پیتر کینگ NFL رتبه بندی قدرت: اظهارات در top 10, دلفین ها جلوتر از میهن پرستان


امروز من درگیر شدن در سالانه ورزش از حماقت است که هیچ نام رسمی. من به آن تماس بگیرید “رتبه بندی تیم ها از 1 تا 32 بعد از offseason,” با نام مستعار “NFL رتبه بندی قدرت.” همینگوی را حسادت امروز. من واقعا می تواند به نوبه خود یک عبارت است.

من برای حساب نمی بی سابقه offseason. بیش از حد بسیاری از متغیرها و واقعا وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه به طور جدی تیم در حال گرفتن آموزش مجازی. اما من دریافت یک نمای جالب از آن را از Peyton منینگ روز دیگر. من تعجب آنچه که او مشاوره می خواهم که برای بازیکنان—quarterbacks به طور خاص—در چنین تنها offseason.

منینگ به حال یک داستان خوب در مورد برادرش الی مربوط به این.

“من زوم تماس با الی برای دوستان که در بانک سرمایه گزاری” Peyton منینگ گفت. “این یک Q&A. کسی خواست سوال خود را—چگونه شما رسیدگی به این وضعیت به عنوان یک کارفرمایی? الی صحبت در مورد طول NFL تحریم—هیچ کس باعث می شود هر مقایسه به آنچه در جریان است در حال حاضر — اما NFL تحریم شد تا حدودی مشابه در این واقعیت است که آن را واقعا یک مستند. نمی توانستم صحبت کردن با مربیان. نمی تواند به این امکانات. شاید حتی سخت تر است زیرا شما نمی توانست ارتباطی با مربیان. الی صحبت در مورد سازماندهی خود را در تمرینات و در نظر گرفتن برخی از مالکیت. الی رو تمرین اسکریپت مانند حمله رعد اسا پیاده روی را از طریق نقشه و نمودار و او عمل کشباف را سازماندهی تمرینات در یک دبیرستان. او به نوعی سر مربی/هماهنگ و آنها انجام کامل راه ها و انجام 7 در 7 و blitzes در عمل است. او واقعا کامل است.

“مطمئن شوید که به اندازه کافی آنها در سوپر باول است که در سال. آنها ضرب و شتم پرستان.

“بنابراین من انجام داده ام چند زوم تماس. من لوایح بوفالو کارفرمایی اتاق نشست. آیا لس آنجلس قوچ کامل تیم نشست. آیا خرس quarterbacks. که نیمه پیام من مرتب کردن بر اساس شما می دانید دنبال الی منجر شود. Quarterbacks مالکیت. این همه زوم جلسات در حال حاضر مربیان پیشرو آنها. پیام من بود به quarterbacks. ‘هی سازماندهی خود را زوم جلسات بدون مربیان فقط شما و تنگ می رسد شما و گیرنده.’ این در واقع فرصتی برای حتی بهتر ارتباط است. به دلیل وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار مناسب است ؟ با سلام هر سه شنبه 9 صبح quarterbacks و خط حمله, زوم, تماشای فیلم است. به جای شکایت در مورد آن آن را به عنوان یک فرصت واقعا بهبود بخشد. وجود دارد بدون هیچ دلیل شما باید هر بازی از سال گذشته مورد مطالعه را به T.

“من چگونه من خراب شد فیلم از فصل قبل است. من همیشه به تماشای رهگیری نوار اول. سپس گونی نوار. همه چیز بد. شما کشف کردن که چرا شما در حال پرتاب این interceptions. چه مته آیا من نیاز به ترکیب به offseason به رفع آن ؟ Sean McVay گفت: پس از من صحبت او کردم یک متن از جارد Goff و از Jalen رمزی. او گفت که آنها در حال رفتن به خود را سازماندهی جلسات و تمرینات. به من که چیزی است که شما باید انجام دهید. مربیان نباید منجر شود همه چیز. جاش آلن واقعی به نظر می رسید هیجان زده در مورد آن است.

“من فکر می کنم این تیم که برنده آن در تمام این سال است میخوام این تیم که واقعا گرفتن یک لبه در طول این زمان—نوع مانند غول در سال 2011.”

برای ثبت در سال گذشته من تا به حال دو سوپر باول تیم 1 و 7: برنده کانزاس سیتی یک بازنده سان فرانسیسکو هفت. من دیگر سنگهای: Indianapolis, سه, چهار قوچ, شارژر, پنج, خرس نه . . . شما مته. برنده شدن در برخی از, برخی از دست دادن. من از دست رفته زیادی در سال گذشته است. در این سال NFL رتبه بندی قدرت با سال گذشته رکورد نهایی به علاوه حذفی نتیجه:

1. کانزاس سیتی (15-4 برنده سوپر باول 54 بیش از سان فرانسیسکو 31-20)

من نفرت چیدن تیم به تکرار. این اتفاق یک بار در این قرن و نه برای 15 سال گذشته. بیش از حد اتفاق می افتد. و روسای کاملا آسیب پذیر هستند در دفاع. آن را دفاع برتر—31st, به طور کلی در سال 2018 17 سال گذشته—اما دفاعی هماهنگ استیو Spagnuolo استفاده کریس جونز در جلو و Tyrann متیو در بازگشت به خوبی فصل گذشته تمام راه را از طریق سوپر باول. هر سه بازگشت. من فقط دوست دارم این جرم بیش از حد به هر کس دیگری انتخاب کنید ،

Chiefs quarterback Patrick Mahomes. (Getty Images)
ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes. (گتی ایماژ)

یکی از عوامل این سال است که چگونه تیم آمده چالش های این غیر متعارف offseason. و در ستاد’ مورد اینکه آیا آنها دوباره به اردوگاه های آموزشی و خوشحال است. کسانی که همه چیز غیر ممکن است برای گفتن اما قطعا آن اتفاق افتاده است به برخی قهرمانان. من نمی بینم این اتفاق می افتد به پاتریک Mahomes; او احترام می گذارد بازی بیش از حد. من نمی بینم این اتفاق می افتد به یک رهبر مانند متیو در دفاع. من نمی بینم این اتفاق می افتد با اندی رید به مربیگری lifer. اما خواهیم دید. در غیر این صورت جایی که آنها هستند به چالش کشیده ؟ حمله با سرعت تمام به عقب led توسط Tyreek تپه. (و این خوب است چرا که جزئی گیرنده مانند تپه و Mecole Hardman در معرض آسیب است.) اضافه تهاجمی قطعه LSU پشت کلاید ادواردز-Helaire می تواند به رید و توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy بعد اضافه شده. در سال گذشته این ستاد بودند 23rd در لیگ در عجله متری در هر بازی اما دسته کوچک موسیقی جاز صفحه گرامافون دامین ویلیامز و همه کاره ادواردز-Helaire می تواند کشنده باشد. قبل از پیش نویس GM برت Veach گفته رید به مطالعه ادواردز-Helaire گفته او یادآور دیرین رید مورد علاقه برایان وستبروک. زمانی که رید به تماشای او به این نتیجه رسیدند ادواردز-Helaire ممکن است بهتر باشد. اوه. یک مرد فقیر مارشال Faulk. فقط آنچه بقیه کنفدراسیون فوتبال آسیا نمی خواهید برای دیدن در کانزاس سیتی.

2. بالتیمور (14-3 از دست داد کنفدراسیون فوتبال آسیا, بخشی بازی به تنسی 28-12)

نباید افتاد به دو بازی. که یازدهم فرمان در مریلند این روز است. Lamar جکسون شده است ترکیبی از جان Elway و مایکل جکسون در فصل به طور منظم به نحو موجهی به اتفاق آرا MVP برنده در 2019. در postseason خانه روح-سنگ شکن دو سال گذشته او را 51 درصد رهگذر با 68.3 امتیاز. وجود دارد هیچ چیز او می تواند در مورد آن انجام دهید تا ژانویه و هیچ چیز او باید انجام دهید ، دو بازی نمی توان یک قاعده است. اما آن را نشانی از قطع بیش از کلاغ.

