وجود دارد راه های بی شماری است که در آن با استعداد و آموزش برنامه نویس و فن آوری نرم افزار می توانید به کسب درآمد پر سود در زندگی به طور فزاینده ای داده-محور سنی — از نوشتن و ایجاد برنامه ها و بازی ها به کار برای یک شرکت امنیت سایبر و یا حتی دولت فدرال است.

اما شما همچنین می توانید انتخاب برای ثبات بالا و پرداخت حرفه ای در جهان از آن جایی که مشتاق tech, علاقه مندان به کار گرفته شده برای انجام طیف گسترده ای از پر سود شغل اعم از سرور نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری-کلاه سفید هک و امنیت پیاده سازی شده است.

اگر شما می خواهید به رقابت در این زمینه خواستار, شما در حال رفتن به نیاز به حق گواهی نامه های خود را از سر گرفت. حق بیمه سیسکو CCNA & CCNP عمر Certification Prep بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد ace امتحانات برای برخی از این زمینه با ارزش ترین اعتبار فقط برای $34.93 — بیش از 95 ٪ خاموش قیمت در حال حاضر.

حتی اگر شما هرگز خودتان آشنا با اصول و روش های صنعت این هفت دوره آموزش بسته نرم افزاری به شما راه رفتن را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن به زمین در تقاضا سیسکو CCNA و CCNP و ICND2 گواهینامه.

از طریق آموزش است که به شدت متکی بر نمونه های دنیای واقعی و جامع درس است که می تواند بر روی تمام دستگاه های خود را, این بسته آموزشی به شما یاد می دهد چگونه به نصب شبکه, عیب یابی مشترک مسائل مربوط به ارتباطات, نصب, اقدامات حفاظتی است که می تواند در خنثی کردن حملات خارجی شناسایی و مقابله به مثل در برابر سرور تهدیدات و بیشتر.

مواد گرفته شده از واقعی گذشته امتحانات بنابراین شما نمی خواهد هر گونه شگفتی وقتی که می آید زمان برای نشستن برای چیزی که واقعی است و وجود دارد مقدار زیادی از منابع مفید و عملی آزمایشگاه تمرین کمک خواهد کرد که شما سفت و تمرین مهارت های جدید خود را.

شروع کردن مسیر به سمت بالا پرداخت و هیجان انگیز در آن با کمک از حق بیمه سیسکو CCNA & CCNP عمر Certification Prep Bundle — در فروش برای بیش از 95 ٪ off فقط $34.93 برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Christina @ wocintechchat/Unsplash

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی