عجیب و غریب اما واقعی, MLB قرارداد پردازش طیف وسیعی از هتل سوئیت به ژلاتین شیرینی


Milwaukee Brewers slugger Christian Yelich has plenty of performance bonus clauses in his contract extension. <span class="copyright">(Dylan Buell / Getty Images)</span>
Milwaukee Brewers مشت زن مسیحی Yelich مقدار زیادی از عملکرد پاداش بند در قرارداد خود را تمدید. (دیلن Buell / گتی ایماژ)

هنگامی که مسیحی Yelich توافق برای تمدید قرارداد با Milwaukee Brewers در مارس معامله تضمین شده او حداقل $22 میلیون در سال از طریق 2028 سپس $2.3 میلیون سال از طریق 2042 زمانی که او می شود 51.

خیلی خوب معامله درست است ؟ اما این همه نیست, سابق Westlake بالا outfielder خواهد شد به احتمال زیاد در کسب درآمد. تخمیر به توافق جایزه بند که پرداخت Yelich 50.000 دلار برای به پایان رساندن سوم در رای گیری برای لیگ ملی MVP (او می شود دو برابر اگر او برنده), 50.000 دلار برای هر یک از انواع جوایز از جمله یک نقره مشت زن یا all-star انتخاب و 25 ، 000 دلار برای یک دستکش طلا — تمام جوایز او قبلا به دست آورد.

مشوق هایی هستند که هیچ چیز جدیدی در بازی بیس بال که در آن حقوق باید آنقدر بزرگ و عوامل تیم ها اغلب به دنبال راه های خلاقانه برای رسیدن به توافق بدون به سادگی با اضافه کردن صفر به یک در حال حاضر رقم سرسام آور. به عنوان یک نتیجه قرارداد می تواند به عنوان کوتاه به عنوان یک هایکو یا به عنوان پیچیده به عنوان یک رمان پر با پرداخت معوق بدون تجارت بند, اجرای, جوایز, جوایز برای عبور فیزیکی و یا اجتناب از آسیب و قدرت پردازش دیگر اعم از دسترسی به یک هواپیمای جت خصوصی و سوئیت در جاده ها به شهریه کالج و حتی Jell-O.

“وجود دارد که در آن است که می تواند شکاف زمانی که شما جدا از نظر دلار” گفت: Gavin کان جنوب فلوریدا بر اساس بیس بال و فوتبال عامل که مذاکره قرارداد به ارزش صدها میلیون دلار از بیش از ربع قرن گذشته. “این یک راه به شیرین معامله برای بازیکن و به ارائه برخی از ارزش اضافی برای آنها را به ثبت نام.

“اگر وجود دارد یک فرصت برای شامل مشوق های [و] این بازیکن به کسانی که مشوق آنها باید پرداخت شود علاوه بر این.”

دمدمی قرارداد زبان امکان پذیر می تواند پیچیده کنونی مذاکرات بین صاحبان و بازیکنان اتحادیه در پرداخت اگر کوتاه فصل بازی در این تابستان. اما عوامل متعددی گفت که مارس 26 قرارداد بین صاحبان و بازیکنان املای که همه چیز در قرارداد از جمله پاداش خواهد بود سرشکن بر تعداد بازیهای انجام شده است. اگر یک بازیکن تا به حال یک بند است که او می پردازد اضافی برای 500 صفحه ظاهر برای مثال او می خواهم, نیاز 250 اگر این تیم بازی می کند 81 بازی.

اما نه همه گوشت بسته بندی شده به قرارداد مربوط به آنچه اتفاق می افتد در این زمینه است. سابق داجرز پارچ Kenta Maeda است قرارداد تضمین یونیفرم شماره 18 که او در زمان خاموش پشت گیر میچ Garver زمانی که او معامله به دوقلوها مینه سوتا در ماه فوریه است. هشت سال قرارداد Maeda در اصل امضا شده با داجرز در سال 2016 نیز مورد نیاز این تیم به پرداخت برای چهار دور سفر کسب و کار کلاس بلیط هواپیمایی بین ژاپن و ایالات متحده آمریکا سالانه یک مترجم و همچنین سفر, ویزا و هزینه های مسکن برای یک دستیار شخصی.

مترجمان و کارکنان پشتیبانی محبوب انگیزه برای بازیکنان جابجایی از ژاپن است. یانکی ها به پارچ Masahiro Tanaka a $35,000 حرکت کمک هزینه 100.000 دلار کمک هزینه مسکن یک مترجم در حقوق و دستمزد $85,000 و چهار کلاس اول رفت و برگشت بلیط هواپیمایی بین ژاپن و نیویورک — قدرت پردازش بالا از $22 میلیون حقوق و دستمزد.

