Vijay Singh خارج از Korn تور کشتی مسابقات پس از واکنش

پس از روبرو قابل توجهی واکنش Hall of Famer Vijay Singh رسما خارج از Korn تور کشتی رویداد اواخر این ماه با توجه به خلاصه گلف.

سینگ سعی کردم به بازی در Korn کشتی چالش در TPC Sawgrass در اواخر این ماه — که علامت Korn تور کشتی اول مسابقات را بعد از COVID-19 وقفه.

با توجه به وضعیت در گلف جهان که حرکت نمی نشینند و با هر کس.

Korn تور کشتی گلف باز بردی Schnell به نام سینگ در یک سری از توییت که او بعد از حذف و نمی عقب نگه دارید.

“هی @VijaySinghGolf شما درست قطعه از زباله اگر شما [قبول] پول بازی در یک Korn تور کشتی رویداد و من می گویم حق آن را به صورت خود” او در توییتر نوشت.

Schnell در ادامه بیهوده گویی خود را در حالی که برای ساختن این نکته که تاسیس گلف باز مانند سینگ نباید در نظر گرفتن نقاط دور از دیگران که هنوز در تلاش برای آن را در گلف جهان است. در یک نقطه او حتی او را به نام “کامل کثافت.”

Hall of Famer Vijay Singh was going to try and play in the Korn Ferry Challenge this month, a move that didn’t sit well with many in the golf world. (Photo by Steve Dykes/Getty Images)
Hall of Famer Vijay Singh رفتن به سعی کنید و بازی در Korn کشتی چالش در این ماه یک حرکت که نمی نشستن به خوبی با بسیاری از گلف جهان است. (عکس از استیو دایک/گتی ایماژ)

فیل مایکلسون اما دفاع سینگ در توییتر.

“این هیچ راز VJ و من نمی دید اما من می خواهم به می گویند از طرف او است که در علاوه بر این به عنوان یک عضو از هف او از PGA Tour موفقیت که از نظر مالی یارانه و همیشه این KFT,” مایکلسون نوشت.

“او به دست آورده است حق را به بازی زمانی که و که در آن او می خواهد.”

از Korn تور کشتی قبلا به عنوان شناخته شده Web.com تور, در درجه اول مورد استفاده برای گلف بازان در تلاش برای هر دو کسب و یا خود را بازیابند PGA Tour کارت. Singh — با 34 حرفه ای برنده در تور PGA زیر کمربند خود را هر دو یک FedExCup و عمر معاف وضعیت در دست دارد و بیش از 70 میلیون دلار درآمد حرفه ای — به وضوح نمی نیاز به انجام هر یک از کسانی که همه چیز. سه بار قهرمان اصلی القاء شد به جهان گلف Hall of Fame در سال 2006 ،

از Korn کشتی چالش خواهد لگد کردن در ژوئن 11 در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass,’ رنگ است ولی البته در فلوریدا همان روز PGA Tour تنظیم شده است برای از سرگیری بازی در میان coronavirus همه گیر در چارلز شواب چالش در فورت ورث. تور PGA قهرمانی تور ارشد که سینگ به طور معمول نقش در تنظیم نشده برای بازگشت تا ژوئیه 31 با متحد به چالش بکشد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>