جکسون می تواند بهتر در 23 از او در 22 اگر سامسونگ می تواند تا حدودی توانایی جایگزین یکی از بهترین نگهبانان این قرن بازنشسته مارشال Yanda; هر کدام از گذشته دور چهارم میدارد نگهبانان بن قدرت یا بن Bredeson خواهد شد به احتمال زیاد برنده Yanda را نقطه در سمت چپ گارد است. در پیش نویس ایالتی اوهایو در حال اجرا پشت J. K. Dobbins هدیه بود در 55 کلی—آن را تقریبا مسخره به فکر می کنم یک تیم است که به طور متوسط 5.53 متری در هر راش در سال گذشته می تواند بهبود یافته—و wideout Devin Duvernay خوب در سال 92 به طور کلی. هر دو باید مهم سال-یکی از همکاران. هالیوود براون wideout گرفتار بازی با یک ادم بیکار و تنبل پا در سال گذشته باید بروشور کلاغ پیش نویس اولین بار در سال 2019. تجارت Offseason: بالتیمور برخورد 157th انتخاب در پیش نویس برای دفاعی پایان کاله کمپبل PFF بالا-دارای ده برابر اجرای سال گذشته; Campbell باید دو سال باقی مانده است.

AFC شمالی بهتر است با بن Roethlisberger بازگشت و جو نقب زدن در آن است, اما من فکر می کنم سامسونگ خواهد بود, گردن و گردن با اشراف برای بهترین رکورد در کنفرانس—از آنجا که رقابتهای غرب آسیا خواهد بود به طور قابل توجهی بهبود یافته و به دلیل بالتیمور مطلوبی دارد پایان فصل: دالاس در خانه در یک روز شنبه در کلیولند در دوشنبه جکسون و غول در خانه و در سینسیناتی. پنج مستقیما بازی را به پایان برساند در برابر تیم های که برگشتی سال گذشته است. بالتیمور باید 13-3 و یا بهتر است.

3. New Orleans (13-4 از دست داده NFC کارت های وحشی بازی 26-20 به مینه سوتا)

انتهای همیشه زیبا. تام بردی آخر سال گذشته به عنوان مثال با انتخاب-شش به لوگان رایان در آخرین بازی خود در انگلستان زندگی حرفه ای. Brett Favre در یک شب برفی در, مینه سوتا, گرفتن concussed در زشت 40-14 دست دادن به خرس. و من فکر می کردم از آنچه در این فصل ممکن است مانند برای Drew Brees در نیواورلئان به خصوص پس از سه مستقیم رسوا می رسد به واپسین فصل است. من نمی بینم دیگر زشت پایان از این تیم و این مربی است. Brees نیست دقیقا اتفاقی به پایان, اگر در واقع این end; من فکر می کنم آن است که احتمالا بر اساس این واقعیت است که Brees بود نزدیک به راه رفتن دور در ژانویه. در دو سال گذشته, او تا به حال دو دقیق ترین فصل در NFL تاریخ تا به حال یک ترکیب 59-9 TD-به-رهگیری نسبت او با بهترین دو رهگذر رأی از 19 سال کار حرفه ای.

این است که عمدتا همان تیم است که متوقف شده در Superdome در برابر وایکینگ ها در طبیعت-کارت بازی به جز Jameis وینستون به عنوان جذاب پشتیبان QB Emmanuel ساندرز به عنوان یک ثابت جایگزین برای مایکل توماس و uber-رهبر مالکوم جنکینز بازگشت به کلید ثانویه در آنچه نیز می تواند خود را در سال گذشته است. جنکینز بازیکن شان Payton همیشه پشیمان اجازه دور پس از گذراندن اول خود را در پنج فصل در نیواورلئان. این امر می تواند مناسب برای هر دو جنکینز و Brees به بیرون رفتن در بالا.

آن را به سوپر باول 55 New Orleans خواهد شد باید بهتر و آینده در سان فرانسیسکو و مزاحم Bucs. در آن آخرین 33 به طور منظم فصل بازی های New Orleans است 23-5 در برابر بقیه لیگ و 3-2 برابر Bucs . . . و در حال حاضر تمپا خواهد شد که تام بردی بازی کارفرمایی. جذاب ژانویه باید در شیر و هر چه اتفاق می افتد.

4. سان فرانسیسکو (15-4 از دست رفته سوپر باول به کانزاس سیتی 31-20)

وجود ندارد یک تیم است که در پاسخ به مشکلات آن بهتر از Niners این offseason. San Francisco نیاز به یک سمت چپ پس از مقابله با جو Staley آوریل بازنشستگی; GM جان لینچ رفت و شدم طرفدار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز ارزان. دانستن است که او نمی تواند پرداخت خود را بالا دفاعی frontmen, لینچ برخورد DeForest Buckner برای 13th انتخاب در پیش نویس—و استفاده می شود که انتخاب در کارولینای جنوبی DT Javon Kinlaw. و نیاز طولانی مدت گیرنده تهدید Niners معامله شد تا در دور اول به صورت ایالتی آریزونا wideout براندون Aiyuk. یکی در دراز مدت موقعیت لینچ نیاز به حمله ثانویه—و نه به دلیل دیر سقوط در برابر ستاد در سوپر باول. ریچارد شرمن 32 است و عظمت برای یک گوشه در 32 نمی توان فرض کرد. اما عمیق دفاعی در مقابل کمک خواهد کرد که هر گونه مسائل دفاعی هماهنگ رابرت صالح در پایان به عقب.

The 49ers یک فرصت عالی برای اقامت در بالای سخت NFC غرب هر چند لومباردی جایزه خواهد آمد تنها با هماهنگی بیشتر از جیمی Garoppolo. او 75.9 امتیاز در پلی آف در حالی که نه از بیرون آمدن از جایی بود که بیشتر قابل توجه به دلیل چگونه مربی Kyle Shanahan بازی-به نام در ماه ژانویه پس از Garoppolo انداخت زشت رهگیری در برابر وایکینگ ها. در Niners’ شش چهارم قبل از سوپر باول Garoppolo انداخت 14 عبور و Niners زد آن 72 بار. که ممکن است رخ داده در باب Griese میامی روز اما مرد آن بود قابل توجه در امروز فوتبال است. The 49ers خوار رسانه ها برای ساخت یک معامله بزرگ از آن و هر Niner بازیکن گودال-bulled سوال در مورد Garoppolo پس, اما آمده است. دو میدارد و از دست رفته عمیق توپ به امانوئل ساندرز در سه ماهه چهارم تنها تشدید این موضوع است. تنها کسی که می تواند هر چیزی در مورد این خنک جیمی G و من فکر می کنم همه badgering را فشار او را به بهتر. اما ما آن را دیده نشده است. به همین دلیل پرستاران 3 و Niners 4 در این کاملا علمی امتیاز از تیم های.

5. خلیج تمپا (7-9)

سال گذشته من ایمیل کیسه رو overstuffed با zingers پس از من برداشت 49ers, آینده خاموش 6-10 و 4-12 فصل, عدد هفت در بهار من قدرت رتبه بندی. شما همه معلوم شد که درست در مورد من قضاوت از Niners مرتب کردن بر اساس. در واقع من دستکمگرفتهشده آنها. بنابراین من درس آموخته: من متورم Bucs. این قسمت تام بردی. این گردش یک چیز هستند—در سال گذشته Bucs انداخت 30 interceptions; در پنج سال گذشته بردی انداخت 29. و آن می ایستد به همین دلیل بردی بلند خواهد شد حق رای دادن است که نه برنده بازی حذفی پس از بردی در فصل اول به عنوان یک full-زمان استارت 2002. من باور نمی کنم او کاهش یافته است برخی از صخره در 43; این یک کلیشه است. او را برای رفتن به عمیق-توپ پرتاب مربی برایس Arians بیشتر می خواهید در موقعیت—اما او می خواهد از نوع بازیکن/رهبر این حق رای دادن است فاقد در این موقعیت برای یک زمان طولانی.

