گزارش: Veteran ESPN NFL خبرنگار Josina اندرسون در شبکه

Josina اندرسون گزارش شده است که انجام می شود در ESPN.

جانباز NFL خبرنگار دیگر نمی خواهد کار در شبکه ورزش پس از انقضای قرارداد خود, نیویورک پست اندرو Marchand گزارش. این تصمیم ربطی به هر COVID-19 کاهش ساخته شده توسط شرکت دیزنی با توجه به گزارش.

Josina Anderson is reportedly out a ESPN after nine years with the network. (Getty)
Josina اندرسون گزارش شده است که یک ESPN بعد از نه سال با شبکه. (گتی)

اندرسون مشغول به کار در ESPN برای نه سال. او فعال در توییتر اما نه علنا اذعان کرد این گزارش از زمان این پست. ESPN کاهش یافته و نظر به پست. این گزارش را ارائه نمی دهد یک دلیل خاصی برای این تصمیم است.

ارسال شده در فوریه که اندرسون و ESPN می تواند به سمت یک فروپاشی است. روشن نیست چه آینده برای اندرسون.

خواهد شد که بیش از اندرسون نقش ؟

به گزارش شبکه جانبازان زمینه یاتس جرمی فاولر دن Graziano و Dianna russini را بازتوییت کرد خواهد کمک به پر کردن جای خالی سمت چپ توسط اندرسون به عنوان به خوبی به عنوان تازه وارد کیمبرلی مارتین که در پیوست ESPN از یاهو ورزشی در ماه مارس است.

اندرسون ساخته شده به طور منظم حضور در “پنج شنبه NFL, شمارش معکوس” “NFL Live” و “SportsCenter.” قبل از پیوستن به ESPN او شش سال را صرف به عنوان یک خبرنگار با فاکس 31 در دنور. او زد آهنگ به عنوان یک دانش آموز-ورزشکار در دانشگاه کارولینای شمالی است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>