سوپر راگبی Aotearoa اعلام قانون ترفند از جمله کارت قرمز تعویض طلایی و نقاط


Crusaders hooker Codie Taylor in training last week - AP
صلیبیون هوکر Codie تیلور در آموزش در هفته گذشته – AP

سوپر راگبی Aotearoa داخلی رقابت در نیوزیلند است که در انتخابات عراق شنبه آینده خواهد شد از ویژگی های قابل توجه برخی از قانون تغییرات با رنگ قرمز زده بازیکنان جایگزین پس از یک دوره از 20 دقیقه است.

کشیده مسابقات نیز خواهد بود تصمیم گرفت اضافی-زمان طلایی نقطه در حالی که رقابت اجازه خواهد داد که داوران به تمرکز به شدت در شکست.

قرمز زده بازیکنان هنوز هم چهره معمول انضباطی روند و نمی تواند بازگشت به میدان است اما در حال حاضر می تواند جایگزین پس از 20 دقیقه.

“در حالی که بازیکنان باید و هنوز هم خواهد بود مجازات برای بد بازی کارت قرمز می تواند گاهی اوقات بیش از حد از یک اثر در یک مسابقه گفت:” نیوزیلند راگبی (NZR) سر از راگبی حرفه ای کریس Lendrum.

“وجود دارد هیچ برنده هنگامی که یک بازیکن قرمز زده اما پرداخت طرفداران راگبی بازیکنان و مربیان می خواهید برای دیدن یک مسابقه عادلانه. جایگزین کردن یک بازیکن پس از 20 دقیقه اعتصاب تعادل راست.”

در مورد نقطه طلایی اولین تیم به نمره – با رها کردن هدف ضربه پنالتی و یا سعی کنید در طول 10 دقيقه از وقت اضافی را به نفع خود و کسب چهار رقابت امتیاز.

تیم هنوز هم از دست دادن کسب امتیاز جایزه اگر آنها از دست دادن ظرف هفت امتیاز در حالی که سعی نقطه جایزه اهدا خواهد شد اگر یک تیم outscores مخالفت خود را با سه نفر بیشتر تلاش می کند, این سیستم که در حال حاضر استفاده می شود در بالای 14 در فرانسه.

“تساوی اغلب می تواند ترک همه احساس کمی خالی و پس از بازخورد از ما مربیان و بازیکنان ما اضافه شده اند طلایی نقطه قاعده” Lendrum گفت. “ما دیده ایم که هیجان آن را می توانید در کدهای دیگر و ما فکر می افزاید: یک لبه.”

همانطور که برای تفکیک نیوزیلند راگبی را برجسته کرده اند زیر نقطه کانونی برای داوران به تمرکز بر روی.

  • توپ حامل اجازه خواهد داشت فقط یک جنبش پویا پس از پنجه

  • خزنده یا هر ثانویه جنبش دیگر از قرار دادن و یا عبور خواهد بود penalised

  • Tacklers خواهد شد انتظار می رود به دور رول بلافاصله در جهت سمت خط. این خواهد بود که یک داور را “اولویت شماره یک” در مقابله با

  • وجود خواهد داشت “تمرکز فوق العاده” در آفساید خط با مدافعان انتظار می رود که “به وضوح” خارج نشده و به ارائه حمله تیم فضای بیشتر

“ما می خواهیم در این رقابت به نگاه و احساس متفاوت است. ما تا به حال پشتیبانی از ما مربیان بازیکنان و داوران را Investec سوپر راگبی Aotearoa سریع تر و امن تر و هیجان انگیز تر از همیشه قبل از” Lendrum اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>