای خود صحبت می کنند.”

در واقع Brees اهدا کرده است یک تن از پول برای موسسه خیریه خود را در طول 19 سال NFL حرفه ای بود و به نام NFL در سال در سال 2006 برای تلاش های خود را. تنها دو ماه پیش او حتی اهدا 5 میلیون دلار برای کمک به لوئیزیانا در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

همه که کمک کمی یکشنبه به عنوان نظرات خود را به سرعت جلب گسترده انتقاد با برخی حتی از آینده خود را در اتاق قفل است. که این مشکل برای او پس از quarterbacks باید به رهبری و Brees’ صدای حمل وزن فوق العاده ای که در اتاق قفل است. در میان هم تیمی های خود از آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت او می تواند ترمیم آن نرده ها هر چند برنده شدن بازی های فوتبال کمک خواهد کرد.

بدون در نظر گرفتن چهار flare -up ارائه می دهد یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به جنگ است که بازی کردن در فضاهای خصوصی از 32 NFL رختکن این سقوط که در آن کسانی که موفق به خواندن اتاق — حتی اگر آنها اصرار دارند آنها متحدان به علت خطر ostracizing هم تیمی.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>