وجود دارد یک حرکت سریع برای باز کردن دوربین مخفی, تنظیمات بر روی آی فون خود را


دوربین در مدل های در آی فون 11 سری شامل ultra-wide لنز را گسترده تر, تصاویر, حالت شب برای مصرف بهتر است به دنبال عکس در محیط های کم نور و 16:9 frame برای عکسبرداری. با این ویژگی های جدید می آید یک کمی دوباره طراحی رابط کاربری در برنامه دوربین است که حتی نسل دوم آی فون SE دریافت و با وجود داشتن تنها یکی از این سه ویژگی است.

در به روز رسانی نرم افزار دوربین است که تنها در دسترس بر روی آی فون 11, 11 Pro 11 Pro Max و آیفون SE (2nd Generation), شما ممکن است متوجه برخی از دست رفته تیراندازی تنظیمات که مسن مدل های آیفون را مانند فیلتر تایمر و گزینه های HDR. “مربع” حالت برای عکس ها نیز حذف شده از آن نقطه تا به حال از سیستم عامل iOS 7.

فلش و تصاویر زنده تنظیمات هنوز هم در نوار ابزار به عنوان آنها در مدل های آی فون در حال اجرا در iOS 13 و تحت, و برای کسانی دیگر تنظیمات آنها فقط پنهان شده است.

آی فون X در حال اجرا در iOS 12 (سمت چپ) در مقابل آی فون 11 نرم افزار در iOS 13 (سمت راست).

بر روی آی فون 11 یا جدیدتر در حال اجرا در iOS 13 یا بالاتر حالت شب تنظیم به نظر می رسد در نوار ابزار تنها در شرایط نور کم (به استثنای آی فون SE 2020). HDR تنها به نظر می رسد اگر “Smart HDR” فعال در تنظیمات –> دوربین. بنابراین آنچه در مورد بقیه ؟

برای پیدا کردن دیگر گزینه های از دست رفته یا شیر بر روی شورون آیکون در نوار ابزار و یا کش رفتن در هر نقطه در بالای شاتر را فشار دهید. انتخاب حالت بار نزدیکی شاتر را تغییر دهید به یک دوربین دوم toolbar. در حالی که این گزینه حالت شب تنها به نظر می رسد در اینجا هنگامی که در نور کم (دوباره به استثنای آی فون SE 2020) شما در پیدا کردن تایمر و فیلتر و همچنین 4:3 دکمه است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید “مربع” حالت عکسبرداری و همچنین 16:9 حالت.

دوم toolbar نیز به شما می دهد یک راه دیگر برای دسترسی به تنظیمات فلش زنده عکس, ضامن, و, HDR, اگر شما “Smart HDR” غیر فعال است. به نوار کش رفتن یا شیر معکوس شورون.

Unhiding نوار ابزار بر روی آی فون 11 در حال اجرا در iOS 13.

بر روی آی فون XR و مسن تر در حال اجرا در iOS 13 و زیر وجود دارد یک ضربه تند وشدید زدن به بالا حرکت, اما همه از آن است که به شما دسترسی سریع به انتخاب یک فیلتر. بنابراین آن را اساسا مانند ضربه زدن روی دکمه فیلتر تنها آن را کشیدن. برای خروج از کش رفتن به پایین.

Unhiding فیلتر بر روی آی فون X در حال اجرا در iOS 13.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>