داستان های خنده دار. آنها به عنوان بخشی از گلف به عنوان birdies و bogeys. از طریق سال های گلف خلاصه شده است به اندازه کافی خوش شانس برای به اشتراک گذاشتن با برخی از افسانه سرایان و شخصیت در بازی. نویسنده ارشد مرد Yocom سزاوار ویژه برای قدردانی از من شات سری از مصاحبه های برجسته در اینجا گزیده ای از دیگر ویژگی های شگفت انگیز و ستون از طریق این دهه است.

چیزی که شما متوجه خواهید شد: یکی از جذاب ترین ویژگی های خوب jokesters است که توانایی به خنده در خود را به عنوان به خوبی به عنوان با دیگران است. و بهترین بخش ؟ تیم ما از نویسندگان و عکاسان در حفظ و اضافه کردن به لحظات کمدی, ماه توسط ماه. در اینجا یک مثال زیر اما ما گزیده ای از ده ها تن از ما داستان های مورد علاقه در نسخه دیجیتال از شماره 6 از مجله ما است که در حال حاضر در دسترس به صورت رایگان. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.تیم مایکلسون: بد شرط بندی با برادر فیل ژانویه 2016 فیل است که هفت سال از من بزرگتر, بنابراین زمانی که ما فوتبال بازی داخل خانه او می خواهم سطح زمین بازی—کمی. او تا به حال به بازی در زانو خود را و من را اجرا کنند. او تا به حال برای مقابله با من, و من فقط به حال به دو دست او را لمس کرد. او می خواهم پیاده روی توپ به خودش و فقط زمانی که من می خواهم به لمس او می خواهم بازی شیر یا خط توپ در هوا و ادعای لمسی به حساب نمی به این دلیل که توپ بود هوابرد. او بسیاری از چیزهای مانند آن. او همیشه برنده. یک بعد از ظهر و پس از آن بود داغ در خارج از ما باقی می ماند در قایقی. فیل به من آموخته بود که چگونه به بازی پوکر برای پول — و من تا به حال یک سطل پر از سکه است. من از چپ به استفاده از حمام و هنگامی که برگشتم فیل برخورد من مستقیم خیط و پیت کردن پادشاه ، من به اتاق من رو سطل ریخته و همه چیز را در گلدان. Phil تماس شرط و نشان می دهد او یک سلطنتی خیط و پیت کردن. تصور کنید که. او در زمان هر پنی. بعدا او اعتراف کرد او می خواهم انباشته عرشه هنگامی که من سمت چپ اتاق. او خریداری بسیاری از شام به آن را تشکیل می دهند. اما او هرگز به من پشت سکه.

برای داستان بیشتر بزرگ از گلف خلاصه اینجا را کلیک کنید برای خواندن ویژگی های کامل در شماره 6 مجله (به صورت رایگان!).

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی