چگونه به نگه داشتن اجرای قانون را از دستگاه اندیشه خود را


با تظاهرات springing تا در سراسر آمریکا وجود دارد شانس شما ممکن است خود را برای اولین بار تعامل با اجرای قانون است. بسیاری از تظاهر کنندگان خواهد شد که تلفن های خود را در دست برای فیلم عمل که متاسفانه می تواند بی درنگ یک افسر به تقاضای دستگاه و هر نفس متهم داده ها ممکن است شامل. قبل از این اتفاق می افتد, شما باید بدانید وجود دارد ابزار در اختیار خود را برای محافظت از داده های خود را در چنین شرایطی است.

این نکات بیشتر شامل سفت کردن تنظیمات در اندروید, اما, نیز وجود دارد یک برنامه شخص ثالث است که می تواند کمک کند. هنگامی که شما اجرا از این راهنمایی شما می توانید از خط خارج شدن اجرای قانون تلاش با نگه داشتن گوشی خود را قفل شده است و حتی در حالی که آن را در اختیار خود. اما ما نمی وکلا بنابراین استفاده از این نکات در قضاوت خود را به عنوان هر شرایطی متفاوت است.

نکته 1: غیر فعال کردن بیومتریک در چند ثانیه

در حالی که بیومتریک انجام ارائه یک تعادل بزرگ از امنیت و راحتی می توان آنها را علیه شما استفاده می شود هنگامی که با اجرای قانون است. در حالی که یک حکم اخیر در دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا تلقی می شود که پلیس شما را مجبور به باز کردن گوشی خود با اثر انگشت خود را یک نقض چهارم و پنجم اصلاحات که آیا آن می ایستد در آینده دادگاه باقی مانده است دیده می شود.

اما امتناع از دادن رمز عبور خود را تایید شده است در هر دو ایالت پنسیلوانیا و کلرادو حاکم است. در حالی که یک فلوریدا قاضی به چالش کشیده است آن متمم پنجم حفاظت از آن است که هنوز این گزینه امن تر.

در اندیشه 9 پای گوگل معرفی یکی از ویژگی های شناخته شده به عنوان Lockdown Mode. آن را به طور پیش فرض فعال بنابراین شما نیاز به آن را روشن ، هنگامی که فعال, شما به سرعت می توانید قفل گوشی خود را غیر فعال کنید و بیومتریک با یک دکمه خروج خود الگو یا رمز عبور به عنوان تنها راه برای باز کردن قفل گوشی خود را. بهترین از همه, آن را فقط غیر فعال خود را به اسکنر اثر انگشت (یا امن تشخیص چهره) بنابراین شما لازم نیست که به یاد داشته باشید به خاموش کردن ویژگی های پس از خود را روبرو می شوند.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

اگر تلفن شما در حال اجرا یک نسخه اندروید وجود دارد یکی دیگر از راه حل: فقط راه اندازی مجدد آن. هنگامی که شما راه اندازی مجدد تلفن آن نیاز خواهد داشت که رمز عبور خود را پین یا الگوی وارد شده است در آینده باز کند. به عبارت دیگر بیومتریک خواهد بود به طور موقت غیر فعال است.

نکته 2: با استفاده از یک رمز عبور قوی

Piggybacking کردن نکته 1 امن ترین روش احراز هویت ارائه شده توسط گوشی خود را رمز عبور الفبایی. با امن رمز عبور (که می تواند تا 16 کاراکتر) شما می توانید بقیه مطمئن باشید گوشی خود را نمی توان بدون رضایت شما به عنوان وجود دارد به سادگی بیش از حد بسیاری از ترکیبات ممکن برای اجرای قانون به حدس زدن.

8-شخصیت رمز عبور با هیچ متوالی حروف (و یا استفاده از کلمات مشترک و یا نام) را از یک کامپیوتر بیش از پنج ماه به کرک. این افزایش به 16 کاراکتر و آن را از چند هزار سال. تا زمانی که گوگل پیاده سازی این قابلیت نیاز به هر دو رمز عبور و بیومتریک برای باز کردن این است که امن ترین گزینه برای نگه داشتن هر کسی (از جمله اجرای قانون) را از تلفن خود را. و با Lockdown Mode شما به ندرت مجبور به استفاده از آن.

نکته 3: غیر فعال کردن قفل هوشمند

اگر شما با استفاده از آندروید قفل هوشمند قابلیت آن را آسان تر برای باز کردن قفل دستگاه خود را می دانم که این یک شمشیر دو لبه: این همچنین باعث می شود آن را آسان تر برای اجرای قانون به گوشی خود را.

