کن اندرسون را پذیرفته است نه گرفتن به سالن از شهرت

کن اندرسون است که اغلب ذکر شده در میان بهترین quarterbacks در Pro Football Hall of Fame, اما اگر او تا به حال رفتن به آن را, آن را احتمالا رفتن به این سال که گسترش سالن از شهرت کلاس انتخاب شد در رابطه با NFL را 100th anniversary.

اندرسون انجام آن را ندارد که بدان معنی است که او ممکن است هرگز آن را و او خوب با آن است.

“من فکر نمی کنم دو بار در مورد آن با شما صادق باشد جز آن زمان از سال زمانی که می آید زمان برای انتخابات و کسی با شما تماس گرفته و می گویند” شما چه فکر می کنید؟'” اندرسون گفته ورزشی اخبار. “دیگر از آن, آن را نمی کند, عبور از ذهن من. من حدس می زنم تنها زمان من نا امید شده بود اولین بار بود که من واجد شرایط و من رو به نهایی 15 و هیچوقت آن را و سپس آن را ناامید کننده بود. پس از آن من حدس می زنم که شما می آیند از من سابقه و رشد در یک شهر کوچک و رفتن به دبیرستان و سپس رفتن به کالج شما هرگز رویای در مورد کسانی که همه چیز. رویای من انجام وقتی که من یک شانس برای بازی فوتبال حرفه ای برای 16 سال است.”

در طول 16 سال فعالیت حرفه ای با Bengals اندرسون led NFL در رهگذر امتیاز چهار برابر رهبری NFL در تکمیل درصد سه بار و رهبری NFL در عبور متری متری در هر تلاش و تکمیل دو بار در هر.

او MVP لیگ در سال 1981 و در زمان Bengals به سوپر باول پس از آن فصل. او اعتبار خوب است اما آنها نشده است به اندازه کافی به او را در یک مجسمه نیم تنه در کانتون و او ساخته شده خود را در صلح با آن است.

کن اندرسون را پذیرفته است نه گرفتن به سالن از شهرت در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>