این نیز در مورد این تیم به ارث بردی. در سال گذشته Bucs وارد نهایی دو هفته در چهار بازی برنده خط خط 7-7 با شایسته پیروزی بازی مقابل شیکاگو و آتلانتا. سه Jameis وینستون میدارد در اولین 16 دقیقه محکوم تمپا در برابر هوستون و وینستون اضافه کاری walkoff انتخاب-شش از دست رفته شاهین بازی. بنابراین به راحتی و فقط با یک توپ کوچک-امنیت Bucs می توانست 9-7. به هر حال خلیج تمپا نزدیک بود به عنوان بزرگ بعدی NFC چیز. بردی و شاید پایان تنگ راب Gronkowski (با فرض اینکه او هنوز هم Gronk) باید مواد منفجره جرم کارآمد تر. دفاع نیاز به یک تیک بهتر است. نگه داشتن Shaq برت marketo و جیسون Pierre-Paul و در ادامه به ساخت اطراف دفاعی کیستون Devin سفید در وسط linebacker هستند هوشمند حرکت می کند. در حال توسعه بهتر ثانویه این تیم را پاشنه آشیل باید کمک قابل توجهی با دور دوم ایمنی آنتوان Winfield جونیور هیچ چیز تضمین شده است به خصوص در فصل دشوار رقابتهای غرب آسیا در برنامه. اما من فکر می کنم Bucs یک فرصت خوب به 2020 دستیابی به موفقیت تیم است.

6. سیاتل (12-6 از دست داده NFC بخشی بازی در خلیج سبز 28-23)

شما ممکن است ترجیح می دهند دیگر quarterbacks اگر شما تا به حال انتخاب اول در یک NFL QB پیش نویس است. من ممکن است بیش از حد. (من Mahomes.) اما آنچه راسل ویلسون انجام داده است او در سیاتل تصدی فوق العاده است. پس از ساخت Wilson دور سوم انتخاب و در سال 2012 Seahawks شده 143 بازی, 15 در postseason. ویلسون آغاز شده است در هر یک. او ساخته شده برگشتی در هفت از هشت فصل و موفق به کسب حداقل یک بازی حذفی در شش نفر از آن هفت فصل است. (در آن هشت فصل تعداد 400 NFL MVP آرا بازیگران شده است. ویلسون هرگز بدست یکی از کسانی که MVP آرا.) سیاتل ندارد بزرگترین جرم یا انفجاری ترین شماره اما در طول سه فصل گذشته Wilson انداخته است 100 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 23 interceptions. او به این دلیل است که اساسا که من Seahawks این بالا در رتبه بندی. او شده است از دئودورانت برای بارها ناقص خط حمله.

بنابراین Seahawks خواهد بود در بالا 10 یا 12 به ثمر رساند و آنها نیاز به یک چند قوی دفاعی در تلاش برای برنده شدن در سوپر باول به این دلیل که جرم نیست باید سلاح به طور مداوم نمره در سی سالگی. خوشبختانه برای آنها D. K. Metcalf بازی مانند 10 انتخاب در سال 2019 پیش نویس نه 64 و به سیاتل عمیق جسمی و سلاح آن واقعا مورد نیاز پس از بازنشستگی از داگ بالدوین. در دفاع از سیاتل GM جان اشنایدر به نظر می رسد انتظار برای برچسب قیمت یک جانباز لبه حمله کننده مانند Everson Griffen به پایین و یا به صورت Jadeveon Clowney مایل به بازی به صورت 60 سنت دلار (در ذهن خود). سیاتل نیاز دوباره به دست آورد Bruce Irvin یا 2019 اول طفیلی L. J. ذغال سنگ نامرئی در سال گذشته به ارائه برخی از تهدید در اطراف لبه و امید Griffen یا Clowney است در این زمینه روز افتتاحیه.

7. تنسی (11-8 از دست رفته بازی مسابقات قهرمانی آسیا به کانزاس سیتی 35-24)

من فکر نمی کنم ما قدر کافی چه تیتان را بعد از برگ ها در پاییز گذشته. در 10 بازی گذشته از جمله پلی آف تنسی بود 7-3 طور متوسط 30.6 امتیاز در هر بازی سفر به ضرب و شتم Nos. 3 و 1 دانه در پلی آف شد پایین چهار ورود به سه ماهۀ چهارم نهایی جام جهانی در شهر کانزاس. کارفرمایی Ryan Tannehill نجات فصل در ماه اکتبر و وارد لیگ بهترین رهگذر امتیاز در هفت سال در این فرآیند است. جرثقیل هنری کامل بود powerback رفتن به wayback machine برای اجرای آن 386 بار در 19 بازی—برای 5.1-حیاط متوسط است.

آنچه می توانید انجام دهید برای یک encore است نگه ایندیاناپولیس (و شاید هوستون) برای کنفدراسیون فوتبال آسیا جنوبی عنوان و شاید دریافت 9-7 تردمیل. (آنها بوده است 9-7 چهار سال راست.) دفاعی تنسی را در شکل خوب برای انجام یک کمی بهتر از 21 امتیاز در هر بازی از آن تسلیم در سال گذشته و حتی پس از معاملات چند ساله طرفدار کاسه Jurrell کیسی به دنور. DaQuan جونز 28 و جفری Simmons, 22, دو خوب داخلی بازیکنان و تنسی کردم نه سال خوب از کیسی.

مایک Vrabel انجام یک کار خوب با این تیم—او می دانست که به جلو و پلاگین با بی اثر مارکوس Mariota—و با این کادر مربیگری. او به ارمغان آورد دین میشاشد به توان دفاعی خود را هماهنگ مورد نیاز برای دو فصل (Pees بازنشسته در ژانویه) و ترویج حق مرد آرتور اسمیت به حمله هماهنگ کننده زمانی که مت LaFleur در زمان هکرها سر کار مربیگری سال گذشته است. اسمیت تخیلی و فوق العاده در سال اول خود را در حال اجرا جرم. وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا آن را نمی خواهد ادامه دهد.

8. لاس وگاس اظهارات (7-9)

این است برای رفتن به یک بازی سرگرم کننده طبقه نشان می دهد در Allegiant ورزشگاه در سال اول همیشه برای یک NFL حق رای دادن در نوادا است. شرم واقعا که جمعیت ممکن است قادر به گله برای دیدن این تیم با توجه به همه گیر. چه جالب آن می توان با سریع هنری Ruggs III زوج با بازگشت Tyrell ویلیامز و شکارچی اکلاهما—و با دو سوم دور میدارد لین Bowden و برایان ادواردز مبارزه برای گیرنده snaps بیش از حد. تنگ end دارن والر در حال ظهور است و می تواند چند جرقه بزند به سرقت رفته توسط in-the-twilight Jason ویتن با عجیب و غریب توقف در 38 در اواخر حرفه ای تور.

Raiders receiver Hunter Renfrow. (Getty Images)
اظهارات گیرنده شکارچی اکلاهما. (گتی ایماژ)

GM مایک Mayock پرداخت توجه زیادی به این جرم به دلیل آن را به سادگی بیش از حد متناقض سال گذشته; اظهارات گل 24 امتیاز یا کمتر در هر هفته در شش رفتن 1-5 پایین کشش. که منجر به اظهارات لگد زدن لاستیک در تام بردی در ماه مارس است. درک Carr می داند و به نظر نمی رسد به مراقبت از. من احتمالا مانند اظهارات بیشتر از بیشتر به دلیل توهین آمیز بهبود و چون از چهار دفاعی اضافه شده: پایان دفاعی کارل Nassib داخل linebackers Cory لیتلتون و نیک Kwiatkowski و cornerback شاهزاده Amukamara (مناسب و معقول در سال 2019 در شیکاگو بسیار خوب در سال 2018).

یک فرصت خوب وجود دارد که به طور قابل توجهی بهتر از ملت های غرب را خنثی پیشرفت اظهارات شارژر و Broncos ساخته شده اند چرا که آنها همه این پدیده ها بهبود یافته است. اما این اولین نسخه از یک تیم NFL در وگاس یکی از جذاب.

9. دالاس (8-8)

بنابراین در حال حاضر ما به شما پیدا کردن چقدر مایک مک کارتی واقعا آموخته است که در سال فاصله خود را در لوکس گاراژ در خلیج سبز. [Trust me: من وجود دارد. داشتن یک لوکس فضای اداری طبقه بالا و سرپوشیده کامل بسکتبال دادگاه طبقه طبقه پایین باعث می شود آن را رفو خوب است.] بر روی میز خود در پارکینگ که شد نشانه آن است که گفت: حجم کمتر بیشتر خلاقیت است. که هوشمند است برای یک مرد که با آرون راجرز به عنوان کارفرمایی بود 23-23-1 در آخرین سه Green Bay مربیگری فصل است. مک کارتی را دوست ندارم چگونه در خلیج سبز او به دور از کارفرمایی تحت center; او می خواهم به جای بازی QB تحت مرکز 50 یا 60 درصد از زمان را به استفاده از stressers برای دفاع—بازی-اکشن به خصوص بلکه نسبتا نو تهدید جت رفت و برگشت. او باید مقدار سلاح های بهتر برای استفاده با کابوی رهبری CeeDee بره عماری کوپر و مایکل گالوپ در گیرنده و حزقیال الیوت در backfield.

