برنده این فرد هاسکینس جایزه به عنوان نر دانشگاهی گلف باز از سال تضمین نمی کند موفق نرم افزار حرفه ای اما حداقل آن معمولا تضمین می کند که نرم افزار حرفه ای شروع نمی کند در یک مینی-تور. البته 2020 معمولی است سال است. و به عنوان یک نتیجه Sahith Theegala شروع مرحله بعدی گلف خود سفر روز دوشنبه در یک بعید مکان: یاغی تور.

نبود تنظیمات پپرداین محصول احتمالا تا به حال در ذهن خود نرم افزار debut اما او نمی تواند خواسته اند برای یک مقدار بهتر شروع. Theegala شات نه-تحت-par 62 برای گرفتن سهم از دور اول سرب با اندرو Funk در لان تری کلاسیک در چندلر Ariz.

مرتبط با: تور PGA طرفدار برنده دوم مستقیم یاغی تور عنوان

“این احساس بزرگ” Theegala گفت: یاغی تور پس از. “من سوپر پمپ برای دریافت نرم افزار حرفه ای آغاز شده است. بدیهی است که این راهی نیست که هر … شما می دانید که COVID مؤثر است اما من فقط سعی کنید بیشتر از آن. و من همیشه فقط سعی کنید به یک زمان خوب, بنابراین من فکر متفاوت امروز شروع کردن و آن را فقط کار می کرد.”

در اینجا نگاهی به Theegala پنوماتیک برای عقاب—هشدار داده می شود برای زبان صریح و روشن از فرد در نظر گرفتن تصویری (هی این یاغی تور بعد از همه):

و در اینجا است که Theegala کامل پست در طول مصاحبه (هی یاغی تور پا کرده است تا بازی خود را در قرنطینه):

ماه گذشته Theegala بود به نام برنده فرد هاسکینس جایزه برای یک گپ فصل است که کوتاه بود. پنجم-سال ارشد تا به حال پپرداین رتبه شماره 1 در این کشور اما نه او و نه تیم او قادر به رقابت برای ملی عناوین با توجه به در حال انجام Coronavirus بیماری همه گیر.

“این بود که ما در سال” Theegala گفت: در ماه گذشته پس از برنده شدن جایزه. “این بود که فقط یک سال چیزی برای پپرداین. ما ساخته شده را به این بیش از یک مدت زمان طولانی. بسیاری از بچه ها ما قرار داده بسیار سخت کار می کنند. مربیان انجام بهترین خود را برای رسیدن ما به این نقطه … این تیم با یک دلیل بزرگ چرا من تا به حال چنین بزرگ سال است.”

Theegala نیز فینالیست برای کالج گلف دو دیگر جوایز برتر: این هوگان جایزه و جایزه نیکلاس. کسانی که برندگان اعلام خواهد شد این هفته از چارلز شواب چالش (هفته آینده) و یادبود بود.

در حال حاضر Theegala متمرکز شده است یکی دیگر از اول به عنوان یک حرفه ای: بدست آوردن یک برنده را بررسی کنید. اگر چه $4,500 برای اولین جایی برای grabs در این هفته نیست دقیقا همان چیزی است که برای بازی در تور PGA آن را هنوز هم راه طولانی برای کسی که تازه از مدرسه.

مربوط به: سازمان دیده بان Sahith Theegala نزول برنده توپ در حالی که با پوشیدن یک کوبه نیوجرسی

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی