پنج برندگان در NBA 22-تیم راه اندازی مجدد طرح

هیچ چیز تنظیم شده است تا صاحبان رای در روز پنج شنبه اما NBA به نظر می رسد که coalesced در اطراف این راه اندازی مجدد طرح:

بیست و دو تیم آمده به اورلاندو در اواسط ماه جولای — 13 از غرب و نه از شرق همه تیم در شش بازی پلی آف زمانی که لیگ ضربه مکث — و پس از دو و نیم هفته قرنطینه اردوگاه آموزشی, بازی, هشت به طور منظم فصل هر بازی شروع ژوئیه 31. که خواهد شد و پس از دو بازی در رقابت بین هشت و نه دانه (اگر نهم بذر در چهار بازی این تیم را تعقیب) با کاهش بذر نیاز به پیروزی در هر دو. از آنجا لیگ جهش به سنتی 16-تیم حذفی (بدون 1-16 بذر) با هفت بازی در هر دور.

که طرح و غیر متعارف انتخاب 22 تیم — دارای پشتوانه چرا که این یک سازش است که یک پیروزی برای بسیاری از مردم و گروه ها. چه کسی ؟ در اینجا به هفت گروه و یا افرادی که می آیند به عنوان برندگان این طرح.

1) بازیکنان NBA

بازیکنان NBA پیروزی نه فقط به دلیل آنها را وادار به بازگشت به کار — حتی اگر شرایط کار کمی غیر معمول — اما آنها در این فصل به طور منظم بازی می خواستند. این بازیکنان که مسلما بزرگترین فشار برای به طور منظم فصل بازی ها قبل از پلی آف و دو دلیل وجود دارد برای آن است. اول رفتن مستقیم به پلی آف — حتی با یک اردوگاه آموزشی — درخواست شد برای صدمات است. تنها راه برای دریافت در بازی شکل است که بازی به بازی ها و بازیکنان می خواستم برخی از معنی بازی در جبهه postseason.

دلیل دیگر پول است. NBA بازیکنان پرداخت شده توسط تیم خود را برای فصل به طور منظم (به صورت برگشتی آنها پاداش پرداخت شده توسط لیگ با این مقدار بسته به آنها تا چه حد پیشرفته). این لیگ در حال حاضر خودداری 25 درصد از بازیکن حقوق پیش بینی لغو بازی این طرح حداقل جایگزین برخی از این بازی. وجود دارد 259 تعداد بازی های باقی مانده که NBA فصل بود متوقف شد این را ببینید 88 از آنها را ایفا کرده است. وجود دارد هیچ دروازه رسید برای تیم این است که همان مالی برای صاحبان, اما برخی به طور منظم فصل بازی نشان داده شده توسط رسانههای محلی در نهایت کمک می کند تا بازیکنان حقوق.

2) NBA پخش

این یک پیروزی برای ESPN/ABC و Turner Broadcasting (TNT) چرا که آنها بازی — ورزشی-گرسنگی طرفداران watch (انتظار مجنون رتبه بندی). همچنین این بازی بزرگترین نامها — LeBron James, Giannis Antetokounmpo, Kawhi Leonard, جیمز هاردن ، — خواهد شد در نظر گرفتن بخشی و ستاره ها همیشه قرعه کشی در NBA.

صحبت از ستاره های این شبکه همچنین صهیون ویلیامسون — عظیم قرعه کشی در 19 بازی او — خواهد شد که بخشی از حداقل فصل به طور منظم و شاید بیشتر. مقدار زیادی از مردم در اطراف لیگ فکر می کنم در کل ایده یک بازی در مسابقات را به دست آورد به نفع با لیگ به سادگی به دریافت ویلیامسون به اورلاندو. با این 22-فرمت تیم لیگ همچنین میدارد Damian Lillard, Bradley Beal و دوین بوکر به رسم چشم.

در بالای همه است که وجود خواهد داشت هشت به طور منظم فصل بازی در هر تیمی که می تواند کمک به رسانههای محلی و برخی از گذشته هدف از 70 بازی (یک عدد هدف در اکثر NBA محلی پخش قرارداد).

3) پلیکان و تریل بلیزرز

اگر بازی تا به حال نشده است به حالت تعلیق Fivethirtyeight.com حدود 60% شانس پلیکان ساخته اند برگشتی و 14 درصد شانس تریل بلیزرز را بدست در. هر دو تیم بودند 3.5 بازی برگشت از ممفیس با 17 بازی به بازی اما گریزلیز تا به حال یکی از سخت ترین باقی مانده برنامه در لیگ, در حالی که پلیکان حال ساده ترین و تریل بلیزرز به حال نرم بسته شدن کشش به عنوان به خوبی. به علاوه نیواورلئان بود گرد هم آمدن و بهتر بازی توپ (5-5 بیش از گذشته خود را 10 با +2.5 خالص امتیاز) از هر دو ممفیس یا پورتلند (هر دو 4-6 اساسا با تخت خالص رتبه بندی).

