براد Stevens, NBA مربیان باید قدرت و پلت فرم را تحت تاثیر قرار تغییر دهید و آن را با استفاده از’

بازیکنان NBA شده ترین صریح گروهی از ورزشکاران حرفه ای که آن را به بالا بردن سطح آگاهی پس از کشتن جورج فلوید سابق افسر پلیس درک چوین هفته گذشته است.

صدای خود و سیستم عامل خود را – در حالی که مفید – به اندازه کافی نخواهد بود.

آنها نیاز به متحدان و لیگ را سر مربیان آماده برای انجام بخشی خود را در مورد آوردن سیستمیک تغییر دهید. ملی بسکتبال, مربیان, انجمن با تشکیل یک کمیته نژادی و بی عدالتی و اصلاحات است.

“ما باید قدرت و پلت فرم را تحت تاثیر قرار تغییر و ما از آن استفاده خواهد شد” گروه گفت: از طریق بیانیه.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین Celtics, اخبار و تحلیل های

سلتیکز سر مربی براد استیونس گفت: تمام 30 NBA مربیان بودند در یک تماس به تازگی.

“یکی از چیزهایی که من شنیده ام از تعدادی از مربیان به مربیان ما یک مقدار زیادی از مسئولیت در اینجا” استیونس گفت.

مانند جنبش حقوق مدنی از 1950s و 1960s آوردن در مورد نوع گسترده تغییرات سیستماتیک است که بسیاری از در حال حاضر مبارزه نمی تواند انجام شود توسط یک شخص و یا یک گروه.

“ما ممکن است قادر به دانستن عمق درد از همکاران است که سیاه و سفید و یا بازیکنان که در حال سیاه, دستیاران ما که سیاه و سفید هستند اما ما مسئولیت داریم که نه تنها همدلانه اما همچنین کمک به درایو تغییر” استیونس گفت. “شما دیدم در این مربیان بیانیه انجمن; شما را دیدم در سلتیکز بیانیه. ما تمام شده است در این گفتگو قبل از. و شما در حال نقل مکان به درایو را تغییر دهید و گاهی اوقات گام عملی منجر به آنچه شما فکر می کنم پیشرفت است اما این را مطمئن می کند شبیه به پیشرفت است.”

استیونس افزود: “آنچه ما باید انجام دهیم این است که بازی بخشی از ما و اطمینان حاصل کنیم که آنها بخشی از دراز مدت و پایدار را تغییر دهید.”

براد Stevens, NBA مربیان باید قدرت و پلت فرم را تحت تاثیر قرار تغییر خواهد شد و استفاده از آن در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>