داجرز’ کلیتون Kershaw و جاستین ترنر دریافت تا 3 میلیون دلار در هر اگر آنها در حال معامله می شود در حالی که توله پارچ جان لستر می شود 25 ساعت از خصوصی سفر هوایی هر فصل. هر سه بازیکن برای سودا کسانی که قدرت پردازش به عنوان نمایندگی رایگان, وضعیت, که به نمایندگان خود مقدار زیادی از اتاق را برای مذاکره.

“زمانی که یک بازیکن آزاد باشگاه در حال تلاش برای جذب او را در علاوه بر این به پرداخت غرامت. بنابراین مقدار زیادی از آن را با نیازهای شخصی” گفت: عامل اسکات بوروس که پیشگام بسیاری از بند های قرارداد که رایج امروز است. “اغلب این است که در مورد نشان دادن توجه یا محبت برای مکالمات که در روند مذاکرات است.”

زمانی که بوروس مذاکره بیس بال اولین $100 میلیون قرارداد در سال 1998 پول نبود حتی عامل تصمیم گیری است.

“ما فکر جبران مناسب بود و تیم دیگری بود که در همان منطقه” او به یاد آورد. “تیم من پرسید” چه می تواند ما را به دریافت این انجام می شود؟’ من گفت: “خب مسئله این است که جغرافیایی. همسر خود را برای رفتن به دیدار او در هر آخر هفته. و واقعیت آن است که تیم های دیگر است حدود دو ساعت نزدیک تر است.’ “

بنابراین این تیم موافقت به پرداخت برای 12 پرواز چارتر از گرجستان به لس آنجلس و پارچ کوین قهوه ای امضا شده با داجرز به جای استفاده از رشته کوه های راکی کلرادو.

Dodgers pitcher Kevin Brown didn't want to fly coach from Georgia to Los Angeles. <span class="copyright">(Gina Ferazzi / Los Angeles Times)</span>
داجرز پارچ Kevin Brown نمی خواهم به پرواز مربی از گرجستان به لس آنجلس. (Gina Ferazzi / لس آنجلس تایمز)

برای برخی از بازیکنان آن را بیشتر مورد را از را. یانکی ها’ به Giancarlo استانتون و قرمز’ مایک Moustakas به عنوان مثال قرارداد موظف به اهدا 1% از حقوق خود را به تیم های خیریه. بوروس نیز مذاکره بند است که اجازه می دهد مشتریان خود دسترسی به ورزشگاه و استفاده از تیم لوگو برای رویدادهای خیریه.

دیگران ترجیح می دهند زندگی مجموعه. زمانی که برایس هارپر امضا شده با فیلادلفیا فیلیز قبل از فصل گذشته قرارداد خود را نه تنها به او پرداخت شود $330 میلیون و فرصت برای کسب درآمد اضافی $800,000 سالانه در جایزه, پاداش, اما آن را تضمین یک مجموعه هتل در جاده ها و حق را به خرید یک مجموعه لوکس برای خانه های.

نه سال قبل از زمانی که هارپر چپ وارد کالج به امضای اولین قرارداد خود را با اتباع واشنگتن این تیم موافقت به پرداخت هشت ترم از دانشگاه چیزی کان گفت: مشترک خود را گرفتن.

قرارداد پردازش اغلب وزش نسیم تا کمک به هر دو تیم و بازیکن است. زمانی که پارچ Hyun-Jin Ryu دوباره امضا شده با داجرز قبل از فصل گذشته بوروس مذاکره یک بند است که اجازه ریو مربی شخصی دسترسی به محل باشگاه وانجمن. ریو در پاسخ با همه ستاره فصل پیشرو لیگ ملی با 2.32 عصر و پرتاب بیشتر به نوبت از او تا به حال از خود rookie نجومی در سال 2013.

داجرز استارت الکس چوب دارای یک جایزه بند است که می تواند نزدیک به دو دلار خود را به 4 میلیون حقوق و دستمزد بسته به اینکه چگونه اغلب او سوابق حداقل 10 ناشران در یک بازی. و حداکثر Muncy ساخته شده است که کمی بیشتر از لیگ حداقل $555,000 فصل گذشته به امضا رسید و سه سال $26 میلیون معامله این زمستان است که شامل یک بند است که پرداخت او را یکی دیگر از 250.000 دلار در هر سال او پس از اتمام در بالا 20 در رای گیری برای NL جایزه MVP.