من هنوز هم احساس می کنم مثل کابوی ها می شده اند عاقلانه برای رفتن دفاع با انتخاب که دستگیر بره—حتی بهتر از تجارت را به یک گوشه ای و ایمنی در دور یک و دو—پس از از دست دادن گونی رهبر رابرت کوئین و بالا cornerback بایرون جونز در آژانس رایگان. Dak پرسکات قطعا می توانید برنده خود را به اشتراک گذاری از 33-30 بازی در حال حاضر برای کاوبوی به ضرب و شتم فیلادلفیا برای NFC شرق تاج او باید به. من فکر می کنم کابوی ها هستند این تیم به ضرب و شتم در این بخش اما یکی از سخت ترین نوامبر/دسامبر در قواره فوتبال (عقاب دو بار استیلرز و Niners در خانه کلاغ ها و وایکینگ ها دور) آن را بسیار دشوار است.

10. پیتسبورگ (8-8)

یک روز من درک تیم سازی. یکی از بزرگ ترین چیزی است که من کاملا با این offseason است پیتسبورگ GM کوین Colbert, یکی از بهترین تیم معماران در NFL نه backstopping بن Roethlisberger بهتر از نسخه پشتیبان تهیه. ساخته شده صفر حس به من. استیلرز رفت 3-4 در هفت هفته گذشته مبارزه برای ششمین نقطه حذفی با تنسی در پایان فصل است. در چهار ضرر و زیان با Devlin هاجز یا ماسون, رودلف بازی جرم پراکنده به طور مداوم. نقطه مجموع: 7 در کلیولند 10 در مقابل بوفالو 10 در جت های 10 در سامسونگ (با کلاغ استراحت بچه ها, بازی برای هیچ چیز). استیلرز را وارد کنید در این فصل با رودلف یا هاجز پشتیبان گیری از 38 ساله Roethlisberger که از دست رفته 5, 2, 1, 0 و 14 شروع می شود در آخرین پنج فصل است.

اگر Roethlisberger می تواند بازگشت به Roethlisberger (“من پرتاب بدون درد برای اولین بار در سال گفت: در بهار امسال) و بازی در یک فصل کامل او از دو قابل توجهی سلاح های اضافه شده به زرادخانه خود را: 238-پوند rookie گیرنده تعقیب Claypool و رایگان-agent تنگ پایان اریک Ebron. دفاع با آس ایمنی Minkah Fitzpatrick به احتمال زیاد بهتر است پس از پرتاب به صف شروع با سپتامبر تجارت از میامی باید بالا-پنج NFL D دوباره. پیتسبورگ led NFL با 54 کیسه و 38 takeaways در سال 2019 . . . از دست داده و تنها دفاعی مقابله با Javon Hargrave (در رایگان آژانس به عقاب) از هسته خود است. سالم این است که یک سوپر باول-تیم رقیب. بدون Roethlisberger برای هر دوره طولانی پیتسبورگ را به مبارزه به ششم یا هفتم دانه در AFC.

11. مینه سوتا (11-7 از دست داده NFC بخشی بازی به سان فرانسیسکو 27-10)

من عاشق مقابله GM ریک Spielman ساخته شده قبل از پیش نویس ارسال 26 ساله Stefon Diggs و هفتم-طفیلی به بوفالو, اول, چهارم, پنجم و ششم دور پیش نویس میدارد و سپس انتخاب LSU حافظه گیرنده جاستین جفرسون (که نوبت 21 در دو هفته) با 22nd انتخاب کنید. Jefferson, گیر افتاد, 111 توپ از جو نقب زدن در سال گذشته و اگر چه هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند می گویند 65-گرفتن مرد در یک جرم است که می خواهد به نسبتا حتی در اجرا تصویب نسبت وجود دارد که سود اضافه شده از وایکینگ ها صرفه جویی در حدود 8.5 میلیون نفر در سال در کلاه در طول سه سال آینده در جفرسون مقابله در مقابل Diggs’ قرارداد. نه به ذکر است تفریق از یک بازیکن در Diggs که به نظر نمی رسد کاملا همه با وایکینگ اخلاق.

Dalvin طبخ می تواند برنده یک عجله عنوان با توانایی های خود و مینه سوتا عشق از اجرا. من بیشتر نگران اجرای دفاع از اجرا جرم. مینه سوتا مجاز 4.3 متری در هر تلاش در سال گذشته منجر به مبادله آزاد-عامل اجرا-جلو: Linval یوسف از مایکل پیرس در. ثانویه است و یک نگرانی بزرگتر در واقع. وایکینگ ها اجازه دهید گوشه خاویر رودز, Trae Waynes و الکساندر مکنزی راه رفتن و جایگزین آنها با اولین طفیلی جف Gladney و سوم-طفیلی کامرون Dantzler; آنها می تواند در شمارش اولیه به عنوان اولین سابق طفیلی مایک هیوز که بازی تنها 20 از 34 وایکینگ ها پس از پیش نویس به دلیل مصدومیت.

آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه چهار مردان—مربی مایک زیمر مشاور Dom کیپر و همکاری هماهنگ آدم زیمر و آندره پترسون—ورق را رو کردن در حال اجرا مایک زیمر عزیز D. در ماه دسامبر زمانی که وایکینگ ها در جاده ها به بازی تام بردی و Drew Brees در 12 روز span آنها بهتر است و باید تمام آن را نمیفهمد. من مثل وایکینگ ها اما این است که یک تیم دفاعی با برخی از سوالات.

12. Green Bay (14-4 از دست داده NFC قهرمانی 34-20 به سان فرانسیسکو)

ابرو بالا بردن بیش از/تحت شرط 2020 تیم NFL (به من): Green Bay آمد از شوت در 8.5 برنده است و در حال حاضر بسته کتاب در 9 یا 9.5. جالب پس از بسته رفت 13-3 در مت LaFleur اول فصل به طور منظم. آن را احتمالا به دلیل هکرها استفاده از بسیاری از نه زندگی در سال گذشته و نه خود را از 14 پیروزی (از جمله 28-23 بیش از سیاتل در پلی آف) بودند یک نمره بازی. اما شما همچنین می توانید می گویند که بینهایت با انگیزه Aaron Rodgers (شاید به چوب آن را به جنرال موتورز برایان Gutekunst برای تهیه پیش نویس قرار است او وارث اردن در دور اول این سال) بهتر خواهد بود در سال دو تحت LaFleur از 62 درصد رهگذر او در سال 2019.

عجیب ترین چیزی که از هکرها’ offseason برای من نبود چیدن یک جوان رهگذر. آن را نادیده گیرنده موقعیت (به غیر از برداشتن حاشیه Devin Funchess). من فکر می کنم سبز خلیج حسرت عبور در سه راهی Higgins, مایکل پیتمن و یا یک تعداد دیگر wideouts از غنی محصول در اواخر دور اما خواهیم دید. Gutekunst گفت: من ایمان بزرگ در بازگشت آلن Lazard, مارکز والدز-بروس تمیز و Equanimeous سنت قهوه ای به بازی در کنار <url> Adams, اما آنها نه ثابت به مدافعان نشده است.

Gutekunst—اعتبار او را—آیا آمار دفاعی دو خانه اجرا می شود در فصل گذشته با linebackers Za’Darius اسمیت و پرستون اسمیت (25.5 همراه کیسه) در رایگان آژانس. کسانی که خریدهای معنی راجرز ندارد به قرار داده تا دیوانه اعداد. من احساس خوبی در مورد خلیج سبز بودن حذفی تیم, اما ما به شما را ببینید و اگر آنها به اندازه کافی قدرت شلیک به رقابت با مواد منفجره تیم از لیگ.

