50-بازی فصل خواهد بود یک نمایش مسخره … اما همچنین سرگرم کننده

لیگ اصلی بیس بال است و با توجه به پیشنهاد 50 بازی فصل به طور منظم در طول مذاکرات در مورد چگونه به راه اندازی مجدد coronavirus-کوتاه فصل است.

بله فقط 50 بازی فقط بریدن از معمولی 162-بازی فصل به طور منظم.

آن است که تقریبا هر آينه فقط یک مذاکره شگرد برای ترساندن بازیکنان است. 50 بازی فصل را با سرشکن پول اجازه می دهد فقط برای 30.8 درصد از حقوق برای دریافت doled. بازیکنان خواسته اند برای 114-بازی های نجومی و یا 70.3 درصد از حقوق و دستمزد. و این فقط یک مقابل یک بازی پیچیده از درآمد های مرغ.

اگر این است که حتی به طور رسمی ارائه شده به اتحادیه آن احتمالا به سرعت رد کرد. در اینجا حدس زدن یک 80-بازی چیزی سازش است که در نهایت رسیده است.

هر آنچه. مهم نیست که چقدر بعید است که رخ می دهد اجازه دهید این را در نظر بگیرید 50-ایده بازی به هر حال.

بیس بال یک بازی فرسایشی و طولانی تابستان تقلا کردن که در آن استقامت عمق تمرکز و ثبات تمایل را به نفع خود. شما باید برای سوار کردن بالا و پایین و دمیده و موجب صرفه جویی در 0-for-4 روز در بشقاب و دوباره روز بعد دوباره آن را. آن نیاز به 162 بازی فقط به رسیدن به postseason که پس از آن می توانید تاریخ و زمان آخرین تا اضافی از 20 بیشتر مسابقات.

که بخشی از اخلاق چگونه ورزش ایفا کرده است. آهسته و مداوم است.

پنجاه بازی خواهد بود که نقطه مقابل آن واقعی با حداکثر سرعت دویدن از یک فصل است. توسط نقطه فصل است که 50 بازی شده اند (به طور کلی در اواخر مارس) تیم هنوز در حال کار کردن تاب برداشتن آنها چه کسانی هستند و که آنها ممکن است. این رده بندی به سختی حتی مهم است. تقریبا هیچ است و هیچ است.

A shortened baseball season would make every game that much more meaningful. (Adam Glanzman/Getty Images)
کوتاه فصل بیس بال را در هر بازی که بسیار معنی دار تر. (آدم Glanzman/گتی ایماژ)

در واقع در سال 2019 را نهایی مسابقات جهانی قهرمان اتباع واشنگتن شد فقط 19-31 (دوم-به-بدترین رکورد در کل لیگ ملی) پس از انداختن یک 6-4 بازی به متس نیویورک در مارس 23. توله شیکاگو که تا به حال دوم-بهترین رکورد در لیگ ملی در آن زمان حتی نمی توان برگشتی.

بله 50 بازی فصل خواهد بود در کل کار بیهوده.

آن همچنین می تواند بسیاری از سرگرم کننده است.

این خواهد بود که وحشی ترین پرچم مسابقه از همه زمان. به جای استفاده از نمونه ماراتن این امر می تواند یک دربی تخریب اتهام که در آن به معنای واقعی کلمه هر تیم می تواند آن را و یا آن را از دست. این است که اساسا مانند داشتن هر تیم در رشته گره خورده در جدول رده بندی در اوایل ماه اوت.

اگر این عادی 2020 فصل تیم مانند دیترویت (47 پیروزی یک سال پیش) بالتیمور (54), میامی (57) یا کانزاس سیتی (59) را وارد کنید و کم امید. نه این زمان. هر تیم می تواند آن را نگه دارید با هم برای 50 بازی. درست است ؟ حداقل آنها می خواهم فکر می کنم آنها می تواند.

فقط در مورد هر بازی خواهد موضوع قطعا در شروع و شاید تمام راه را از طریق. با چند تا از بازی ها حتی یک روز افتتاحیه نتیجه نیاز به مبارزه ،

در ورزش که در آن همیشه وجود دارد یک حاشیه برای خطا (دریافت ضربه در یکی از سه در خفاش و شما باد تا در Hall of Fame) وجود دارد می تواند هیچ کدام.

هر خط داغ خواهد بود مهم است. هر رکود خواهد آورد. صدمات خواهد بود خرد. یک تازه کار در رول قدرتمند خواهد بود. یکی از کسانی که کلاسیک دیر باز یافته و تنها در بازی بیس بال, ‘چگونه می-ما بکشد-که-یکی- ؟’ پیروزی ممکن است به تلنگر یک فصل است.

این خواهد بود مانند بیس بال بازی فوتبال — هر بازی مهم است. و در حالی که در زمان عادی بیس بال باید سعی کنید به تقلید های مختلف ورزشی این نیست زمان عادی. جهانی shutdown ایجاد این. هنگامی که زندگی به شما می دهد coronavirus آنها دیتونا 500 در چمن آراسته.

50 بازی فصل است که در مورد به عنوان نزدیک به همه ساخت برگشتی به عنوان امکان پذیر است. پایان فصل ممکن است نیاز بسیاری از بازی در بازی و کراوات شکن (برای صفحه اصلی زمینه استفاده) شما می خواهم نیاز به یک چرتکه برای پیگیری. هی که می تواند بخشی از سرگرم کننده است.

اضافه شده است وجود دارد هیجان. کسی می تواند ضربه .400 که اتفاق افتاده است پس از تد ویلیامز در سال 1941?

خوب جیک جیک جونز پنبه حلاجی شده .417 برای آتلانتا پس از 50 بازی در سال 2008. واشنگتن دانیل مورفی در .400 پس از 38 بازی در سال 2016 میامی دی گوردون پس از 40 در سال 2015 کلرادو Troy Tulowitzki پس از 44 در سال 2014 متس’ دیوید رایت پس از 45 سال 2012. کسی را به اجرا در آن است.

بیس بال از purists بدون شک می خواهید ستاره پخش در همه جا. دیگران ممکن است فقط می خواهم برای پوشش چشم خود را و آرزو می کنم این فریب تا تلاش هرگز مفهوم در وهله اول. تا کنون شنیده ام از شش برنده Cy جوان برنده ؟

اگر 114-بازی باعث می شود برخی از به انقباض غیر ارادی ماهیچه و پس از آن 50 خواهد شد در نتیجه conniption.

این پوچ.

آره خوب نیست هر بیشتر پوچ از MLB صاحبان و بازیکنان این استدلال بیش از پول به عنوان اعتراض و یک بیماری همه گیر پایمال کشور است.

بنابراین در حالی که آن را یکی از ایده های عجیب و غریب نیز می خواهم شما سرگرم کننده به تماشای. حداقل یک بار.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>