سکوت از بسیاری از تیم NFL صاحبان پر سر و صدا

زمان برای کلمات است.

اما همانطور که ما در حال دیدن از تعداد قابل توجهی از تیم NFL حتی خالی کلمات یک پل خیلی دور است.

همانطور که از نوشتن این 16 تیم تا به حال نوشته شده را در حداقل یک بیانیه یا حق رای دادن لوگو و یا با صاحب نام متصل به خود را از کانال های رسانه های اجتماعی. همه آنها متفاوت است اما به طور کلی آنها را محکوم به قتل جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و تعهد به فراتر از کلمات برای ارائه به عمل است.

برخی مانند Baltimore Ravens صاحب استیو Bisciotti و New Orleans Saints صاحب گیل بنسون نوشت: در مورد مراحل عملی آنها در حال گرفتن بلافاصله: Bisciotti اهدای مبلغ 1 میلیون دلار با بازیکنان تصمیم گیری چگونه و از کجا این پول باید توزیع; بنسون, که همچنین دارای New Orleans Pelicans, اعلام تشکیل یک عدالت اجتماعی رهبری ائتلاف با بازیکنان از هر دو تیم.

شاید جای تعجب نیست که با توجه پدرش را در تاریخ به عنوان یک NFL مالکیت تبادل نظر لاس وگاس اظهارات بیانیه امضا شده توسط Mark Davis گفت: در بخش “صادقانه بگویم من شگفت زده است که در نتیجه خشونت نبوده است بسیار بدتر است.”

این گفتن که نیمی از لیگ را در تیم احساس می شود نقل مکان کرد و به اندازه کافی عمیق درد و ناامیدی نشان داده شده توسط بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید در روزهای اخیر در لیگ که در آن بیش از دو سوم از بازیکنان سیاه و سفید هستند.

روز شنبه, NFL, منتشر شد, بیانیه ای بود که اعتبار به کمیسر راجر Goodell. آن را بیشتر کلمه سالاد و قطعا چشم-نورد برای کسانی از ما به اندازه کافی به یاد داشته باشید آنچه که لیگ را به khezri که سکوت اعتراض را برانگیخته بود با قتل درست مثل فلوید است.

تنظیم که کنار گذاشته برای یک روز دیگر Goodell بیانیه و سکوت بسیاری از تیم ها یک یادآوری: در حالی که کمیساریای ممکن است چیزی از وجدان اخلاقی وجود دارد با توجه به گزارش های او ناراحت نبود از سر مربیان و مدیران عامل در لیگ, این واقعیت باقی می ماند که Goodell نمی تواند واقعا استفاده از قدرت NFL بدون حمایت از کسانی که از پرداخت حقوق و دستمزد خود را — تیم صاحبان.

با توجه به اظهارات فرض کنیم برخی از صاحبان خواهد بود در هیئت مدیره.

با توجه به سکوت می کنیم بیشتر نیست.

آن را قابل توجه به ببینید که در آن اظهارات را و نمی آمده است. پیتسبورگ استیلرز که دیر صاحب دن رونی بود رئیس لیگ تنوع کمیته را صادر نمی کند یکی است. صاحب جف Lurie و فیلادلفیا ایگلز که در گذشته حمایت از تلاش های بازیکنان به کار برای سهام عدالت باقی ماند سکوت برای یک هفته قبل از انتشار بیانیه ای در روز سه شنبه بعد از ظهر.

اعضای جدید انگلستان میهن پرستان شده اند برخی از فعال ترین در نظر قرار دادن زمان در بر تغییر در ماساچوست در زمان با کمک تیم صاحب رابرت کرافت و رئیس جمهور جاناتان کرافت. اما پرستان هم باید گفت: هیچ چیز حتی بعد از ما رسیده در روز دوشنبه شب درخواست اگر وجود دارد خواهد بود یک بیانیه آیند.

What will it take for white owners like Jerry Jones to speak out on the racism in this country? (AP Photo/Wilfredo Lee)
چه خواهد شد آن را برای صاحبان مانند جری جونز به صحبت کردن نژادپرستی در این کشور ؟ (AP Photo/Wilfredo لی)

NFC شرق باقی می ماند تا حد زیادی سکوت با هیچ بیانیه ای از Dallas Cowboys, Washington Redskins یا New York Giants از ظهر روز سه شنبه.

بازیکنان توجه هستند, بیش از حد. در توییتر موضوع به کارگردانی NFL, مینه سوتا اریک Kendricks پرسید: “چه گام های واقعی شما را به حمایت از مبارزه برای عدالت و [سیستمیک] اصلاحات ؟ در بیانیه خود گفت: هیچ چیز. لیگ شما ساخته شده است در ورزشکاران … شما نمی تواند در مردم به ما میآموزد که چگونه ما باید تعامل با پلیس اما نه کار نسبت به تغییر رفتار پلیس خود را. سکوت را این از بین برود.”