13. بوفالو (10-7 از دست رفته ملت های وحشی-بازی کارت 22-19 در هوستون)

“ما باید امتیاز بیشتر” جنرال موتورز براندون Beane گفت: این offseason. یکی بیشتر TD در ژانویه خواهد کمک کرده اند. صورتحساب led هوستون 16-0 با 20 دقیقه به بازی پنج ماه پیش اما NFL 23-رتبه نمره جرم موفق صفر touchdowns در آخرین 68 دقیقه از این بازی. که دیکته یک حرکت ناامید شده توسط GM براندون Beane. او در برخورد اول پنجم و ششم دور میدارد این سال و یک چهارم در سال آینده برای Stefon Diggs (سه سال متوسط: 76 جلب 1,000 متری هشت TDs) و هفت است که در یک قیمت سنگین به خصوص در یک سال با چنین قوی دریافت سهام در پیش نویس است. Diggs در نظر گرفته خواهد شد که آیا او می تواند یک جرم در یک خواب. اما اگر هر یک از گیرنده های موجود با 22nd انتخاب کنید که بوفالو مقابله به Vikes—جاستین, Jefferson, Brandon Aiyuk سه راه Higgins, مایکل پیتمن—تبدیل به ستاره Diggs بود بهتر بود یکی در بوفالو. او را مناسب برای قوی مسلح جاش Allen; Diggs به حال لیگ-بهترین هشت جلب 40-به علاوه متری سال گذشته است. خوب دیگر Beane اضافه شد یوتا در حال اجرا پشت زاک خزه 86 انتخاب کنید در ماه آوریل به تیم با Devin Singletary برای چه چیزی می تواند بهترین اجرای بازی در این بخش است.

من فکر می کنم بوفالو بهترین تیم در این بخش با یک شرط: آلن باید بهتر شود. در سال گذشته از 27 quarterbacks آغاز شده که حداقل 12 بازی در NFL, آلن 27 در عبور متری در هر بازی با 193.1. که 40 متری بدتر از گاردنر Minshew. به طوری که بسیار بزرگ شرط. اما من شمارش تسلیحات را در اطراف آلن و آنچه را برای رفتن به یک صفحه پنج D به تفاوت. یک دلیل وجود دارد NFL ساخته شده صورتحساب نخست-زمان تیم در این سال با چهار بازی شب—سه آمدن در آخرین پنج هفته. لیگ فکر می کند صورتحساب خواهد بود در پرچم مسابقه تمام فصل به عنوان I.

14. ایندیاناپولیس (7-9)

سر و صدا در ایندیاناپولیس این offseason اتحاد حول خریداری از یک سال رفع آن کارفرمایی فیلیپ رودخانه ها (و برای یک فصل و 25 میلیون دلار او بهتر است آن را تعمیر) بالا-سه-NFL دفاعی مقابله با DeForest Buckner در تجارت از سان فرانسیسکو و گیرنده گسترده مایکل پیتمن جونیور با کلت اولین انتخاب در پیش نویس است. همه خوب شده به مطمئن شوید. اما وانت که به من زده شد و دور دوم در حال اجرا پشت جاناتان تیلور. زمانی که من به او صحبت کرد در پیش نویس آخر هفته, او گفت:, “من برداشت توسط تیم کامل برای من است.” تیلور اولین بازیکن در عمده-کالج, تاریخچه به عجله برای بیش از 6000 متری در سه فصل span و او آن را در پشت یک خط به طور سنتی ساخته شده برای اجرا در ویسکانسین. همان چیزی که در Indy با فوق العاده اجرا-مسدود کردن گارد Quenton نلسون و شمع-رانندگی مرکز Ryan Kelly. من خواهد شد بسیار شگفت زده اگر بچههای پنجم در لیگ با 471 سراسیمه سال گذشته نیست حداقل اینه که در این سال با تیلور و بازگشت 1,000-حیاط پشت Marlon ماک teaming در backfield.

من صعودی در Colts. من فکر می کنم آنها یک حذفی تیم شاید یک بخش قهرمانی تیم اگر رودخانه بازگشت به فرم. راه من آن را عجیب و غریب است که حتی با رودخانه ها و Buckner شده قبل از برنامه اعلام شد, NFL نمی دهد کلت یک شنبه یا یکشنبه بازی خود تنها ساعات پر بیننده نشان می دهد یک شنبه-هواداران در هفته 10 در تنسی است. من شرط می بندم که می شود ذکر شده به تیم 16 یا 18 بار توسط فرانک رایش در چند ماه آینده.

15. فیلادلفیا (9-8 از دست داده NFC وحشی-بازی کارت 17-9 به سیاتل)

چه سخت به خواندن تیم. بسیاری از “آره buts.” بزرگترین: عقاب شد 5-7 سال گذشته و نیاز به پیروزی چهار در یک ردیف برای اطمینان از یک نقطه حذفی و انجام داد . . . اما ضرب و شتم جرم گل 10, 9 و 9 امتیاز در برابر حذفی تیم در هشت بازی گذشته. همه چیز مبارزه سال گذشته است. اما کارفرمایی کارسون Wentz تا به حال بیشتر رستگاری فصل بازی تمام 17 بازی پس از از دست رفته به پایان می رسد از دو سال گذشته با آسیب.

عاقلانه, GM, Howie Roseman تصمیم به سهام تا برای کمک به جرم تهیه پیش نویس wideout Jalen Reagor که باید تاثیرگذار از یک روز و کارفرمایی Jalen لطمه می زند که باید به طور موثر در یک فصل. برای پنج سال عقاب نگه داشته و امیدوار نلسون Agholor خواهد بود چیزی بیشتر از یک مکمل قطعه اما او هرگز. او رفته و در حال حاضر Reagor نیاز به نشان می دهد تا از یک روز.

من شگفت زده در ضد لطمه می زند و احساسات وجود دارد. دایناسور فکر من باور دارم. بالتیمور عاشق Jalen لطمه می زند, به عنوان مثال. گفت: نه کلاغ را گرفته او را به خصوص با J. K. دابینز در هیئت مدیره باقی مانده اما بالتیمور نمی توانست ترس را به قرار دادن او در جرم شش یا هشت نمایشنامه یک بازی برای ترساندن تلخه از دفاع. همین کار را با داگ Pederson که می تواند رسیدگی به وضعیت روانی Wentz و مطمئن شوید که او می داند که همه لطمه می زند می توانید انجام دهید این است که Wentz بهتر است. با برخی از تیم پشتیبان و کارفرمایی بالا-10-بازیکن مهم در تیم است. زمانی که حق رای دادن کارفرمایی دهکدهای از دست رفته 13 بازی به دلیل مصدومیت در سه سال گذشته است که باعث می شود پشتیبان گیری QB بسیار مهم تر است. آه و یک جمله برای دفاع: داریوش ذبح heck از یک وانت به صورت ثانویه به خصوص با عدم تقسیم تخته سنگ از quarterbacks در راه Niners, استیلرز کلاغ های سیاه Seahawks, Packers, پرستاران, کاردینالز. من می گویم هفته 16, عقاب در کابوی ها است قهرمانی بازی از NFC شرق.

16. لس آنجلس قوچ (9-7)

من آنها را دوست دارم بیشتر از بیشتر. اما در واقعیت, آن را سخت بدانید که چه چیزی را از این تیم پس از قبل عمده این سال است. شده است وجود دارد یک تیم در NFL سابقه مربیگری braintrust این جوان—Sean McVay 34, حمله هماهنگ کوین اوکانل 35 دفاعی هماهنگ کننده براندون Staley 37 است ؟ اگر قوچ بازگشت به پلی آف در این سال Jared Goff را به یک چرخش فصل و که دارای لیت و لعل زیاد گزاره. او با اعتماد به نفس mad بمب افکن به عنوان قوچ marauded راه خود را به سوپر باول مشاجره در سال 2018 و نگاه بیشتر آزمایشی پس از. (برای اولین بار 11 بازی 2018: 26 TDs, 6 interceptions. بیست و چهار بازی پس از: 29-24.) به یاد داشته باشید که پنج شنبه شب در بازی مقابل مینه سوتا در اوایل سال 2018 زمانی که Goff انداخت بالا قوس بمب به کوپر Kupp و Brandin آشپز? دوست داشتنی. بر روی هدف است. بیل والش استفاده می شود که گفت: (و او پیشاهنگی این) اگر من یک پسر انجام آن را چند بار بر روی نوار آن را به ما به عنوان مربیان به او را به انجام آن راه است که در همه زمان ها. به همین دلیل Niners پیش نویس متناقض چارلز هیلی از جیمز مدیسون; هیلی دیدم چند بار در کالج و والش فکر آنها می توانند که از او به طور مداوم.

