شکستن به سودآور جهان از هک اخلاقی با این قیمت مناسب البته بسته نرم افزاری

اصطلاح “هکر” اغلب منفی متصل به آن و در عین حال جهان است که در نیاز مبرم به متخصصان با مهارت های هک. کلاه سفید هکرها اخلاقی هکرها کامپیوتر است که با استفاده از خود نرم مهارت به دقت اشاره کردن آسیب پذیری های شبکه و پچ آنها را قبل از آنها می تواند مورد سوء استفاده توسط بچه ها بد است.

کلاه سفید هستند و در خط مقدم دفاع است که کمک می کند تا شرکت های حفظ اطلاعات خود را امن است. با یک پتانسیل $6 تریلیون دلار در امنیت سایبر سرقت در خط 2021 بسیاری در خطر است. هر کس پوست در این بازی داده می شود چقدر اطلاعات ما اعتماد شرکت های بزرگ برای نگه داشتن بر روی.

نهایی سال 2020 کلاه سفید هکر گواهینامه بسته نرم افزاری است که شما با ورود به این زمینه هیجان انگیز. این 10 دوره بسته نرم افزاری ویژگی های 996 درس که پوشش nitty-ریگ دار جزئیات شما نیاز به دانستن زمانی که به دنبال یک حرفه ای در امنیت سایبر.

های موجود در این بسته نرم افزاری در حال گذراندن دوره هک اخلاقی, اصول تبدیل شدن به یک تحلیلگر امنیت سایبر و آماده سازی برای تست نفوذ. شما باید یاد بگیرند که همه چیز مورد نیاز برای درک مرور ناشناس و امنیت شبکه.

یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی در امنیت سایبر توسط Python. در یک دوره شما ساخت و امنیت ابزار تجزیه و تحلیل با Python و همچنین یاد بگیرند که چگونه به تجزیه و تحلیل برنامه وب از طریق آسیب پذیری های امنیتی Ruby on Rails و PHP. البته دیگر در پایتون 3 راهنماهای شما را از طریق فرایند نوشتن اسکریپت خود را به نبرد با هکرها.

اهمیت Nmap نمی تواند اغراق آمیز باشد. در یک شیرجه عمیق در این منبع باز شبکه اسکنر شما هدایت از طریق بسیاری از سیستم عامل Nmap استفاده می شود برای محافظت از جمله ویندوز, مک, لینوکس و کالی.

می خواهید برای شروع یادگیری ؟ نهایی سال 2020 کلاه سفید هکر گواهینامه بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $39.99 بیش از 90 ٪ تخفیف لیست قیمت.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>