به خصوص “تشخیص” تنظیم نگه می دارد که گوشی خود را باز زمانی که آن حرکت سنسور که از آن شده است به طور مداوم در حال حرکت (در یک شیوه ای سازگار با یک فرد راه رفتن) از زمان آخرین آن را از حالت قفل با یک الگو یا رمز عبور. چیزی است که اگر شما را متوقف کنید در حالی که گوشی در این گوشی حالت افسر می تواند در اختیار گرفتن گوشی خود را و نگه داشتن بر روی بدن تشخیص فعال با قرار دادن آن در خود فرد است. آنها را پس از آن قادر به باز کردن قفل گوشی خود را با یک ضربه تند وشدید زدن ساده.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

نیز وجود دارد خطر اندکی با Smart Lock را “اعتماد مکان” تنظیم می باشد. این را نگه می دارد تلفن خود را از حالت قفل در مکان های خاص مانند صفحه اصلی خود را. اگر شما در حال بازداشت در یکی از این مکان های افسران می تواند باز کردن قفل گوشی خود را بدون الگو یا رمز عبور.

برای غیر فعال کردن تمام قفل هوشمند, گزینه, رفتن به تنظیمات> امنیت> قفل هوشمند و سپس انتخاب هر آیتم به صورت جداگانه و غیر فعال کردن ضامن سوئیچ روز پس از آن روی صفحه نمایش. با اعتماد مکان ضربه بزنید در هر مکان و سپس انتخاب “حذف کنید.”

نکته 4: عدم نمایش اطلاعیه ها

در حالی که صفحه نمایش قفل می کند جلوگیری از اجرای قانون عوامل را از دسترسی به محتویات گوشی خود را, آن را به طور بالقوه می تواند یک منبع از اطلاعات حتی بدون دسترسی به بقیه گوشی. چرا که به طور پیش فرض ما اطلاعیه ها (به خصوص پیام) خوانده می شود — گاهی اوقات در تمامیت خود را بر روی صفحه نمایش قفل.

برای تغییر این رفتار باز تنظیمات را انتخاب کنید و “امنیت و محل” (این ممکن است برچسب متفاوت بر روی تلفن خود را; اگر به دنبال یک گزینه با “امنیت” نام). را انتخاب کنید “قفل صفحه نمایش تنظیمات” و “روی صفحه نمایش قفل.” از pop-up را انتخاب کنید و یا “مخفی کردن محتوای حساس” و یا “خود را نشان نمی اطلاعیه در همه.”

اگر شما تلفن همراه مجهز به یک هشدار از طریق LED, ما توصیه می کنم انتخاب دومی به عنوان آن ارائه می دهد بهترین حفاظت. شما می دانید در مورد اطلاعیه جدید به لطف چشمک زدن LED, اما آنها هرگز به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش قفل شما. اما بدون اطلاع رسانی به رهبری, اگر گوشی خود را در سکوت, شما نمی خواهد می دانم که شما یک پیام جدید را تا زمان بعدی شما قفل آن است. در این مورد توصیه می کنیم انتخاب “پنهان کردن محتوای حساس.”

اگر تلفن خود را در اندیشه 9 یا بالاتر شما می توانید با استفاده از Lockdown Mode گزینه به عنوان یک راه به طور موقت غیر فعال کردن تمام اطلاعیه های صفحه نمایش قفل در صورت شما کشیده و یا بیش از بازداشت توسط اجرای قانون است. یک بار Lockdown Mode است که باعث اطلاعیه نمی خواهد به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش قفل خود را تا دفعه بعد که شما باز کردن قفل دستگاه خود را با الگوی پین یا رمز عبور.

نکته 5: نگه داشتن خود را بوت لودر قفل شده

آندروید یک سیستم کنترل و توازن را به اطمینان حاصل شود که هنگامی که آن چکمه های تا هر قطعه از سیستم عامل است هنوز امن است. اما آن را نیز یک باز سیستم عامل و گوگل به طول های بزرگ رفته برای حفظ این جنبه.

برای نگه داشتن درب باز برای کاربرانی که می خواهید برای ریشه کن در حالی که به طور همزمان سخت شدن بوت-امنیتی گوگل آمد تا با یک سیستم است که قفل بوت های زنجیره ای به طور پیش فرض اما به شما امکان استفاده از دو بخش تنظیم برای باز کردن آن را اگر شما می خواهید. یکی از این تنظیمات است که در داخل سیستم عامل آندروید دیگر ساکن خارج از آن در قبل از بوت منو به نام بوت لودر.

تنظیمات داخل اندروید است که به نام OEM آنلاک. تفکر در اینجا این است که شما تنها می توانید با فعال کردن این گزینه اگر شما وارد الگوی خود را پین یا رمز عبور به سیستم عامل آندروید است. اگر از آن شده است را فعال کنید آن را فعال کنید.

هنگامی که راه روشن است از درون اندروید, سپس شما می توانید بوت به حالت بوت لودر و ارسال دستورات Fastboot برای باز کردن بوت لودر. این اجازه خواهد داد که شما را به نصب نرم افزار غیر رسمی بر روی دستگاه مانند بازیابی سفارشی و یا یک ROM سفارشی. این می تواند کمک به شما به دست آوردن دسترسی ریشه به تلفن.

برای اینکه چیزها حتی امن تر و واقعی عمل از خود را آنلاک بوت لودر به صورت خودکار دستمال مرطوب تمام داده ها بر روی دستگاه.

اما در اینجا چیزی است: اگر شما بوت لودر در حال حاضر قفل اجرای قانون به راحتی می توانید غیر رسمی نصب سیستم عامل بر روی دستگاه خود را برای دور زدن قفل صفحه و دسترسی به داده های خود را.

تصویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

نصب قفل تنظیم نیست واقعا ارزش نگرانی در مورد از آنجا که تنها اجازه می دهد تا بوت لودر باز شود. اگر افسران را باز کند و خود را بوت لودر هر گونه اطلاعات ذخیره شده بر روی دستگاه شما خواهد بود به طور خودکار حذف شده.

اما اگر شما گوشی خود را بوت لودر بعد از فعال کردن نصب آنلاک — برای مثال, اگر شما ریشه گوشی خود را با Magisk — این یک تمرین خوب برای رفتن به عقب و دوبارهقفل بوت لودر هنگامی که شما انجام می شود. علاوه بر این اگر شما از نصب بازیابی سفارشی مانند TWRP شما باید مطمئن شوید که برای رمز عبور-حفاظت از منوی ریکاوری.

نکته 6: با استفاده از سربروس

سربروس است یک برنامه شخص ثالث است که ارائه می دهد تمام ویژگی های گوگل پیدا کنید دستگاه من و خیلی بیشتر. در حالی که آن را باید یک اشتراک ماهانه آن است که بسیار کامل تر نرم افزار های امنیتی از پیدا کردن دستگاه. چون گوگل تغییر سیاست سربروس تصمیم به ترک فروشگاه بازی به جای غیر فعال کردن یکی از ویژگی های کلیدی آن. بنابراین شما نیاز به دانلود APK از سربروس وب سایت و sideload آن را به دستگاه شما است.

در مورد پلیس را به گوشی خود را, Cerberus به شما امکان ارسال پیام های SMS و یا استفاده از یک مرورگر برای ارسال دستورات به گوشی خود را. یک فرمان را قادر می سازد شما را به قفل گوشی خود را با یک کد از انتخاب شما است که جدا از صفحه نمایش قفل شما کد.

و اگر شما نگران اجرای قانون قادر خواهد بود برای دور زدن قفل صفحه نمایش خود را شما می توانید از راه دور پاک کردن تلفن خود را با استفاده از دستورات SMS (یا از طریق مرورگر) اگر شما انتظار برای دریافت تلفن خود را. به این ترتیب حتی اگر آنها دور زدن روش های دیگر وجود خواهد داشت چیزی را در تلفن برای آنها به بازیابی.

و اگر شما که نگران خود را روی صفحه نمایش قفل کد عبور یا حرکت خود را حذف پشتیبان گیری. برای اندروید 9 پای و یا بعد از دستگاه های رمزنگاری است که بر اساس این قفل صفحه نمایش احراز هویت که بدان معنی است که اگر آنها می توانید نرم افزار را به گوشی خود را, آنها می توانند دسترسی به پشتیبان گیری خود را. برای نسخه های قدیمی تر اندروید, پشتیبان گیری در حال تکه تکه کردن به طوری که آنها می توانید بازگرداندن دستگاه خود را بدون هیچ گونه مشکل. پس از آن هر دو مورد باعث می شود بیشتر حس برای حذف داده ها.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر پوشش از طریق Pixabay

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>