در حال حاضر نیواورلئان و پورتلند به پرونده خود را حتی اگر برنامه نمی خواهد شیب به آنها را به عنوان آن را قبل از. لیگ می خواستم صهیون ویلیامسون در اورلاندو حباب آب رتبه های تلویزیون, پس از آن آمد تا با یک راه برای او وجود دارد اما این برنامه کمک می کند تا با چند تیم است. پورتلند بازده با سالم Yll Nurkic و که باعث می شود آنها را بسیار خطرناک تر از تهدید به پلی آف. ساکرامنتو می شود شانس خود را برای شکستن حذفی طولانی ترین خشکسالی در NBA.

4) LeBron James (و دیگر ستاره ها در رقیب)

LeBron تنها بسیاری از عکس در یک عنوان چپ و او نمی خواست این یکی برای رفتن به زباله — دلیل خوبی وجود دارد او شده است به طوری آوازی در فشار برای بازگشت به بازی (پس از تردید اولیه در مورد بازی بدون فن). LeBron 35 به علاوه این Laker تیم به بازیکنان کلیدی با صدمه تاریخ — آنتونی دیویس Kentavious کالدول-پاپ Dwight Howard, Rajon روندو — هنوز در آن باقی می ماند سالم و آمد آن هم به عنوان یک تیم و بازی نخبگان دفاع. در این فصل گرد هم آمدند برای لیکرز و در حالی که آنها را تا حد زیادی دریافت باند برگشت با هم برای 2020-21 فصل هیچ تضمینی وجود ندارد — LeBron نیازهای خود را به عنوان عکس در حالی که او می تواند.

که همان فلسفه امر به تیم های دیگر. کلیپرز با لئونارد و پل جورج بودند و در نهایت سالم و در آینده هم می داند که اگر آنها می تواند باقی بماند که سالم برای یک فصل دیگر. دیگران نیاز به اثبات به Giannis Antetokounmpo آنها مدعی بنابراین او نمی بلک زمانی که آنها او را در supermax قرارداد در تابستان امسال (اگر چه وضعیت مالی با لیگ می تواند باعث شود که به هر حال حتی اگر او نمی خواست به ترک میلواکی). جیمز هاردن می داند که او تنها شانس بسیاری و در پایین لیست.

5) آدم نقره ای

تماشای تلاش در راه اندازی مجدد در لیگ اصلی بیس بال و دیگر ورزش ها و acrimony بین بازیکنان و کمیسر/مالکیت می شود داستان. آن صحبت می کند به چه کار شگفت انگیز نقره ای را ایجاد اجماع. این چیزی است که فقط زمانی آغاز شد که بازی متوقف شد و نقره و اتحاد بازیکنان درگیر در فرایند تصمیم گیری رفتن به دونالد استرلینگ حذف شد و او بیشتر مشترک در یک توافق دسته جمعی گذشته از هر کمیسیون در حافظه اخیر است. نقره نیز شده است به یک توافق سازنده با صاحبان و او را درگیر GMs و تیم رئیس جمهور در تماس است.

همه از آن ساخته شده است تا بسیاری از سرمایه سیاسی و اعتماد تا زمانی که نقره ای تا به حال به تماس نیست همه رفتن به دوست — 22-تیم بازگشت طرح به دور از جهانی محبوب — او هنوز هم می تواند هر کس به خرید در. همه به او اعتماد دارد و آن این است بزرگ برای یک کمیسر.

لوح برندگان: فیلادلفیا 76ers (آنها سالم بن سیمونز به عقب به علاوه با به اندازه کافی برنده در فصل به طور منظم آنها می تواند حرکت کند تا یک نقطه و جلوگیری از بوستون در دور اول پلی آف); همچنین واشنگتن ویزاردز و ققنوسهم از آنها نمی ساخت برگشتی (fivethirtyeight.com تا به حال جادوگران در 2% و خورشید در کمتر از 1%) اما در حال حاضر این شانس را به بازی برخی از بازی های بیشتر و شاید پیدا کردن راه خود را به رقص.

پنج برندگان در NBA 22-تیم راه اندازی مجدد طرح در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>