دیرین Dabo Swinney دستیار معذرت خواهی پس از ex-Clemson بازیکنان نشان می دهد او گفت: N-word در طول تمرین

صبح روز سه شنبه سابق Clemson football player Kanyon تاتل گفت در توییتر که Clemson سر مربی Dabo Swinney “اجازه یک مربی به تماس با یک پلیر N-word در طول تمرین با هیچ واکنش.”

سهشنبه شب Clemson دستیار دنی Pearman عذرخواهی برای چه به او گفته بود در سال 2016.

Tuttle, صدای جیر جیر که به سرعت دور می آمد از Swinney را روز شنبه رسانه های تلفنی است که در آن او خطاب به کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس و متعاقب آن تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور است.

بازیکن درگیر D. J. Greenlee روشن چه اتفاقی افتاد در مصاحبه ای با دولت است. Greenlee گفت: دولت که Pearman استفاده نژادی لکه دار کردن در طول “یک بحث گرم در طول تمرین.” Greenlee بازی تنگ پایان در Clemson از 2013-16. Pearman این ببر ” ویژه تیم هماهنگ کننده و تنگ به پایان می رسد مربی شده در ستاد از سال 2009 زمانی که Swinney او موقت تگ برداشته بود و به نام وقت سر مربی.

در اینجا چگونه Greenlee توضیح داد: این وضعیت به دولت:

“من و مربی به آن را کردم و من در صحبت با یکی از هم تیمی های من. او شنیده ام من با استفاده از n-word اصولا و اساسا تلاش برای تصحیح به من گفت: n-word بازگشت” Greenlee گفت دولت است.

“او نمی گویم که من یک n-word. آن را با استفاده از تن در یک کلمه مانند ” خوب … من در صحبت کردن به من و هم تیمی شما آمد اینجا.’ “

Greenlee گفت: “گرم” ارز صورت گرفت در مقابل کل تیم و که او صحبت می کرد با Pearman پس از عمل صورت گرفت که “سه سال پیش است.” Greenlee گفت: دولت که Pearman عذرخواهی کرد و Swinney به او گفت که او خواهد صحبت با Pearman در مورد این حادثه. بعد Greenlee گفت که او قادر به قبول Pearman عذرخواهی.

“آره این اتفاق افتاده است” Greenlee به یاد می آورد. “این یک زمان گرم یا هر چیز دیگری. من با صحبت او را پس از عمل. مربی Swinney توضیح داد: به من چه می گذرد. او گفت که او قرار بود به صحبت با مربی Pearman. من نمی دانم اگر او انجام داد. مربی Pearman عذرخواهی کرد. این بود که سه سال پیش است.”

“او عذرخواهی کرد بقیه که فصل. او می دانست که او در اشتباه است” Greenlee گفت. “شما نمی توانید نگه دارید کینه علیه کسی برای همیشه.”

یک سوم سابق Clemson, بازیکن, offensive lineman ژاک Giella گفت: Greenlee حساب است “دقیقا چگونه از آن اتفاق افتاد.”

Pearman معذرت خواهی

ساعت پس از Tuttle, صدای جیر جیر, Pearman عذرخواهی کرد در یک بیانیه منتشر شده توسط Clemson شنبه شب.

“سه سال پیش در میدان تمرین من ساخته شده یک اشتباه قبر مربوط D. J. Greenlee. من تکرار یک نژادی لکه دار من شنید هنگامی که در تلاش برای متوقف کردن کلمه از استفاده ای عمل میشه. آنچه که من شنید, من تا به حال حق ندارد به تکرار.”

“در حالی که من هیچ مستقيم اصطلاح در هر بازیکن من می دانم که وجود دارد هیچ بهانه ای برای من با استفاده از این زبان در هر شرایط. من هرگز باید تکرار عبارت. این اشتباه بود که من آن را گفت و آن اشتباه است امروز.”

“من عذرخواهی کرد به D. J. در پایان تمرین که پس از آن مناسب باعث افزایش این نگرانی به مربی Swinney. مربی و من ملاقات برای بحث در مورد این حادثه و تصریح کرد که زبان من غیر قابل قبول بود. من بعدا دوباره عذرخواهی کرد و همچنین ابراز صمیمانه من حسرت به ما موقعیت گروه روز بعد.”

“من عاشق این مردان جوان را انتخاب کنید که برای آمدن به دانشگاه ما و من هرگز چیزی به عمد آنها صدمه دیده است. من صمیمانه عذر خواهی به D. J., خود, خانواده, تیم ما و کارکنان ما است.”

تاتل به ارمغان آورد تا این حادثه در پاسخ به یک پست Clemson رسمی فوتبال حساب توییتر ارسال در روز دوشنبه. پست نزدیک به هفت دقیقه از صوتی از Swinney را تلفنی بود که اولین بار Swinney — یکی از برجسته ترین چهره های فوتبال کالج — خطاب فلوید مرگ است.

“من می دانم که همه ما در حال صدمه زدن برای Floyd خانواده و کشور ما” Swinney گفت. “من می توانم صحبت می کنند برای کارکنان ما و تیم ما در این راستا برای اطمینان حاصل کنید. ما همه شاهد فقط منزجر کننده اعمال بد. که واقعا تنها کلمه ای که مناسب می تواند با استفاده از بیش از گذشته هفته اخیر در اینجا و فراتر از آن.”

Clemson head coach Dabo Swinney walks across the field before an NCAA college football game against South Carolina Saturday, Nov. 30, 2019, in Columbia, S.C. Clemson defeated South Carolina 38-3. (AP Photo/Sean Rayford)
Clemson سر مربی Dabo Swinney پیاده روی در سراسر این زمینه قبل از NCAA college football بازی برابر کارولینای جنوبی روز شنبه, نوامبر. 30, 2019, در, کلمبیا, S. C. Clemson شکست کارولینای جنوبی 38-3. (AP Photo/Sean Rayford)

Swinney انتقاد در گذشته برای پاسخ به مسائل اجتماعی

تاتل گفت Swinney که شده است به شدت انتقاد خود را برای پاسخ به مسائل اجتماعی در گذشته باید “توقف حفاظت از [خود] برند [و] در راه خود را.” تاتل همچنین گفت که Swinney پیشنهاد به بازیکنان خود را به شرکت در یک دانشگاه, نشستن به “محدود کردن حواس او را پرت.”

در یکی دیگر از صدای جیر جیر تاتل گفت: “هرگز درک کنند که چرا” این حادثه مربوط به Pearman و Greenlee “هرگز خطاب” به این تیم به عنوان یک کل.

روز سه شنبه بعد از ظهر تاتل روشن احساسات خود را در مورد Swinney گفت: “او نیاز به انجام بهتر از این.”

تاتل در Clemson football team در سال 2016 و 2017 پس از انتقال از خارجه کارولینای جنوبی. او پسر سابق Clemson standout پری تاتل. پری تاتل به یک ستاره گیرنده گسترده در Clemson اول ملی تیم قهرمانی در سال 1981 و در ادامه به بازی بازی های سه فصل در لیگ ملی فوتبال.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر