این است چگونه لیگ می تواند به نوبه خود بحث به عمل

در مارس 13, 1990, NFL, اهدا سوپر باول XXVII به یک دولت است که رسمیت نمی شناسد مارتین لوتر کینگ جونیور در روز است. صاحبان نظر سه میزبان-شهرستان مناقصه, اما, انتخاب, ققنوس. مقامات محلی بودند “وجد آمدیم.” سیاستمداران آن را به نام “فوق العاده” و “یک روز خوب برای آریزونا” که از “بهبود تصویر از آریزونا نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر جهان.”

سوپر باول XXVII این اتفاق رخ نداد در آریزونا. چرا که ورزش لیگ هستند و نه غیر سیاسی نهاد.

یک سال بعد با استناد به این دولت ادامه داد: عدم رعایت فدرال تعطیلات NFL صاحبان رای به حرکت در این بازی به لس آنجلس. برگشت به احتمال زیاد هزینه آریزونا صدها میلیون دلار است. آن اعمال فشار بر رهبران محلی. مطمئن شوید که به اندازه کافی در سال بعد آنها را تغییر لحن خود را. در سال 1992 دولت به رسمیت شناخته شده MLK روز.

NFL اقدامات منجر به تغییر. سه دهه بعد آنها ایستاده به عنوان اثبات ورزشی اجتماعی قدرت است. و در حال حاضر در سال 2020 با ناآرامی های گسترده امریکا از قدرت است که به عنوان مهم به عنوان همیشه.

طی چند روز گذشته این کشور را بزرگترین سازمان های ورزشی وعده داده اند به استفاده از آن. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در پاسخ به قتل جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگران با تماس به صورت نژادی و عدالت برای پلیس اصلاحات برای تغییر. ورزش لیگ می گویند که آنها در حال آماده برای کمک به ایجاد آن است. NFL راجر Goodell گفت: “متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک.” آدم و نقره در داخلی NBA یادداشت به دست آمده توسط Yahoo Sports گفت: “به عنوان یک سازمان, ما نیاز به انجام همه چیز را در قدرت ما برای ایجاد یک تفاوت.”

تعهد هر چند بخش آسان است. زیر را از طریق آن را روی حیله و تزویر است. کلمات کافی نیست. اقدامات تأمین عواقب – که لیگ در گذشته بسیاری از موارد منصرف شده اند.

اما NFL آریزونا تصمیم گیری و دیگر مشابه آنهایی که نه تنها نشان می دهد لیگ که آنها می تواند تاثیر. در این نمونه یک پاسخ به “چگونه” سوال نیز هست.

از واکنش به فعال

The 2017 NBA All-Star Game was initially scheduled to be held in Charlotte, N.C., but was moved to New Orleans. (Stephen Lew/Icon Sportswire via Getty Images)
در سال 2017, NBA همه ستاره بازی شد و در ابتدا برنامه ریزی شده بود برگزار شد در شارلوت, N. C., اما منتقل شد به نیواورلئان. (استفان لو/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

در سال 2015 NBA اهدا آن سال 2017 All-Star Game به شارلوت. در سال 2016 ایالت کارولینای شمالی به تصویب مجلس لایحه 2 که مانع از شهرستان دولت از تصویب احکام برای محافظت از جامعه همجنسگرایان. NBA در پاسخ تهدید به نوار All-Star جشن به دور از دولت است. زمانی که سیاستمداران نمی تکان دادن لیگ منتقل جشن و تمام فعالیت های اقتصادی وابسته به آنها. مشابه فشار از NCAA که نکردن جنون مارس میزبانی حقوق در نهایت منجر به لغو جزئی از این لایحه.

این است چگونه سازمان های ورزشی باید مورد استفاده قرار گیرد بنر وقایع را به عنوان سرمایه سیاسی است. یک دولت محلی در تضاد لیگ را ارزش. لیگ بازگشت خود به کلمه. اقدامات خود را می تواند موثر باشد اما در حال تنبیهی. واکنشی است.

گام بعدی برای لیگ واقعا متعهد به تعمیر بی عدالتی ها فعال است.

