Python 2 مقابل Python 3 — تفاوت های مهم هر هکر باید بدانید

پایتون است معمولا تبلیغ به عنوان یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای مبتدیان برای یادگیری آن ساده نحو و قابلیت باعث می شود که سخت به استدلال می کنند با. اما بسیاری از آموزش ها هنوز هم استفاده از پایتون 2 که در حال حاضر منسوخ شده است. Python 3 معرفی بسیاری از ویژگی های جدید و مهم باید از آنها آگاه رفتن به جلو و همچنین تفاوت های کلیدی بین Python 3 و سلف آن است.

Python 2 برای اولین بار منتشر شد در سال 2000. آن را بر بهبود نسخه های قبلی از زبان و معرفی ویژگی های مشترک به زبان های برنامه نویسی دیگر مانند جمع آوری زباله, لیست درک و پشتیبانی از یونیکد. نسخه 2.1 دیدم چند جزئی ارتقاء و 2.2 منتشر شد در انتهای سال 2001. نسخه 2.2 برجسته نوع وحدت که در هم ادغام شدند و انواع و کلاس را در یک سلسله مراتب تبدیل پایتون به یک شی گرا زبان.

نسخه پیشرفت تا Python 2.7 بود که به آخرین نسخه اصلی تا Python 3. Python 2 رسما بازنشسته شد و در اولین روز از سال 2020 است. Python 3 اولین بار در سال 2008 آغاز شده است و در حال حاضر بیشتر در حال حاضر گزینه با نسخه 3.8.3 بودن آخرین به روز رسانی.

عملکرد چاپ

اولین و احتمالا قابل توجه ترین تفاوت در پایتون 3 چاپ تابع. در پایتون 2 چاپ می تواند با استفاده از پرانتز:

print('Hello, world.')

یا بدون:

چاپ " سلام جهان است.'

در پایتون 3, پرانتز باید مورد استفاده قرار گیرد:

چاپ " سلام جهان است.'

عدد صحیح را بدست آورد

Python 3 نیز دسته تقسیم اعداد صحیح متفاوت است. در نسخه 2, تقسیم دو عدد صحیح عملکرد یک عدد صحیح به عنوان یک نتیجه:

چاپ 5 / 3
1

اما در پایتون 3 شناور ارزش بازگشته است:

چاپ(5 / 3)
1.6666666666666667

محدوده عملکرد

در پایتون 2 xrange تابع استفاده می شود برای تکرار در حلقه ها و همچنین تکرار از طریق یک لیست و یا دیکشنری:

برای x در xrange(1 از 10): print(x)

در نسخه 3 xrange جایگزین است محدوده عملکرد:

برای x in range(1, 10): print(x)

استفاده از xrange است که آن را سریع تر است که تکرار بیش از یک لیست در یک زمان. اما آن را پشتیبانی نمی کند پیرایش و دیگر لیست گرا روش بنابراین با استفاده از طیف وسیعی است که در حال حاضر ترجیح داده است.

یونیکد

Python 2 به طور ضمنی فروشگاه های رشته به عنوان ASCII ارزش. برای ذخیره آنها با استفاده از یونیکد آن مشخص شود با تو مانند:

چاپ(u'Hello')

در پایتون 3 رشته در حال حاضر به درمان به عنوان یونیکد به طور پیش فرض وجود دارد بدون نیاز به مشخص کنید:

print('سلام')

استثنا

راه استثنا ها و خطاها به کار گرفته شده در پایتون 3. در نسخه 2 استثنا چیزی شبیه به این:

امتحان کنید:
checking_error
به جز NameError گمراه: چاپ گمراه, 'خطا'

در نسخه 3, ما نیاز به اضافه کردن به عنوان کلید واژه ها:

امتحان کنید:
checking_error
به جز NameError به عنوان خطا: چاپ(err, 'خطا')

Python 3 همچنین این دسته از راه استثنا مطرح شده است. در نسخه 2:

افزایش IOError, 'error'

در نسخه 3 پرانتز مورد نیاز:

افزایش IOError('error')

متغیر نشت

در پایتون 2 متغیرها در یک حلقه for خواهد نشت به جهانی فضای نام. این به این معنی متغیرها می توانید تغییر دهید در حالی که در داخل حلقه است. در پایتون 3 آن را بهینه سازی و ارزش متغیرهای هرگز تغییر.

آینده ماژول

Python 3 اضافه شده کلمات کلیدی خاص و ویژگی های است که سازگار با پایتون 2. خوشبختانه وجود دارد یک راه آسان برای استفاده از قابلیت های نسخه 3 در کد در حال اجرا در پایتون 2 — _future_ ماژول. برای کمک به مهاجرت به Python 3 به سادگی استفاده از آینده واردات:

از _future_ واردات بخش

در حال حاضر وجود دارد Python 3 پشتیبانی در پایتون 2 کد.

مزایای استفاده از Python 3

در حال حاضر که ما رفته بیش از تغییرات در پایتون 3, از آن آسان است برای دیدن برخی از مزایای آن بیش از بازنشسته نسخه. چیزهایی مانند تابع print در واقع رفتار مانند یک عملکرد خوب و همچنین به عنوان راه بخش به کار گرفته شده است. پشتیبانی از یونیکد است یکی دیگر از مزیت 3 دارای بیش از 2 — بدون نیاز به نگرانی در مورد مشخص کردن آن است. خطا نیز قوی تر در پایتون 3 و اجازه می دهد تا برای آسان تر پیگیری و رفع اشکال.

یکی از اهداف اصلی از پایتون 3 به حذف برخی از رفع اشکالات بود که در حال حاضر در نسخه 2. از آنجا که این زبان است که اغلب توصیه می شود برای استفاده توسط مبتدیان و توسعه دهندگان می خواستم به آن را حذف وجود دارد تنها یک راه برای انجام یک عمل خاص. در نهایت بزرگترین مزیت Python 3 است که آن است که به طور فعال توسعه یافته اجازه می دهد کدهای برای تبدیل شدن به کارآمد تر و کاربردی به عنوان زمان می رود.

Python 2 رسما بازنشسته شد, پس از پیوستن به حزب و مهاجرت به Python 3 به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. و کسانی که از شما با اصلی پایتون برنامه در GitHub مطمئن شوید که برای به روز رسانی به Python 3 تا کاربران شما اجرا نمی شود به هر سکسکه.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Cg__نابغه/Pixabay

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>