Rams quarterback Jared Goff and coach Sean McVay. (Getty Images)
قوچ کارفرمایی Jared Goff و مربی شان McVay. (گتی ایماژ)

جامد وسط خط که قوچ فکر می کنم آنها انجام داده ام پس از سال گذشته داخلی ظروف سرباز یا مسافر در جرم باید به کمک Goff. و من فکر می کنم علاوه بر این از اوکانل که می توان نفس را تغییر دهید از McVay و معلم مانند او می دهد Goff یک فرصت خوب برای اصلاح آنچه که او تا به حال. ما را ببینید. همه که سوار بر Goff است در آینده نزدیک از جدید مستاجر لنگر از SoFi ورزشگاه جدید NFL کاخ ساخته شود در لس آنجلس پس برای همیشه لطفا برای.

17. شیکاگو (8-8)

خوب در GM Ryan سرعت و مربی مت Nagy به آدرس فیل در اتاق بازرگانی برای Nick Foles که ممکن است کامل جانباز کارفرمایی نامزد خرس. Foles باید به یکی از دو چیز: یک جاش McCown-نوع مدرس/مربی برای Mitchell Trubisky یا 16 بازی استارت که می تواند منجر خرس به 10 برد و یک نقطه حذفی. Foles می تواند — و او نمی تواند همه mopey در هر راه اگر او را به نشستن و کمک به Trubisky اصلاح یک foundering حرفه ای. “ما در حال رفتن به بسیار صادقانه و باز با آنها” Nagy گفت: از QBs. که همه Trubisky می توانید بپرسید در چهار سال.

صرف نظر از نتیجه از QB رقابت—من پول در Foles—خرس باید برای فراموش کردن Trubisky سر فضا و سر و صدا به شایسته پیروزی و کنترل شود. شیکاگو بازی نیست و یک 2019 حذفی تیم در هفت بازی قبل از هالووین و توسط یک قاتل نوامبر (پرستاران در تیتان ها در Packers) در سراسر رول کارفرمایی معضل باید حل شود. من بیشتر صعودی در خرس از بسیاری از, در بخشی به دلیل جلو دفاعی باید به عنوان خوب به عنوان آن را در سال 2018 هنگامی که خلیل ماک و Akiem هیکس رهبری غارتگری جلو; در حال حاضر رابرت کوئین (11.5 کیسه در 14 دالاس بازی سال گذشته) یک نیروی سوم به جرم به نگرانی در مورد. در 33 بازی از Nagy دوران خرس اجازه داده اند 18.1 امتیاز در هر بازی وجود دارد و هیچ دلیلی برای انتظار می رود که تولید برود. اگر کارفرمایی یک B-plus, بازیکن, خرس می تواند سوار مطلوب برنامه برگشتی. این یک اگر.

18. آریزونا (5-10-1)

در تمام شور و هیجان در مورد ادبانه و جذاب Cardinals—تا به حال این نوع از ملی sis-boom-bah در مورد تیم آینده پنج پیروزی فصل?—آن را خوب به یاد داشته باشید یک زن و شوهر از چیزهایی است. به عنوان فوتی و فوری به عنوان Kyler/Kliff Kards در حال ورود دو سال از ازدواج آنها 21 در مجموع متری و 16 امتیاز در سال گذشته 29 در منطقه قرمز بهره وری. اما من آنها را افزایش با این وجود. Kliff Kingsbury هر چند هیچ کس به او ايمان آورد نگه داشته گفت: در سال گذشته کلید خود را به جرم بود و بازی را اجرا کنید و او آن را ثابت کرد: تنها یک تیم بهتر از هر حمل به طور متوسط از آریزونا 5.03 متری. این جنبهی کنیا دریک بازده پس از 166, 137 110-حیاط عجله بازی در هشت هفته به عنوان یک کارت و البته DeAndre هاپکینز فورا می شود NFL را کسب از سال است. یکی از بهترین گیرنده در NFL باید Kyler موری بهترین دوست بعد از لری فیتزجرالد (37 در ماه اوت) بازنشسته شوند.

من می خواهم که تا به حال کارت های بالاتر اگر به من اعتماد دفاع (28th در نقاط مجاز 32 در کارگاههای مجاز در ’19). دیگر از جو نقب زدن اشعیا سیمونز است که احتمالا تازه کار با بیشترین آب در NFL ورود به فصل. او یک مجری امنیت ؟ ترکیبی ایمنی/linebacker که در خرج کردن خطوط در حافظه ؟ به شدت linebacker? دفاعی هماهنگ کننده ونس یوسف به نظر می رسد تمایل به او را linebacker به عنوان یک تازه کار که در این عجیب و غریب offseason بدون onfield زمان عمل به آزمایش ممکن است بیشتر حس. قرار دادن سیمونز در وسط دفاع هنوز هم می تواند فعال کردن کارت بازی یک دسته از اختلال در تعادل سیستم دفاعی با سیمونز هنوز هم قادر به جاسوسی و یا پوشش و یا حمله رعد اسا. بسیاری از تیم های جالب به تماشای در سال 2020 است . . . آریزونا در بالا پنج.

19. میامی (5-11)

بیشترین مصرف زیاد پیتر کینگ آمار از Offseason . . . 2019 پرونده (از جمله پلی آف) پس از هالووین: میامی 5-4 جدید, انگلستان 4-5. و سپس دلفین ها اضافه الکتریکی کارفرمایی نیمی از میهن پرستان فهرست و تشویقها برای خط حمله. من نگاه دو هماهنگ برایان فلرس اجازه رفتن با مخلوطی از سوء ظن و ستایش است. چاد اوشی را جرم ممکن است یا نه ممکن است بیش از حد جامع و پاتریک گراهام ممکن است یا نه ممکن مشهد با فلرس’ فلسفه دفاعی کاملا اما من مثل یک مربی که جرات باز خود را برای انتقاد برای داشتن دو جدید هماهنگ (این ادبانه ساده چان Gailey و جاش بویر) در سال دو.

به عنوان کسی که نقش کارفرمایی: در اطراف این پیش نویس من نگه داشته شنیدن میامی را محل مناسبی برای توا Tagovailoa چرا که او می تواند یک اشتباه سال به مچ پا و جراحی ترمیم مفصل ران کاملا مناسب برای 2021. بنابراین توا پشت Ryan Fitzpatrick شد, سناریوی کامل. آن را می تواند اما نه به این دلیل که دلفین ها پیش نویس او را به یک ناتوانی فصل است. اگر ما آموخته است که یک چیز از تماشای فلرس سال گذشته نیمی از خود را فهرست کردم و داد و ستد را در موقعیت به اولین انتخاب در پیش نویس او مربیگری برای سال آینده. او می توانست با بازی جاش روزن و به احتمال زیاد کمتر شده است و در دربی برای جو نقب زدن. اما فلرس نشان داد او در سال گذشته مربیان برای هفته پژوهش دقیقه است. اگر Tagovailoa را بهتر در مرداد ماه (با فرض وجود دارد یک نمونه اوت در NFL) او را بازی بیش از Fitzpatrick. اگر او را بهتر از او نمی خواهد.

20. دنور (7-9)

دنور رفته 5-11, 6-10 و 7-9 در سه سال گذشته و از دست دادن این سه فصل بازی در مجموع از Broncos’ قبلی 22 سال است. به همین دلیل است که اورژانس دکمه فشرده شده است در دفتر حق رای دادن معمار جان Elway. این Broncos به دست آورد برخی از کوتاه مدت آدرنالین برای دفاع در معاملات—دفاعی مقابله با Jurrell کیسی و cornerback A. J. Bouye و برادلی Chubb می آید و به سعی کنید به انجام برسانند عبور عجله قول می دهم که او را دیدم به طور خلاصه به عنوان یک تازه کار از او پنجمین کلی انتخاب دو سال پیش. من اعتماد ویک Fangio برای قرار دادن با هم یک دفاع حداقل به عنوان جامد به سال گذشته Broncos برگزار شد و هشت نفر از آنها گذشته 12 دشمنان به 20 امتیاز یا کمتر است. Fangio خواهد بود آزمایش اولیه: دنور باز با سودای تیتان استیلرز و Bucs در سه هفته اول. جرثقیل هنری و بیگ بن و تام بردی. برخی از آزمایشات است.

