Mark Davis عرق کردن از اتمام ساخت و ساز در Allegiant ورزشگاه

ساخت و ساز از Allegiant ورزشگاه در لاس وگاس ندارد که بسیار حاشیه برای خطا به منظور آماده شدن برای شروع سال 2020 NFL season.

چند نفر از کارگران در این پروژه پایین آمده اند با موارد coronavirus و مجبور به ترک کار خود شده است. اضافی 15 مورد گزارش شده قبل از آخر هفته. این بخشی از چالش های لاس وگاس اظهارات در حال تلاش برای غلبه بر به جدید خود را حفاری آماده به بازی در می آیند اوت.

با این پروژه برنامه ریزی شده برای پایان قابل توجهی تا پایان ماه جولای اظهارات صاحب Mark Davis اذعان کرد این می تواند یک تماس.

“حداقل چیزی که مهم است در زندگی نمره در نیم زمان,” دیویس گفت: در مصاحبه با 1100, ESPN از طریق میک Ackers از Las Vegas Review-Journal. “تا زمانی که شما کار انجام می شود شما فقط نمی دانم. هنگامی که ما انجام این کار روبان برش (مراسم) شما ممکن است ببینید من پاک کردن یک مهره از عرق کردن پیشانی من.”

اظهارات برخی از کوسن برای کار با. اول خود را در دو فصل بازی های برنامه ریزی شده در جاده ها به طوری که آنها لازم نیست که میزبان یک بازی پیش فصل تا 21 اوت در برابر San Francisco 49ers. و اگر طرفداران هنوز تنظیم نشده مجاز به حضور در این بازی که در آن نقطه در مناطق خاصی از ورزشگاه نه اینکه به طور کامل به پایان رسید می تواند ثابت کند و نه بی اهمیت.

Mark Davis عرق کردن از اتمام ساخت و ساز در Allegiant ورزشگاه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>