درک ریاضی مانند یک مهندس برای زیر $30

آیا شما اعتقاد دارم که شما فقط لازم نیست که یک حس بصری ریاضی ؟ متاسفانه این مورد برای بسیاری از مردم است. واقعیت این است که ریاضی را یاد گرفته و با تمرین. هیچ کس در دنیا با ریاضی ژن ساخت آنها را بیشتر بصری بیش از دیگران است.

ریاضیات برای مهندسین دبستان بسته نرم افزاری به شما نشان دهد که چگونه به فکر می کنم مثل یک مهندس با آموزش شما اصول طیف وسیعی از مفاهیم ریاضی را از اعمال حساب دیفرانسیل و انتگرال و یادگیری ماشین به اطلاعات و علم جبر و مقابله 2.

چهار برای اولین بار در این دوره نه دوره بسته نرم افزاری تمرکز بر اعمال حساب دیفرانسیل و انتگرال برای مهندسین. با این 219 درس شما هدایت شود از مبتدی تا پیشرفته حساب دیفرانسیل و انتگرال اصول است. شما توسعه یک شهود قوی از اصول حساب دیفرانسیل و انتگرال به شما به عنوان درخواست این دانش به 3D سیستم های مختصات یاد بگیرند که چگونه به انجام جرم محاسبات به تغییر تراکم و کشف چگونه به استفاده از ریاضی در هوافضا و رباتیک.

علوم اطلاعات و یادگیری ماشین دو مهارت های بسیاری از کارفرمایان به دنبال آن هستند. با 165 درس به این موضوعات اختصاص داده شما تحصیلات در معادلات خطی منفرد ماتریس بردار تعيين کننده و بیشتر. به عنوان یک دانشجوی سابق گفت: از این درس “زیبا و البته برای هر کسی که می خواهد برای رسیدن به علم داده ها و هوش مصنوعی پس جبر خطی بسیار مهم است.”

مردم اغلب فکر می کنم که ریاضی نمی اعمال می شود به زندگی واقعی است. همانطور که شما کشف در طول این دوره است که به سادگی درست نیست. مهندسین ساخت و همه از زیرساخت های ما تکیه می کنند. شما ببینید مفاهیم به زندگی درست قبل از اینکه چشم خود را.

ریاضیات برای مهندسین Prep Bundle تدریس هوافضا و رباتیک مهندس علامت Misin که آموخته است هزاران نفر از مردم در اصول ریاضی. به عنوان یکی دیگر از دانشجویان می گوید: از آمار دوره (نیز گنجانده شده در این بسته نرم افزاری) “من شگفت زده هستم با راه مربی توضیح مفاهیم. واژههای آماری استفاده می شود در حالی که توضیح مفاهیم است که بسیار جذاب است.”

ریاضیات برای مهندسین دبستان بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $28.99. نه یک توافق بد با توجه به تمام دوره های ترکیبی هستند به ارزش $1,195.

قیمت موضوع را تغییر دهید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>