پادشاهان TV play-by-play گوینده اعطای Napear استعفا داد پس از “تمام زندگی” موضوع پرینت


ساکرامنتو تلویزیون play-by-play گوینده اعطای Napear استعفا داد و روز سه شنبه در میان یک واکنش شدید از پادشاهان سابق’ بازیکنان و طرفداران بسیاری پس از Napear “تمام زندگی” موضوع اظهار نظر در توییتر.

Napear شده بود پادشاهان’ play-by-play مرد از سال 1988 به علاوه او میزبان های ورزشی بحث های رادیویی نشان می دهد در ورزش 1140 در ساکرامنتو. Napear از دست هر دو از کسانی که شغل ظرف چند روز خود را صدای جیر جیر.

“شرکت ما ارزش ها و افتخارات ورود و برابری” پادشاهان ” پخش شریک NBC Sports کالیفرنیا در بیانیه ای گفت: قبل از Napear اعلام. “نژادپرستی و بی عدالتی و خشونت خلاف همه چیز ما ایستاده و نمی توان تحمل در جامعه ما است. اعطای Napear اخیر نظرات در توییتر نیست و منعکس کننده دیدگاه ها از NBC Sports, کالیفرنیا. ما به صحبت اعطای کارفرما ساکرامنتو کینگز در مورد این موضوع است.”

“من می خواهم برای تشکر از طرفداران خود را برای قریب به اتفاق عشق و حمایت” Napear در بیانیه ای گفت. “من همیشه باقی می ماند بخشی از پادشاهان ملت در قلب من است.”

“نظر اخیر خود در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت نیست و منعکس کننده دیدگاه ها و یا مقادیر Bonneville International Corporation” شرکت رسانه ای است که صاحب ورزشی 1140 گفت: در بیانیه ای اعلام تغییر دهید. “زمان اعطای این توییت به خصوص حساس است. پس از بررسی این موضوع با دقت ما را ساخته اند این تصمیم دشوار به بخش راه با عطا کند.”

بحث های شروع شده با پادشاهان سابق و’ بزرگ مرد DeMarcus Cousins, در پی در سراسر کشور تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید خواسته Napear آنچه که او فکر می کردم و کردم “تمام زندگی” موضوع پاسخ.

“تمام زندگی” موضوع یک بحث عبارت است که تبدیل به یک flashpoint. این یک عبارت استفاده می شود توسط کسانی که مخالف Black Lives Matter جنبش و سعی در بی اعتبار کردن آن را امتحان کنید و تضعیف و تغییر موضوع دور از مقدار مورد نیاز بحث نژادپرستی و چگونه سیاه آمریکایی ها درمان می شوند توسط پلیس و نهادهای دیگر در این کشور است.

عموزاده به سرعت پاسخ داد که او انتظار می رود این از Napear.

کریس وبر و مت بارنز, دو, دیگر پادشاهان سابق شروع به پریدن کرد به اظهار نظر در مورد Napear.

“گنجه نژادپرستانه” قوی عبارت است اما تام Ziller های دیرین NBA نویسنده بر اساس ساکرامنتو گفت: در سه شنبه, خبرنامه “این عنصر از Napear شخصیت شده است آشکار به هر کسی که گوش به رادیو نشان می دهد و حتی گاهی اوقات بیش از 20 سال گذشته است.”

نپر به توییتر گرفت به سعی و عذرخواهی می کنیم.

او در روز دوشنبه قرار بود در مرخصی از خود نشان می دهد رادیو و جمعه استعفا داده بود به عنوان پادشاهان’ play-by-play و دیگر بخشی از رادیو نمایش با شاه سابق داگ کریستی.

پادشاهان TV play-by-play گوینده اعطای Napear استعفا داد پس از “تمام زندگی” موضوع صدای جیر جیر در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>