واقعیت این است که NFL منحصر به فرد قرار بود به یک نیروی خوب در حال حاضر. اما دو تیم صاحبان ثروتمند مردم سفید (Shad خان و Jacksonville Jaguars یکی از تیم ها هنوز خاموش در حالی که کیم Pegula و لوایح بوفالو بیانیه ای صادر کرده اند) با پول ارتباط و نفوذ به راهنمای محلی و ایالتی و حتی فدرال رهبران نسبت به تغییر.

دانشگاه مینه سوتا گفت: آن را دیگر نمی خواهد قرارداد با مینیاپولیس اداره پلیس برای ارائه خدمات در حوادث از جمله بازی های فوتبال, پس از جورج فلوید مرگ است. اگر Wilf خانواده که صاحب وایکینگ ها ساخته شده همان تصمیم گیری به جای یک مختصر دقت در بیانیه ای گفت: “هر کس در جامعه ما سزاوار این حق را احساس محافظت شده و امن”?

بازی روز قرارداد و دیگر قدرت پردازش — وایکینگ ها دعوت کرده اند پلیس به اردوگاه های آموزشی که در آن آنها بازیکن دسترسی و امضا — در حال سود برای پلیس در منطقه مینیاپولیس و نه یک حق. اگر Wilfs واقعا می خواهید ساکنان در جامعه به احساس محافظت شده و امن آنها می تواند به جلو و پول خود را تا محلی بخش نذر تغییرات و اجرای اقدامات بیشتر جامعه نظارت و محدود کردن استفاده از زور.

Hendricks راست است زمانی که او می گوید سکوت را ندارد این از بین برود. در سراسر این کشور در شهرستانها که در آن تیم NFL بازی و ده ها تن که در آن آنها نمی مردم در اعتراض به خشونت پلیس التماس برای کسانی که با حمایت از متهم و خدمت به انجام این کار بدون گرفتن دور با روی عیاشی و بیفکری کشتن شهروندان به مراتب بالاتر درصد از آنها سیاه و سفید و قهوه ای و در شرایطی که نیروی کشنده غیر ضروری بود.

این احتمال وجود دارد تقریبا هر سیاه NFL بازیکن حداقل یک داستان و احتمالا بیشتر از بودن با نژاد برفلد توسط پلیس و یا تبعیض توسط یک شخص آمریکایی و نه فقط در روز قبل از آنها شد ورزشکاران حرفه ای. در خارج از دیوارهای تیم خود امکانات آنها هنوز هم مردان سیاه و نه پول Pro کاسه اسکله و نه vaunted NFL سپر می توانید محافظت از آنها را از یک متعصب سیستم.

آیا صاحبان تیم صرف هر زمان صحبت کردن به این ، آیا آنها تا به حال این بازیکنان در چشم خود و از آنها بخواهید در مورد تجارب خود را فراتر از دیگران قابل توجه و فرزندان و مقابله با نیومده ؟ ؟ ؟ آنها تا به حال شنیده و پردازش ترس از مردم زمانی که آنها را ببینید چراغ پلیس در آینه مسابقه ای ضربان قلب و افکار است که یک پایه توقف ترافیک برای گفتن نه به اندازه کافی توقف در توقف ثبت نام می تواند در نتیجه شما با داشتن یک تفنگ اشاره کرد در صورت خود را ؟

آیا این تیم صاحبان فکر می کنم این خوب است ؟

حتی اگر آنها نمی, نگاه بازیکنان به طور کامل شکل انسان هستند آنها را خوب با کارکنان خود را که کمک به حفظ سود نورد در, در معرض خطر مثل این ؟ آن را کابوی rookie CeeDee بره گرفتن بارها و بارها tased بیش از پارکینگ در یک معلول نقطه a la دیگران’ استرلینگ قهوه ای قبل از دالاس صاحب جری جونز منتقل شده است به هر چیزی می گویند اجازه دهید به تنهایی توان نقل مکان کرد به فشار برای عمل ؟

پس از آن تمام خشم این روزها به استفاده از کلمات مارتین لوتر کینگ جونیور بیایید بیرون این: “در نهایت ما را به یاد داشته باشید کلمات از دشمنان ما اما سکوت از دوستان ما.” در این مرحله نه تنها بازیکنان در نظر گرفتن توجه داشته باشید از آنچه صاحبان تیم انجام و عدم انجام بقیه از ما بیش از حد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>