البته Elway تصمیم به سعی کنید برای مطابقت با زرادخانه هسته ای در کانزاس سیتی در offseason, اضافه کردن گیرنده های جری Jeudy و سریع K. J. Hamler با دو تراکم—Fangio بسیار بزرگوار سر مربی ها به ادامه مراجعه کنید Elway ساختمان جرم و پرش نمی روی میز برای نخست دفاعی پیش نویس قطعات و برداشت Melvin Gordon از شارژر در آژانس رایگان. دنور ممکن است بهترین جوان گروه مهارت در NFL با Jeudy, Hamler, Courtland ساتون و DaeSean همیلتون در wideout نوح Fant در انتهای تنگ و گوردون به عنوان مکمل دو بار 1,000-حیاط متهور فیلیپ لیندسی در backfield. چند quarterbacks را به عنوان فشار زیادی وارد این فصل درو قفل 2018 دوم-طفیلی با تمام پنج NFL شروع می شود به نام او.

این است برای رفتن به یک بازی سرگرم کننده به تماشای. من می توانم ببینم Broncos در افزایش بخش در هر نقطه بین دوم و چهارم در هر نقطه بین شش و 11 برنده است.

21. جدید انگلستان (12-5 از دست رفته ملت های وحشی-بازی کارت به تنسی 20-13)

خوب بیل Belichick و میهن پرستان در حال راه اندازی برای پاسخ به این سوال قدیمی: می Belichick پیروزی بدون تام بردی? در به طور منظم فصل بازی در مربیگری حرفه ای Belichick را تیم 219-64 با بردی شروع می شود و 54-63 زمانی که او نیست. بدون بردی Belichick را به دست آورد در یک .462 کلیپ. با بردی آن است .774.

در این سال مرا به یاد Belichick اول یا دو سال در انگلستان هنگامی که او و اسکات Pioli کردم کلاه مناسب ساخت با کمتر بازیکنان و بالاترین پرداخت بازیکن در فوتبال درو Bledsoe. در سال 2002 آن را بردی و او رونق گرفت. در حال حاضر پس از jettisoning بردی راب Gronkowski مرکز تد Karras, کیکر Stephen Gostkowski و کیستون linebackers Kyle ون Noy, Elandon رابرتز و جیمی کالینز Belichick و نیک Caserio می تواند به تمیز کردن کلاه و بازسازی است.

بررسی در 133rd انتخاب کنید در 2019 پیش نویس جارت Stidham هستند اما سایه 199th انتخاب در سال 2000 همیشه خواهد بود یک مدت طولانی برای هر کسی که نقش کارفرمایی جدید در انگلستان است. هیچ کتاب در Stidham سختی بچه که نمی خواهد ترس از صندلی داغ اما هدف او این است که به نگه داشتن انگلستان در بازی ها و ترک وطن پرستان با یک تصمیم در یک کارفرمایی در 2021 پیش نویس است. هر چه اتفاق می افتد و امریکا خواهد بود: چهار نفر از آنها نهایی و نه بازی خواهد بود در زمان نخست. من فکر می کنم در این فصل می شکند پرستان’ 11-سال stranglehold در شرق آسیا, اما من کاملا مطمئنم که هر کس در آن ساختمان می خواهد به rub چهره ما در چنین پیش بینی است که یک محرک بزرگ است.

22. هوستون (11-7 از دست داد کنفدراسیون فوتبال آسیا, بخشی بازی 51-31 در کانزاس سیتی)

نه خیلی رفته مناسب برای تگزاسی در سال 2020 است. آن آغاز شده و با گرفتن کاملا خجالت outscored 51-7 در گذشته 40 دقیقه از حذفی افتضاح در کانزاس سیتی. آن را در ادامه با تجارت از بالا-سه NFL گیرنده DeAndre هاپکینز به آریزونا برای 55 سنت دلار. در سمت چپ با یک پیش نویس انتخاب در بالای 80 هوستون با استفاده از آن به جای D. J. خواننده دفاعی مقابله با از دست رفته در آژانس رایگان برای سینسیناتی با TCU را راس Blacklock. تگزاسی ها به دست آورد و یک جفت از دامپزشک گیرنده های Brandin آشپز (در چهارم تیم در 26) و Randall Cobb برای Deshaun واتسون.

Texans quarterback Deshaun Watson. (Getty Images)
Texans کارفرمایی Deshaun واتسون. (گتی ایماژ)

اما تگزاسی ” راه برگشتی بستگی دفاع که غرق شده از 12 در سال 2018 به 28 سال گذشته و سپس به چهار touchdowns در 10 دقیقه در سقوط در کانزاس سیتی. جدید دفاعی هماهنگ کننده آنتونی ویور طول می کشد بیش از رومئو Crennel و او را به تعجب می کنم که J. J. وات بازی خواهد کرد در این سال—سه بار بازیکن دفاعی سال و یا کسی است که از دست رفته 32 آخرین 64 بازی با آسیب. بدون وات کمد لخت در عبور از حمله کننده; Whitney Mercilus (آخرین 32 بازی: 11.5 کیسه) به نظر می رسد بهترین امید. در واقع بهترین امید حتی بدون هاپکینز در حال ساخت بالا-پنج جرم است که می تواند outscore تیم است.

تگزاسی ها باید بدانند که در کجا ایستاده پایان ماه سپتامبر. آنها باز در برابر دو MVPs—در پاتریک Mahomes Lamar جکسون در خانه—قبل از سفر به بازی rehabbed بن Roethlisberger و یکی از بهترین دفاع در فوتبال است.

23. لس آنجلس شارژر (5-11)

NFL برنامه انتشار نشان داد آنچه به آن فکر می کند از شارژر: یک اکتبر دوشنبه شب در پرستاران دسامبر پنج شنبه شب بازی در اظهارات. به عبارت دیگر لیگ فکر می کند این شارژر را دوباره بجای اول برگشتن از 5-11 با دو quarterbacks و retooled دفاع, اما شک و تردید از جمعیت اصلی در جدید SoFi ورزشگاه و یا فقدان آن قرار داده و آنها را در جاده ها برای دو نخست-تایمر. این شارژر می تواند هشتم در این رتبه بندی آنها می تواند 24 . . . خیلی بستگی دارد که چگونه Tyrod تیلور (31 در روز افتتاحیه) پخش شد.

بیایید منعکس تیلور سه سال اجرا و به بوفالو استارت پس از پشتیبان گیری از جو Flacco در بالتیمور برای چهار سال است. 63 درصد رهگذر نه risk-taker, 51 touchdowns, 16 میدارد 92.5 امتیاز عجله برای از بین 420 و 580 متری هر سال اجازه رفتن پس از پیشرو لوایح برگشتی در سال 2017 به ثمر رساند اما فقط سه امتیاز در postseason از دست دادن در جکسون ویل. همیشه دوست خوبی توسط جفت خود را. “بازیکنان در اینجا احترام جهنم از او” شارژر مربی آنتونی لین گفت. اما زمانی که شما در پیش نویس یک کارفرمایی (جاستین هربرت) ششم به طور کلی آن را بسیار روشن خود را در تیم حفظ شک و تردید در مورد وقت.

همانطور که برای هربرت این یک نقطه مناسب برای او. او یک West Coast بچه زندگی می کردند هرگز در هر نقطه اما اورگان و در حال حاضر از عمل خود را مرکز و عوامل و دوستان در اورنج کانتی. باید یک محیط یادگیری خوب است. دفاع باید حفظ شارژر در بازی. رایگان-نماینده امضای cornerback کریس هریس جونیور که می توانید با پر کردن در هر دو اسلات و خارج از گوشه یکی خوب است و در دور اول linebacker Kenneth موری باید لنگر مقابل هفت از یک روز.

24. کلیولند (6-10)

پس به نوبه خود از قرن میهن پرستان را به حال یک مربی (بدیهی است) و Browns 12. کوین Stefanski را 12th, و هیچ ربطی به سال 2020 است. من فقط بالا بردن این موضوع به دلیل لایحه Belichick شده است مربی تیم از میهن پرستان است که در بخش بزرگی چون او با همکاری یک کارفرمایی او بیشتر از. که دقیقا چگونه Stefanski قادر خواهد بود برای جلوگیری از معمولی Browns کوتاه termer.

