به عنوان تقویم به ماه ژوئن و اکثر تیم NFL مستقر در فاز اول فهرست خود را آرایش یکی از قابل توجه نام باقی مانده در بازار است. Cam Newton سابق Carolina Panthers کارفرمایی و 2015 MVP لیگ هنوز unsigned به عنوان 2020 فصل سریع روش.

با وجود موفقیت گذشته و دو تهدید مهارت های 31 ساله است و نه موجب علاقه زیادی به طور خاص به عنوان یک نویسنده از تیم NFL. به همین دلیل می تواند باشد ؟ یک شخص که ممکن است درک درستی از عوامل موثر در نیوتن باقی مانده خاموش فهرستی است Redskins سر مربی ران ریورا.

ریورا و نیوتن صرف nine فصل هم به عنوان کارفرمایی-سر مربی اواز یا موسیقی دو نفری برای Carolina Panthers یک اجرا که به پایان رسید پس از 2019 از مبارزات انتخاباتی است. ریورا یک شروع تازه در واشنگتن و نیوتن است که به دنبال همین بعد از اینکه اوایل سال جاری منتشر شد. محرومیت یک تغییر عمده آن به احتمال زیاد خواهد آمد با ردسکینز.

اما سر مربی هنوز جامد بینش در مورد وضعیت. بر اساس آنچه ریورا می داند که در مورد نیوتن و دیده از او در گذشته او معتقد است یکی از عوامل عمده ای است که تیم های مردد به او را در سلامتی ،

“من فکر می کنم که احتمالا بزرگترین چیزی که بیش از هر چیز دیگری” ریورا گفت: از نیوتن آسیب نگرانی در Fox Sports’ ‘روباه فوتبال در حال حاضر با جی گلیزر. “شما باید بدانید. پا و شانه خواهد بود که دو تا از بزرگترین نگرانی همه است.”

به عنوان ریورا اشاره به وجود علامت سوال اطراف نیوتن پس از 2019 فصل است که او را دیدم به نظر می رسد تنها در دو بازی. به طور خاص سازگار مشکلات شانه را خراب کرد با پرتاب حرکت خود ادامه خواهد داد به یک نگرانی برای هر تیم علاقه مند در آوردن او ، آزار دهنده صدمات پا کمک نمی کند.

زمان و جراحی شده اند مفید برای بهبود روند اما ریورا می داند که آن را سخت به راستی قاضی یک بازیکن تا زمانی که شما او را در عمل دوباره. او شنیده ام برخی از بررسی بیحوصلگی حرف زدن از نیوتن شکل فیزیکی از اواخر سال.

“من به این می گویند اگر چه از مردم که اطراف او هستند که من می دانم همه آنها گفت: همین برای من. آنها گفت: “مربی او به نظر می رسد بزرگ است. او واقعا,'” ریورا گفت.

کلیک برای عضویت اینجا را به ردسکینز بحث پادکست

ریورا اضافه شده است که آن را فقط خود حضور فیزیکی است که دلگرم کننده است اما طرز فکر خود را به عنوان به خوبی. منتشر شده از تیم او خود را صرف تمام حرفه ای با و در زمان به سوپر باول همراه با شک و تردید از دیگران در اطراف NFL داده نیوتن لبه های جدید.

“او کمی متفاوت است. تمام نگرش — او چیزی برای اثبات” ریورا گفت که او شنیده می شود.

ریورا کلمات دلگرم کننده است اما تنها زمان خواهد گفت که در آن نیوتن به پایان می رسد و هنگامی که او دیگر فرصتی برای اثبات خود را در NFL. یک چیز وجود دارد ریورا می داند: هر زمان که فرصت می کند بوجود می آیند نیوتن را در لیگ به یاد داشته باشید که چقدر با استعداد او است.

“و من به این می گویند — یک چیز در مورد طب نیوتن با یک لبه برای به اثبات چیزی نیست همیشه شرط در برابر او.”

بیشتر REDSKINS NEWS:

چرا Cam Newton بدون علامت باقی می ماند با توجه به مربی سابق Ron ریورا در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی