Aaron Rodgers نیست ذکر Drew Brees با نام اما Instagram post ارسال پیام قوی

Drew Brees’ نظرات در مورد احترام به پرچم در طول سرود ملی مجموعه ای خاموش انتقاد از بازیکنان در فقط در مورد هر NFL شهرستان و حتی از برخی از بازیکنان در سایر رشته های ورزشی.

Green Bay Packers کارفرمایی Aaron Rodgers نبود احساس Brees’ نظرات یا نه.

راجرز ارسال شده در Instagram در مورد همبستگی و نشان دادن عدالت اجتماعی نه بیش از حد طولانی پس از Brees گفت Yahoo Finance است که او نمی تواند موافق با هر کسی بی احترامی پرچم در طول سرود ملی. راجرز اشاره نمی Brees با نام اما مگر می شد باور نکردنی تصادف راجرز بود و پرداختن به آنچه که همکار خود را ستاره کارفرمایی گفت.

Green Bay Packers' Aaron Rodgers links arms with Richard Rodgers and Randall Cobb during the national anthem before a game against the Chicago Bears on Sept. 28, 2017. (AP Photo/Morry Gash)
Green Bay Packers’ Aaron Rodgers لینک سلاح با ریچارد راجرز و Randall Cobb در طول سرود ملی قبل از بازی مقابل شیکاگو خرس در سپتامبر. 28, 2017. (AP Photo/Morry جای زخم)

راجرز ارسال شده یک عکس از او در وسط از هم تیمی های خود قفل اسلحه در طول سرود ملی چند سال پیش. به عنوان بخشی از عنوان راجرز گفت: “این شده است هرگز در مورد یک سرود یا یک پرچم است.”

آن را سخت به این باور است که نه به طور مستقیم مربوط به Brees.

راجرز صحبت کرده است در بسیاری از مختلف موضوعات بحث برانگیز خود را از طریق حرفه ای از جمله عدالت اجتماعی است.

این بهار ما را دیده اند بسیاری از بازیکنان از جمله quarterbacks صحبت کردن در برابر خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از جورج فلوید مرگ است. وجود ندارد تا آنجا که سال پیش زمانی که khezri بود آوردن با توجه به بی عدالتی با زانو زدن قبل از بازی.

Brees صحبت ذهن خود را و واکنش از دیگر بازیکنان NFL بود شدید. راجرز پیوست, جمعیت, حتی اگر او هرگز ذکر Brees’ نام.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>