NHL hub شهرستان نامزدها: علامت + و minuses برای هر یک از 10 بالقوه


T-Mobile Arena in Las Vegas is one of several potential candidates to serve as a playoff hub for the NHL once games resume. <span class="copyright">(L.E. Baskow / Associated Press)</span>
T-موبایل آرنا در لاس وگاس یکی از چند نامزد بالقوه به عنوان یک حذفی hub برای NHL هنگامی که بازی از سر گرفت. (L. E. Baskow / آسوشیتد پرس)

در انتخاب دو حذفی هاب از 10 فینالیست NHL را به وزن به روند COVID-19 موارد و در دسترس بودن تست است. تعداد کسانی که مایع باقی می ماند. همچنین معلوم نیست اگر اخیر غارت در شهرهای آمریکا صدمه خواهد پیشنهادات خود را. در اینجا کلید علامت + و minuses برای همه 10:

شیکاگو: محل آن مناسب است و در مرکز این نسخهها کار به صورت متناوب شروع بار برای تلویزیون. این Blackhawks’ دو ورق تمرین تسهیلات است که در نزدیکی مرکز متحده; خوب هتل ها و رستوران های فراوان در مرکز شهر. منفی: طبخ شهرستان که شامل شیکاگو شده است ضربه سخت coronavirus.

کلمبوس: آبی, کت,’ تمرین مرکز متصل است به عرصه در سراسر کشور و در نزدیکی ایالت اوهایو دارای درجه یک میدان یخ بازی. پیدا کردن بلوک های بزرگی از اتاق های هتل می تواند دشوار است.

دالاس: همچنین یک محل مرکزی اما در عمل rinks نیست در نزدیکی مرکز شهر و یا رقابت در پیست های خطوط هوایی آمریکا ،

ادمونتون: یک مدعی قوی اگر کانادا حذف آن نیاز است که کسانی که از ورود به کشور خود منزوی برای 14 روز. راجرز جای خود را باز کرد در سال 2016 مجهز به تکنولوژی نیاز دارد و کافی است قفل فضای اتاق. مجاور جامعه یخ بازی را ارائه تمرین یخ. انتخاب یک شهر کانادا اجازه می دهد تا NHL به افتخار ریشه های آن است.

لاس وگاس: بازگشایی قمار و تفریحی است که بارهای از اتاق های هتل ها در دسترس است. T-موبایل آرنا میزبان جام استنلی نهایی در سال 2018 و دسته حوادث بزرگ به خوبی هر چند گرمای تابستان را تست سیستم تبرید. تمرین rinks خوب هستند اما حدود 30 دقیقه دور. به احتمال زیاد یک مورد علاقه در میان بازیکنان.

لس آنجلس: مرکز استیپلز خواهد بود خنثی سایت و عادت به میزبانی رویدادهای بزرگ. این سه تیم بزرگ, رختکن, دو کوچکتر بازدیدکنندگان و “ستاره” اتاق برای حمایت از پرسنل. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق های هتل در سراسر خیابان در لس آنجلس زندگی می کنند. پادشاهان’ تمرین تسهیلات در ال سگوندو سه ورق یخ, یک, کمتر از NHL می خواهد. ترافیک گرفتن وجود دارد یک نقطه ضعف بزرگ است.

مینیاپولیس-سنت پل: زمین 10,000 دریاچه های بسیاری از rinks اما فاقد هتل فضایی در سنت پل در نزدیکی اکسل انرژی مرکز و تمرین یخ بازی. بازی وجود دارد که ایجاد وزوز در میان هاکی ادراک طرفداران.

پیتسبورگ: قوی اعتبار. همچنین با تجربه در دست زدن به حوادث بزرگ است و بسیاری از هتل ها در داخل راه رفتن فاصله از PPG عرصه است. تمرین میدان ها حدود 30 دقیقه از شهر که مناسب نیست NHL هدف از نگه داشتن همه چیز جمع و جور است.

تورنتو: مرکز هاکی جهان امتیاز بزرگ برای کانادا رسانه های پایتخت و داشتن کافی هتل فضایی و گزینه های عمل.

ونکوور: یکی دیگر از مورد علاقه جاده توقف برای NHL بازیکنان و یک شهر زیبا است. اما عدم تمرین و امکانات در مرکز شهر می تواند یک منفی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>