پادشاهان سمتش استعفا داد و پس از پرینت به عموزاده

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — دیرین Sacramento Kings تلویزیون پخش اعطای Napear استعفا داد و روز سه شنبه بعد از او در توئیتر خود نوشت “تمام زندگی” موضوع پرسید که DeMarcus Cousins برای نظر خود را در زندگی مهم جنبش است.

60 سال Napear نیز اخراج شد توسط KTHK ورزشی 1140 در ساکرامنتو. او تا به حال میزبانی شرکت در یک نمایش بر روی ایستگاه رادیویی AM با پادشاهان سابق بازیکن داگ کریستی.

Bonneville International ایستگاه شرکت مادر گفت: Napear را “نظرات اخیر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت نیست و منعکس کننده دیدگاه ها و یا مقادیر Bonneville International Corporation. زمان گرانت جیر بود به خصوص حساس است.”

شده اند وجود دارد تظاهرات در سراسر کشور پس از جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در حالی که فلوید بود و دستبند و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

عموزاده شد پیش نویس توسط ساکرامنتو و بازی برای پادشاهان برای شش به علاوه فصل قبل از او معامله به نیواورلئان در مارس 2017.

عموزاده که مورد انتقاد قرار گرفته توسط Napear در گذشته توییتی در پخش یکشنبه شب: “

Napear

: “هی!!!! حال شما چطور است ؟ فکر شما را فراموش کرده در مورد من. از شما شنیده در سال است. تمام زندگی مهم نیست…هر یک!!!”

عموزاده ارسال شده که Napear پاسخ مورد انتظار بود. پادشاهان سابق به جلو مت بارنز سپس به نام Napear

در پاسخ به انتقاد یکی دیگر از توییتر کاربر Napear گفت: او عذرخواهی کرد اگر نظر خود را آمد در سراسر به عنوان “گنگ است.”

“من انجام شده است گوش دادن بیشتر از صحبت کردن در چند روز گذشته” Napear

. “من باور دارم چند روز گذشته این کشور تغییر خواهد کرد برای بهتر!”

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>