USC قرقره در یکی دیگر از بالا کارفرمایی استخدام در Miller خزه از Alemany بالا


Alemany High quarterback Miller Moss throws downfield against Bishop Amat last season. <span class="copyright">(Luis Sinco / Los Angeles Times)</span>
Alemany بالا کارفرمایی میلر خزه می اندازد downfield در برابر اسقف Amat فصل گذشته. (لوئیس Sinco / لس آنجلس تایمز)

یکی از این کشور بسیار بیشتر استخدام quarterbacks در راه خود را به USC که در آن او به پیوستن به دیگر بالا کارفرمایی به عنوان یک محور یک تروجان ها کلاس است که به سرعت در حال ظهور به عنوان یکی از کشور.

میلر خزه از تپه ماموریت اسقف Alemany بالا را انتخاب تروجان ها بیش از UCLA ایالتی لوئیزیانا و آلاباما در دوشنبه مارک یکی دیگر از عمده استخدام پیروزی برای USC در آن 2021 کلاس و به همان اندازه دردناک برای آن تالار گفتمان همتای UCLA.

برای خزه تصمیم مشخص نیست و فقط پایان یک مدت طولانی و دشوار استخدام روند اما اوج یک رویای دوران کودکی به دنبال در قدم به قدم از تروجان ها quarterbacks که لباس او ،

نبود روابط عاطفی به تنهایی که منجر خزه به حقیر ارائه می دهد از LSU و آلاباما برنامه هایی که باید برنده فوتبال کالج حذفی در فصل های اخیر. و نه او دوران کودکی اتصال تنها دلیل برای انتخاب USC بیش از UCLA که مربی تراشه کلی شخصا قرار داده و در تمام دادگاه مطبوعات به استخدام او است.

بلکه چهار ستاره کارفرمایی ارائه شده عملی بسیاری از دلایل که چرا او متعهد به USC از جمله تروجان ها’ بازسازی کارکنان مربیگری و “فرهنگ تغییر” آن کمک کرده است و الهام بخش در برنامه.

حمله هماهنگ کننده گراهام Harrell و موفقیت های فوری از حمله هوایی سیستم ثابت می شود به خصوص مهم نقطه فروش.

“هنگامی که آن را به آن آمد من احساس می USC ارائه بهترین ترکیب از همه چیز من می خواستم در یک مدرسه” خزه روز دوشنبه گفت:. “آن می رود از بودن در L. A., شهر من, شهر من بزرگ شدم و می خواهم به زندگی می کنند در زمانی که من در خانه به حال قادر به ساخت شبکه من وجود دارد برای رفتن به یک وضعیت در یک کارفرمایی اتاق که در آن من می تواند طراحی و توسعه توسط مربی Harrell و مربی [رس] Helton برای رسیدن به سطح بعدی. این فقط ساخته شده بسیاری از حس.”

خزه تنظیم شده است برای پیوستن به یک کارفرمایی اتاق در حال حاضر میله میله شامل بازگشت Pac-12 کنفرانس دانشجوی سال اول از سال کدن Slovis و همچنین به عنوان یکی دیگر از چهار ستاره کارفرمایی متعهد در لا هبرا کارفرمایی جیک گارسیا که تعهد به USC بدون شک آزمایش می شود در ماه های آینده.

این بسیار نادر است که دو ملت کارفرمایی استخدام وزش نسیم تا در همان کلاس. فقط دو بار در دهه گذشته باید در مدارس با موفقیت دو امضا از 10 quarterbacks با توجه به 247Sports کامپوزیت رتبه بندی.

خزه و گارسیا در حال حاضر به عنوان رتبه تروجان ها’ top مرتکب در 2021 کلاس با گارسیا در حال حاضر هفتم در میان quarterbacks در سراسر کشور در حالی که خزه هشتم.

حضور گارسیا که متعهد به USC در ماه سپتامبر “نمی گذارد تصمیم من در واقع” خزه توضیح داد.

“من هرگز نگاه USC با ستاره به عنوان اگر” من آنها کارفرمایی متعهد است. من نه به عنوان علاقه مند وجود دارد,’ ” خزه گفت. “من یک تن از اعتماد به نفس که من به عنوان یک بازیکن و یک فرد, و من می دانم که طول من مایل به رفتن برای رسیدن به آنچه که من می خواهم برای رسیدن به. کارفرمایی و موقعیت مبتنی بر رقابت است. آن را فقط باعث می شود شما بهتر است. بنابراین من قطعا به دنبال به جلو به رفتن در آن وجود دارد و رقابت.”

که رقابت آغاز خواهد شد بهار آینده به دلیل خزه به ثبت نام در برنامه با USC در ماه دسامبر. خزه قرار داده و به بقیه هر طولانی مفاهیم است که او ممکن است reclassify برای پیوستن به تروجان ها’ 2020 کلاس اما او به سمت چپ باز احتمال این که تاخیر در دبیرستان فصل فوتبال فراتر از ماه دسامبر می تواند تغییر جدول زمانی خود را.

“من 2021 کارفرمایی ثبت نام در 2021 کلاس صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد” خزه گفت. “من برنامه ریزی برای ثبت نام اولیه در ماه دسامبر. که من زمانی که از هم اکنون.”

خزه که پدر با حضور UCLA اشاره کرد که ماندن به خانه نزدیک شد “جایزه اضافه شده است.” برای UCLA آن را از دست رفته و در بالای آن هدف محلی به خصوص قرص تلخ فرو برد.

اما برای خزه آینده به عنوان تروجان کارفرمایی با USC در حال افزایش بود, خیلی عالی به تصویب است.

“اگر USC 3000 مایل دور, من می خواهم برای رفتن وجود دارد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>