اگر NBA می تواند لغو All-Star Game به نام حقوق بشر این جایزه می تواند یک نام حقوق بشر بیش از حد. آن می تواند ایجاد برخی سیاست معیار به عنوان پیش نیاز برای مناقصه شهرستانها. آن را می توانید اعطای میزبانی حقوق نه بر اساس یک شهر امکانات و پتانسیل های اقتصادی بلکه در سرمایه گذاری خود را در جوامع اقلیت و یا در آن اداره پلیس اصلاحات. لیگ می تواند نشستن با آن بازیکنان و بپرسید: چه اجتماعی خاص تغییر دهید آیا شما می خواهید برای دیدن ؟ می توانید آن را به پاسخ های آنها به طور رسمی یا غیررسمی به شهرداری ها و می گویند: اگر شما می خواهم به میزبان All-Star Weekend, در اینجا چیزی است که خود سیاستمداران و غیر دولتی و رهبران باید برای شهرستان خود را به واجد شرایط. (این امر تشویق franchises به فشار برای تغییر اجتماعی در شهرهای مربوطه می باشند و همچنین.)

NFL می توانید همین کار را با سوپر باول و پیش نویس است. MLB, NHL و MLS می توانید همین کار را با همه ستاره بازی. هر سازمان از UFC به ایالات متحده آمریکا فوتبال که مغازه مطلوب وقایع اطراف به بازارهای مختلف می توانید ضمیمه اجتماعی-دادگستری رشته به روند مناقصه. بخش دشوار است که بدانند چه کسانی که رشته هستند.

رفتن محلی

وجود دارد هزاران نفر از فعال NFL بازیکنان و صدها نفر در NBA و جهان بینی خود را پوشش هر علامت تیک سیاسی در هر زنجیره. در طول هفته گذشته متنوع کر از صدای در میان آنها حمایت کرده اند این مبهم دلنشین مفهوم تغییر دهید. اما اگر هر خواسته شد به تعریف تغییر تعاریف می طور گسترده ای متفاوت است. کنده کاری است که مفهوم به سیاست های خاص است که کار بعدی و به برخی از آن ممکن است به نظر می رسد عظیم الجثه یکی.

اما تفاوت و اختلاف اساسی برای هر جامعه و یا سازمان دموکراتیک. هیچ انتخاب رهبر نشان دهنده دیدگاه های هر یک از او و یا او را تشکیل. لیگ ده ها تن از صاحبان و صدها نفر از بازیکنان همواره مذاکره و هر چند سال پیدا کردن زمینه های مشترک در یک توافق دسته جمعی در کار از نظر مدت و بلند مدت سند چشم انداز و درآمد های طرح ها و بیشتر. چرا نمی توانید نژادی طرح های عدالت و اضافه شدن به لیست ؟

این موضوع در هسته خود می آید و به بازیکنان است. این بازیکن است که تا به مدت طولانی است که مبارزه با این مبارزه و به بازیکنان صحبت و به کسانی که ام سکوت. مانند لیگ بسیاری از آنها را منتشر کرده اند اظهارات. اما چگونه قوی است که تعهد خود را به عمل و راه حل ؟

اگر آن را قوی آنها می تواند ایجاد کمیته یا “ائتلاف” و یا کار با کارشناسان سیاست به عنوان یک کل اتحادیه به سادگی اصلاح آنها می خواهند برای دیدن. آنها می توانید آن را به خود لیگ که متعهد شده اند به کار با آنها و فشار مدیران به عمل می کنند. لیگ خود را ندارد و به مواضع سیاسی. آنها می توانند به افتخار تعهد خود را برای تغییر صرفا با گوش دادن و اقدام به نمایندگی از بازیکنان خود را.

و در حالی که این ابزار از یک سوپر باول یا All-Star Game به عنوان یک هویج محدود است به تغییر موضعی, موضعی, تغییر حیاتی است به آنچه که بسیاری از بازیکنان گفته اند که آنها می خواهند. “مقامات منتخب که مهم ترین در اصلاح ادارات پلیس و نظام عدالت کیفری کار در دولت های ایالتی و محلی در سطح” رئیس جمهور سابق باراک اوباما نوشت: دوشنبه ،

وجود دارد در بزرگترین شهرها و ایالات متحده در سراسر امریکا است که در آن بازیکنان خود را در لیگ خوب بکار بردن نفوذ قابل توجهی. وجود دارد اگر تعهد خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند واقعی است, جایی است که آنها می توانید شروع به.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>