تاتنهام به جلو Son Heung-حداقل توصیف کرده است خدمت سربازی خود را در کره جنوبی به عنوان “سخت” اما گفت که او قادر به لذت بردن از آن را در طول لیگ برتر را اجرا وقفه.

تمام کره جنوبی مردان باید خدمت نظامی اجباری با سن 28 اما پسر که تبدیل به 28 در جولای اجتناب از دست رفته هر زمان برای تاتنهام به عنوان او خود را به اتمام ماه گذشته با فصل معلق میان coronavirus بیماری همه گیر.

این اجرا شکستن نیز مجاز به تکمیل و بهبود خود را از دست او دچار شکستگی در اسپرز’ 3-2 پیروزی استون ویلا در ماه فوریه است.

“این بسیار پر مشغله است سه ماه” پسر شوخی در یک ویدئو در اسپرز سایت.

پسر بود معاف کامل 21 ماه خدمت سربازی پس از کمک به کره جنوبی به پیروزی در بازی های آسیایی 2018 شد اما هنوز هم مورد نیاز برای خدمت در یک دوره کوتاه.

“این یک تجربه خوب” پسر گفت. “من نمی توانستم بگویم همه چیز را که من انجام داده ام اما من واقعا از آن لذت بردم. آن بچه ها خوب بودند. سه هفته شد دشوار است اما من سعی کردم به آن لذت ببرید.

“من نمی دانم که چگونه مردم احساس می شود اما برای من این سه سال شده است طولانی بود اما خوب تجربه من از آن لذت بردم.

Son Heung-min has reflected on a busy few months (PA)
Son Heung-حداقل منعکس کرده مشغول چند ماه (PA)

“روز اول که ما یکدیگر را نمی دانم کمی عجیب و غریب اما به زودی ما می دانیم هر یک از دیگر. ما صرف هر روز با هم در یک اتاق 10 نفر بسیار نزدیک با هم کار ما کمک به یکدیگر تا زمان فوق العاده بود.

“کسانی که بچه ها روز اول و روز دوم آنها حتی نمی تواند به من صحبت می کنند اما در پایان آنها شوخی با من و ما با بهره گیری از همه با هم.”

پسر مجروح برای هفته های آخر قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در اواسط ماه مارس است اما در این فصل به او اجازه داد برای بهبود یافتن از یک بازوی شکسته و او در حال حاضر مشتاق به رفتن دوباره.

“من از نظر جسمی خوب من کار واقعا سخت می شود در حداکثر سطح و من تقریبا وجود دارد,” او گفت:.

“در حال حاضر ما می توانیم با هم, ما در حال آموزش بیش از دو هفته گذشته و بازیکنان – موسی (Dembele) بازگشت هری (کین) است Stevie (Bergwijn) است هر کس می خواهد به بازی دوباره و هر کس با انگیزه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی