مربیان کالج’ بعدی gameplan مهم ترین

Duke basketball coach Mike Krzyzewski انتشار بیانیه ای در روز دوشنبه بعد از ظهر, آشکار است که او را “عصبانی” “نا امید” و “ترس” در پی قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

Clemson مربی Dabo Swinney برگزار تلفنی با رسانه های محلی در روز دوشنبه ارائه تسلیت به Floyd خانواده برای “منزجر کننده اعمال شیطانی” است که رخ داده است.

Swinney منحرف به ایمان خود را به آدرس این فاجعه گفت: “ما در یک گناه جهان کاهش یافته است.” Krzyzewski خلاصه بالقوه در مراحل بعدی با نیاز به “گوش دادن و نه قاضی.”

شنیدن از دو نفر از برجسته ترین مربیان در کالج ورزشی جهان کمک کرد که “بیانیه” فاز واکنش به Floyd قتل به مقدار مورد نیاز نتیجه گیری. نه Swinney یا Krzyzewski گفت: هر چیزی عمیق و یا در خصوص روشنگری و نه آنها در حال حاضر هر ملموس مراحل بعدی. مانند اکثریت قریب به اتفاق مربیان که chimed در عموم در این تراژدی – از فصیح و معتبر به کلیشه و با حوصله پاسخ خود بهترین قضاوت با ناقص.

کالج ورزشی جهان است گوشه کوچکی از این بیشتر جامعه است که شکست خورده است و برای نسل به درک, ضد, و در نهایت جلوگیری از نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی. اما دانشگاهی ورزشی فضای باقی مانده یکی از مهم به عنوان کالج ورزشی یکی از بالاترین مشخصات تقاطع ها از هر نژاد و مذهب از زندگی آمریکایی. نه تنها کالج ورزشی connecter, اما آنها همچنین ایده آل برای ورزشکاران جوان و به طور بالقوه تحول زمان برای آنهایی که در حال حاضر.

بنابراین اجازه دهید هنوز قاضی مربیان کالج در آنچه به آنها گفته ام یا نیست بیش از گذشته 72 ساعت است. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آنها را از رفتن به جلو است که فراتر از کلیشه و بالا می رود بالاتر از مقادیر اظهارات airbrushed هفت مدیران. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی این مربیان در واقع پیاده سازی در برنامه های خود را برای رفتن به جلو است که آنها را جدا از همسالان خود که مضطرب به حرکت می کند از نظر آنها بی دست و پا مکالمه.

Clemson head coach Dabo Swinney speaks during a news conference for the NCAA College Football Playoff national championship game Sunday, Jan. 12, 2020, in New Orleans. (AP Photo/David J. Phillip)
Clemson سر مربی Dabo Swinney صحبت می کند در طول یک کنفرانس خبری برای NCAA College Football حذفی قهرمانی ملی بازی یکشنبه آذر. 12, 2020, در نیواورلئان. (AP Photo/David J. فیلیپ)

تگزاس مربی Shaka هوشمند اسیر بحرانی ترین احساسات در کالج فضای ورزشی در توییتر گفت: “زمان به گرد هم می آیند و ایجاد تغییر پایدار است که همیشه در حال حاضر. سوال این است که چگونه.”

هوشمند در ادامه به لیست سازمان های مختلف هر دو به صورت محلی در Austin و در سراسر کشور – Austin عدالت ائتلاف آموزش برای تغییر و مرکز مطالعه نژاد و دموکراسی – که نیاز به کمک به “حق اشتباهات از بی عدالتی اجتماعی.”

هوشمند را پیشنهاد و ارائه برخی از نتایج ملموس و ایده های که من می خواهم شروع به تلاش برای دنبال کردن در روز دوشنبه بعد از ظهر. من به نام های مختلف ورزشی و مدیران و مربیان و مدیران در ورزش جهان به اشفتگی فکری موقتی با چه برنامه می توانید انجام دهید. برخی اصرار داشت که مربیان نیاز به صحبت رک و پوست کنده در مورد مسابقه با بازیکنان خود به خصوص سفید و مربیان است. متعدد مربیان و مدیران ذکر شده داشتن تمام بازیکنان خود را برای رای دادن ثبت و تحصیل کرده در این فرآیند است.

در میان مردم من رسیده به وجود یک توافق که فقط در آوردن یک سخنران در طول سقوط اردوگاه کافی نیست.

“این بخش سخت است” گفت: Quincy اوری خصوصی quarterbacks مربی مستقر در آتلانتا است که صریح مدافع برای مربیان کالج زبان ، “آنها نیاز به ایجاد برنامه های خود در تیم فوتبال به ترویج تغییر در درون جوامع خود برای کمک به افرادی که ممکن است به عنوان ورزشی استعداد خود را به عنوان بازیکن.

“آنچه آنها انجام می دهند برای کمک به کودکان و نوجوانان در جوامع که در آن آنها در حال جذب بازیکنان خود را؟”

اوری می خواستم مربیان به او تماس بگیرید با پیشنهادات. او می خواهد بازیکنان تماس بگیرید با ایده ها. او آموزش می دهد ده ها تن از دبیرستان و کالج quarterbacks که باعث می شود تلفن همراه خود را به یک تقاطع کالج دو و میدانی در تمام سطوح. و او می خواهد انرژی کانال نسبت به تأثیر ملموس تغییر دهید.

“من فکر می کنم که واقعا مهم است,” او گفت:. “من نمی دانم اگر من باید جواب [چه باید بکنید] در حال حاضر.”

برای مربیان کالج توانایی سریع تغییر آغاز می شود با دادن یک تیم یک پلت فرم برای بحث در مورد چه مسائل مربوط به آنها. چه ایده های آنها برای کمک به مقابله با نژاد پرستی و بی عدالتی اجتماعی? چگونه آنها می خواهم به صورت هدفمند در جوامع خود را درگیر?

هنگامی که آنها را به یک پلت فرم است و می تواند بیان راه آنها می خواهند به ایجاد تغییر گام بعدی این است که برنامه های خود را و دانشگاهها کمک بازیکنان را ملموس مراحل. “بازیکنان نیاز به کانال انرژی خود را و غم و اندوه برای کمک به جوامع جایی که آنها به مدرسه بروند و زندگی” یک مدیر گفت.

(یکی دیگر از مدیر یک نقطه برجسته که آمار خانه با این خبرنگار با اشاره به این مسئولیت رسانه ها به داستان تغییر عوامل از کسانی که با استفاده از برنامه های خود را به عنوان رشد برای بازیکنان اجازه می دهد پلت فرم و صدا به تاثیر تغییر دهید. نقطه گرفته شده است.)

هیچ خوب نقشه راه در اینجا تنها چند دهه از اینرسی است. وجود دارد هیچ آسان به دنبال دستورالعمل های چگونه به بحث در مورد درک و کمک به تغییر نسل از نابرابری نژادی در امریکا است. کالج ورزشی جهان است که بخش کوچکی از بحث میان این سوزاننده و انتقادی در مسئله ملی. اما آن باقی مانده است یکی از مهم به عنوان دانشگاه incubates و به شکل افکار و آرمان های نسل بعدی است.

وجود دارد در حال حاضر برخی از ایده های خوب در علاوه بر این به آنچه هوشمند ارسال شده در روز دوشنبه. یکی دیگر پدید آمده است دوشنبه شب زمانی که بزرگ ده کمیسر کوین وارن اعلام کرد یک “ضد نفرت و ضد نژاد پرستی ائتلاف” برای بازیکنان و مربیان و مدیران ورزشی و روسای جمهور است.

این اولین گام در گذشته بیانیه و جعبه-بررسی فازهای پرداختن به این مسائل مهم و حیاتی در ورزش است. شناسایی آنچه به انجام و تصویب یک طرح برای اجرای آن آغاز می شود بخشی از مشکل است.

در اینجا امید ما به همان میزان از مشارکت از بالا مشخصات مربیان در پیگیری که ما در حداکثر سرعت دویدن به اظهارات. هل دادن به جلو ملموس اقدامات نیاز به تبدیل شدن به قوی ترین اظهارات.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر