با استفاده از این ترفند به سرعت را انتخاب کنید و تمام عکس ها و فیلم ها در آی فون خود را به صورت فله حذف و یا به اشتراک گذاری


با عکس های با وضوح بالا و فیلم 4K بودن استاندارد این روزها آن را هیچ جای تعجب است که رسانه های خوک بیشتر از فضای ذخیره سازی برای بسیاری از کاربران آی فون. اگر که شما همیشه وجود دارد iCloud اما شما تنها 5 گیگابایت رایگان و پرداخت 50 گیگ و 200 گیگ برنامه می توانید با پر کردن سریع. به صرفه جویی در پول و اصلاح سازی, شما فقط می توانید حذف محتوا از عکس ها برنامه و یک ترفند وجود دارد به انجام آن سریع تر است.

مطمئن شوید که شما می توانید حذف رسانه ها یکی یکی اما طول می کشد که بخش قابل توجهی از زمان به خصوص اگر شما ده ها هزار نفر از عکس ها ویدئوها و تصاویر.

اپل شامل یک “انتخاب همه” گزینه, اما نه همه جا. در “آلبوم” تب تقریبا در هر آلبوم خواهد اجازه دهید شما را انتخاب کنید همه پس از بهره برداری “انتخاب” به استثنای “تازه ها” و “واردات است.” از “عکس” تب شما فقط می توانید انتخاب کنید همه در این “روز” اما تنها به صورت خاص از روز و یا هفته. در “به اشتراک گذاری پیشنهادات” در “برای شما” تب وجود دارد گزینه ای برای انتخاب همه اما تنها به را انتخاب کنید که رسانه ها به اشتراک بگذارید.

حتی با یک “انتخاب همه” را فشار دهید شما ممکن است بخواهید برای انتخاب همه عکس ها در یک تب و یا آلبوم. که در آن هدف قرار دادن “انتخاب” و سپس ضربه زدن به یک عکس و کشویی را برجسته تر می آید در دستی. اما ضربه بزنید و اسلاید انتخاب روش هنوز هم آهسته اگر شما انتخاب هزاران نفر از تصاویر و ویدئوها در یک بار در “تازه ها” آلبوم یا “عکس” تب. اما یک ترفند وجود دارد به انجام آن سریع تر, خوشبختانه.

در هنگام مشاهده یک گروه از تصاویر و یا فیلم ها ضربه بزنید “را انتخاب کنید.” بعد پیدا کردن نقطه شروع خود را ضربه بزنید در تصویر اول و سپس اسلاید به انتخاب حداقل یک تصویر — اما لازم نیست انگشت خود را روی صفحه نمایش. بدون بلند کردن انگشت خود را با استفاده از دست دیگر خود را و شیر بالای صفحه نمایش. فورا شما پرش به بالای صفحه انتخاب همه چیز را در میان.

بسته به اینکه در کجا و کدام جهت شما را دامنگیر افقی, شما ممکن است قادر به انتخاب همه رسانه ها به بسیار بالا و یا حداقل نزدیک به بالای صفحه. در اینجا چند راهنمایی برای کمک به بهتر توضیح دهد که چگونه کار می کند:

  • شما فقط نیاز به اسلاید را انتخاب کنید دو عکس و یا فیلم برای اولین بار در. اگر شما تنها یکی از شما ممکن است پرش به پیش نمایش که محتوا به جای.
  • بعد از شما ضربه بزنید بالای صفحه نمایش آن را به آن را انتخاب کنید همه چیز را در میان که در آن شما و جایی که انگشت خود را هنگامی که آن جهش به بالا.
  • با که در ذهن قبل از ضربه زدن به بالا و شما می توانید کش رفتن به بالا و به سمت چپ تا زمانی که همه چیز قابل مشاهده در صفحه نمایش انتخاب شده است و سپس به ضربه بزنید. سپس شما را انتخاب کنید همه چیز حتی ردیف بالا از تصاویر.
  • شما تنها می توانید از پایین به بالا از پایین نوار منو که بالا میآید مبهم از گزینه های در پشت آن. بنابراین شما می توانید شروع در بالای صفحه را انتخاب کنید و به پایین بکشید و سپس آمار “عکس” “برای شما” یا “آلبوم” تب پرش به پایین.
  • شما لازم نیست برای شروع در پایین یک تب و یا آلبوم — ضربه تند وشدید زدن تا زمانی که شما رسیدن به محتوای شما در واقع می خواهید به حذف و سپس شروع از وجود دارد.
  • پس راحت با فوت و فن بعد از ضربه زدن به بالا پرش به بالا شما می توانید بلافاصله به آن ضربه بزنید بر روی صفحه نمایش در جای دیگر به توقف در آن نقطه است. که راه شما فقط انتخاب کنید برخی از عکس ها نه همه.

در بالای صفحه نمایش شما تعداد زیادی از آیتم های انتخاب شده است. در حال حاضر شیر در سطل زباله می تواند اگر شما می خواهید به آنها را حذف کنید. یک pop-up ظاهر خواهد شد به شما نشان می دهد تعدادی از عکس, انفجار و تعداد کلی موارد شما در مورد پاک کردن. اگر شما مطمئن در مورد حذف همه ضربه بزنید بر روی “حذف #### موارد است.”

اگر شما با استفاده از iCloud, عکس, همه عکس ها و ویدئوها را مستقیما به خود “به تازگی حذف شده” آلبوم که در آن آنها را حذف خودکار پس از یک زمان خاص قاب. همان می رود برای اگر شما با استفاده از iCloud, عکس, فقط همان اتفاق می افتد در تمام دستگاه های شما که در آن iCloud Photos فعال است در همان حساب — مگر اینکه برخی از محتوای ذخیره شده است از لحاظ جسمی در آن دستگاه است.

این ترفند فقط برای حذف محتوا — شما می توانید از آن استفاده کنید برای به اشتراک گذاشتن یک دسته از آیتم های سریع تر. به جای ضربه زدن به سطل زباله می توانید شیر دکمه اشتراک گذاری. اما اگر شما بیش از حد بسیاری از موارد یا همه عکس ها و فیلم ها بهینه شده (به عنوان مثال ذخیره شده در رزولوشن کامل بر روی iCloud نیست دستگاه خود را و سپس شما ممکن است مسائل.

سهم من ورق نشان داد بسیار glitched اما اگر آن را ندارد, من می خواهم که توانایی بالقوه ارسال تمام آیتم های انتخاب شده از طریق یکی از گزینه های به اشتراک گذاری. اندازه خالص را که تقریبا غیر ممکن است و بسیاری از برنامه ها و خدمات را در محدودیتی که چگونه بسیاری از موارد شما می توانید در یک بار.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

کتاب زبان اصلی

ایندکسر