Apple Releases iOS 13.5.1 برای آیفون با ‘بروز رسانی امنیتی مهم’ به پچ Unc0ver فرار از زندان


اپل به تازگی iOS 13.5.1, آخرین به روز رسانی برای آی فون در جمعه, ژوئن 1. به روز رسانی می آید 12 روز پس از در iOS 13.5 که معرفی COVID-19 قرار گرفتن در معرض, اطلاعیه یک گروه FaceTime به روز رسانی و چهره ID بهبود هنگامی که با پوشیدن ماسک.

اپل در iOS 13.5.1 در 10 a. m. PDT آن معمول زمان انتشار به روز رسانی نرم افزار. به روز رسانی در دسترس است به هر آی فون سازگار با سیستم عامل iOS 13 آیا یا نه شما به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.5 هفته گذشته است. جالب است که اپل تصمیم به تست بتا به روز رسانی.

دانلود اولیه صفحه برای به روز رسانی متحده “iOS 13.5.1 فراهم می کند به روز رسانی امنیتی مهم است و توصیه می شود برای تمام کاربران.” آن را به عنوان معلوم است که “بروز رسانی امنیتی مهم” شامل وصله به Unc0ver فرار از زندان بهره برداری است که اجازه شما را به فرار از زندان آی فون خود را از طریق iOS 13.5. دیگر فرار از زندان سوء استفاده وجود داشته باشد اما مانند خیال واهی یا Checkra1n.

مثل همیشه به روز رسانی کاملا رایگان. برای دانلود به روز رسانی سر به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار و سپس پیروی از دستورالعمل های روی صفحه را دانلود و نصب iOS 13.5.1. شما همچنین می توانید آی فون خود را به دانلود و نصب به روز رسانی جدید به صورت خودکار. اگر شما در iOS بتا, مشخصات, نصب, اما, شما نیاز به حذف آن را برای اولین بار قبل از اینکه شما قادر به به روز رسانی به iOS 13.5.1.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر