باشگاه های لیگ برتر خواهد شد و بنا به گزارش ها اجازه داده می شود پیش فصل دوستانه


باشگاه های لیگ برتر خواهد بود و مجاز به بازی پیش فصل مسابقات پیش از 2019-20 را راه اندازی مجدد فصل بعد در این ماه.

وجود خواهد داشت پروتکل های دقیق با توجه به کروناویروس همه گیر به این مسابقات به احتمال زیاد خواهد officiated توسط باشگاه مربیگری کارکنان (ما بسیاری از خوزه مورینیو به عنوان عکس به انگلیسی دوبله را در اینجا, اما اجازه دهید نگه داشتن رفتن به هر حال).

[ بیشتر: باقی مانده PL برنامه کامل ]

Sky Sports می گوید باشگاه ها خواهد بود محدود به مخالفان در 90 دقیقه خود را به محل برگزاری و بازیکنان را به درایو خود را به استادیوم ها و رفتن به طور مستقیم به این رشته ،

با لیگ یک و لیگ دو فصل هنوز هم حلق آویز در تعادل آن را به احتمال زیاد PL طرف محدود خواهد شد به هر یک از دیگر و قهرمانی طرف. احتمالا باشگاه را نمی خواهد می خواهید به ملاقات با دیگران هنوز هم در لیست ثابت.

ما فرض می کنیم برخی بازیکنان را در وسایل نقلیه خود را در خارج از زمین, اما به خود اجازه می دهد برخی از سبک سری در این زمان به چالش کشیدن و تصور کنید که به طور کامل kitted تا ویرژیل van Dijk رانندگی در جاده ها از لیورپول به ویگان.

Follow @NicholasMendola

باشگاه های لیگ برتر خواهد شد و بنا به گزارش ها اجازه داده می شود پیش فصل دوستانه در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>