برخی از جملات خاص برای تیم های فردی. زمانی که استانتون چپ میامی مارلینز برای نیویورک یانکیز و اوان Longoria نقل از خلیج تمپا به San Francisco Giants هر دو سمت چپ فلوریدا است که هیچ مالیات بر درآمد دولت برای کشورهای با درآمد نرخ مالیات بالاتر از 8 درصد.

در طول عمر خود قرارداد تجارت می تواند هزینه استانتون $13 میلیون. بنابراین عوامل در حال حاضر از تیم های در تگزاس فلوریدا و واشنگتن که هیچ مالیات بر درآمد دولت به هم را تشکیل می دهند تفاوت و یا اجازه می دهد آنها را به انتخاب کردن از یک قرارداد اگر آنها تجارت خود را به مشتریان متحده با نرخ مالیات بالا.

Yankees outfielder Giancarlo Stanton is paying a price to play in New York. <span class="copyright">(Mike Ehrmann / Getty Images)</span>
یانکی ها outfielder Giancarlo استانتون پرداخت قیمت برای بازی در نیویورک است. (Mike Ehrmann / گتی ایماژ)

“آن را تنها عادلانه به بازیکنان قادر به مذاکره تنظیم در صورتی که این بازیکن داد و ستد” کان گفت.

برخی از تیم ها مانند فرشتگان تحت مدیر کل بیلی Eppler سعی کنید به هدایت روشنی از انگیزه و قدرت پردازش در دسترس نباشد هر چند Eppler ساخته شده استثنا برای بسیار پرداخت می شود ستاره مایک ماهی قزل آلا و آنتونی رندن.

ماهی قزل آلا می شود یک سوئیت هتل در جاده ها و استفاده از یک مجموعه لوکس برای بازی های خانگی از طریق 2030. رندن می توانید اضافه کردن اضافی $525,000 به $25.5 میلیون حقوق و دستمزد اگر او رای دادند MVP از هر دو جهان سری و لیگ آمریکا مسابقات قهرمانی سری است و به نام یک نویسنده در All-Star game. فرشتگان جانباز Albert Pujols است قرارداد تضمین شده با استفاده از یک مجموعه لوکس در فرشته ورزشگاه برای 10 بازی در هر فصل برای خود پایه و اساس است.

آریزونا دایاموند بکس رئیس جمهور دریک سالن گفت: او به ندرت ارائه می دهد گرفتن در قرارداد شد. در عین حال این زمستان این تیم به رایگان-عامل پارچ مدیسون Bumgarner یک سوئیت در جاده ها است. دایاموند همچنین وعده پاداش به infielder نیک احمد و outfielder دیوید پرالتا اگر آنها صرف 150 روز در فعال فهرستی در هر کدام از این دو فصل است.

“وجود دارد برخی از تیم های است که به عنوان یک سیاست را فراموش برخی مشوق. و کسانی هستند که [آیا] نه” کان گفت.

چه تیم نمی توانید انجام دهید این است که ارائه مشوق بر اساس عملکرد مانند هدف قرار دادن تعداد معینی از صفحه اصلی اجرا می شود و یا قابل توجه تعداد معینی از hitters.

“فرض کنید برادر خود را تبادل و [شما] هدف قرار دادن و شما نیاز به یک خانه اجرا به 50 میلیون دلار اضافی و یا هر” بوروس گفت. “بدیهی است که شما نمی خواهید که.”

اما پاداش برای برنده شدن جوایز مانند پنبه حلاجی شده عنوان و یا در پایان در بالا در MVP رای گیری مشترک هستند.

دیگر بند به نظر می رسد بیشتر شبیه به جوک ها در داخل از تلاش های جدی پاداش.

مسکن J. C. Romero که تا به حال چهار در-خفاش ها در 14 سال فعالیت حرفه ای به پایان رسید که در سال 2012 تا به حال یک بند در قرارداد خود را با فیلیز که باید به او پرداخت شود $50 ، 000 بودن NL بهترین ضربه پارچ. و پارچ چارلی Kerfeld دوم لیگ بزرگ قرارداد تضمین شده او 37 جعبه نارنجی Jell-O برای مطابقت شماره 37 در نارنجی Houston Astros’ نیوجرسی.

هنوز هم دیگر قرارداد شامل پاداش برای برنده MVP از بخش سری. هیچ بخش سری MVP.

“مقدار زیادی از آن پایین می آید به اهرم از نظر بازیکن و تمایل در بخشی از این تیم به ارائه برخی مشوق ها برای بازیکنان به نشانه زمانی که آنها عوامل” کان گفت.

گاهی اوقات همه طول می کشد که یک حس شوخ طبعی و یک مورد از Jell-O.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>