این Browns در زمان بیکر میفیلد کلی برای اولین بار دو سال پیش و او تا به حال چند بازی خوب (در نیمی از سال 2018) و خیلی بیشتر لرزان ، وارد Stefanski با سوم جرم برای میفیلد در 25 ماه به عنوان یک حرفه ای. Stefanski را در آینده به بگو راه من یا بزرگراه بیکر. او در آمدن به قالب به بهترین شکل ممکن جرم در اطراف میفیلد و در صورتی که طول می کشد چند پرتاب را از دست او و چند توپ بیشتر در دست اجرای بازی که steamrolled به 4.8-حیاط متوسط در سال گذشته پس از آن باشد. هر چه در آن است میفیلد خواهد بود به خوبی آموزش دیده و اگر او به اندازه کافی خوب او را برای رفتن به یک زندگی طولانی با یک تیم موفق. “ما در حال رفتن به او را در یک طرح ما در حال رفتن به مطمئن شوید که او با آن راحت ما قصد داریم به زمان ما را به مطمئن شوید که ما باید به پیچیدگیهای همه چیز را ما انجام می دهیم پایین” Stefanski به من گفت که در ماه مارس پادکست. “اگر ما نمی اند که دقت آن را فقط رفتن به بیش از حد سخت است.”

این جایی است که آن را به مهم برای همه در جرم برای جلوگیری از غرور. چه چیزی بهترین را برای میفیلد در حال رفتن به بهترین جرم در دراز مدت. جک Conklin و Jedrick بخواهد باید به او بیشتر حفاظت و رایگان-agent تنگ پایان Austin هوپر جامد است متوسط گزینه. این ابزار وجود دارد به صورت بسیار خوب جرم. اما من کلیولند در این منطقه واقع در پایین چون من نیاز به دیدن میفیلد بود سازگار بازیکن.

25. آتلانتا (7-9)

شاهین آغاز شده 4-9 و 1-7 در دو سال گذشته پس از آن آسان است برای گفتن, فقط شروع سریع تر است. باز با سیاتل دالاس شیکاگو و خلیج سبز ممکن است که دشوار است. و دیگری پایان قوی ممکن است بیش از حد دشوار با آتلانتا دربندی در این فصل در برابر تام بردی پاتریک Mahomes و تام بردی. (برنامه های عجیب و غریب: آتلانتا نمی بینم بردی تا هفته کریسمس و سپس چهره او را دو بار در 15 روز است.)

شاهین باید تسلیم 25.7 امتیاز در هر بازی بیش از دو سال گذشته و امید این است که جدید دفاعی هماهنگ کننده Raheem موریس—آخرین DC کار در ایالت کانزاس در سال 2007—مخلوط خواهد شد و قطعات جدید به تعمیرات اساسی ناامید کننده واحد است. رایگان-عامل دانته فاولر است که از پنج سال حذف شده از انتخاب سوم در پیش نویس و آتلانتا از جان گذشته برای او و تک مک کینلی به شکل یک bookend عبور با عجله به عذاب کشت از بزرگ quarterbacks در برنامه خود را. موریس نصب شده بود به عنوان DB مربی پس از خداحافظی در سال گذشته و هم قوی کار وجود دارد. او باید برای به دست آوردن 20 انتخاب در سال جاری پیش نویس Clemson cornerback A. J. ترل تا به سرعت شروع به باز کردن روز است.

وجود دارد به طور کلی تعجب زمانی که صاحب آرتور خالی داد دن کوین یک ششم فصل به آتلانتا به شهرت. به شاهین اعتباری برای عدم زانو حرکت تند و سریع پس از یک 6-2 به پایان برسد. اما من شک خالی خواهد بود به عنوان بیمار با دیگری زیر .500 پایان برساند.

26. دیترویت (3-12-1)

سال بزرگ برای بسیاری از مردم در دیترویت. مت پاتریشیا او در دو فصل به عنوان مربی است 9-22-1 و به پایان رسید گذشته در این بخش هر دو سال. این متی استافورد 12 سال در دیترویت پس از اینکه انتخاب اول کلی در سال 2009 پیش نویس است. شیرها نیست برنده بازی حذفی پس از او وارد شدند و نمی میزبانی یکی از دو. او را به یک شروع خوب قبل از مصدومیت kayoed او پس از هشت بازی در سال گذشته بر سرعت برای یک 5,000-حیاط فصل است. در حال حاضر استافورد 32 است و شیرها را انجام داده اند هیچ چیز با نخست خود را. او یک گیرنده قوی گروه—Kenny Golladay یکی از NFL را untrumpeted جواهرات—و باید ابتدا برای قوی سال است.

اما چه خواهد شد آن چیست ؟ دیترویت در واقع گران آب در offseason بازرگانی آس cornerback داریوش ذبح به فیلادلفیا و با استفاده از انتخاب سوم در پیش نویس خود را جایگزین ایالتی اوهایو cornerback جف Okudah. او به بازی مقابل جدید cornerback دزموند Trufant که می آید از آتلانتا پس از پایان ناامید کننده وجود دارد. پاتریشیا D نیاز به نشان دادن پیشرفت پس از اجازه می دهد یک پر زرق و برق 24.5 امتیاز از یک بازی در دو سال اول نه نوع عملکرد شیرها انتظار می رود زمانی که آنها استخدام Belichick شاگرد دو سال پیش. او باید قوی اجرای برنامه از یک زن و شوهر از میهن پرستان سابق که به تازگی وارد این سال غریزی ایمنی duron و هارمون و غربت linebacker جیمی کالینز. من نمی خواهد شوکه اگر دیترویت معتقد به این دلیل که شیرها نمره خواهد شد. سوال بزرگ این است: D.

27. سینسیناتی (2-14)

زمانی که Bengals منتشر اندی دالتون در اواخر مارس آن را یکی از بزرگ نشان می دهد اعتماد به نفس در پیش نویس انتخاب در سال های اخیر است. از آن فکر می کنم. همه گیر می تواند نیروی تیم را به تقلا حالت قبل از فصل را به اردوگاه های آموزشی وجود داشته باشد در هر نوع راه طبیعی و بدون در نظر گرفتن خواهد نقب زدن قادر به پرتاب به هر یک از رسیور خود را قبل از ماه اوت ؟ من احتمالا بیش از حد تحت تأثیر قرار نمیگیرند با نقب زدن آینده خود 60-touchdown فصل پاییز گذشته (که توسط راه بود و نه عرصه لیگ فصل) در LSU—اما با اعتماد به نفس و با اراده کارفرمایی می تواند انجام بسیاری برای حق رای دادن. نقب زدن نیاز به فرم اولیه اوراق قرضه با A. J. سبز underrated تایلر بوید و rookie سه راهی Higgins (6-4, 6-1 و 6-4) و سوز جان راس آنها 2020 است آخرین شانس سالن سابق نهم انتخاب در پیش نویس خواهد شد یک عامل آزاد پس از این فصل است. اما حداقل نقب زدن باید راس’ بهترین. که به طور بالقوه یک معامله از یک گیرنده گروه اگر سبز است که از دست رفته 6, 0, 7 و 16 بازی گذشته چهار فصل می تواند باقی بماند در این زمینه برای هر طول زمان.

این Bengals مورد نیاز برای دریافت بهتر در دفاع و هم خوب در آژانس اضافه کردن یک سنگ در وسط خط مقابله با D. J. خوان بازی-ساخت ایمنی فون بل و وایکینگ ها گوشه Trae Waynes و الکساندر مکنزی—هر چند در هر PFF, Waynes و الکساندر تسلیم 71 درصد تکمیل ترکیب سال گذشته است. بسیاری از ifs در سینسیناتی و تنها یک بازیکن می تواند آن را حل نمی کند در تمام. اما نقب زدن را باید فشار سینسیناتی فرهنگ غرب ،

28. New York Jets (7-9)

جت تا به حال یکی از مهمترین و فریب سال در لیگ, پایان 6-2 در هشت بازی گذشته در حالی که رو فقط یک تیم برتر—Baltimore. در غیر این صورت آنها را ضرب و شتم دانیل جونز, Dwayne هاسکینس, Derek Carr (در یکی از no-show East Coast بازی توسط مهاجم تیم در تاریخ) رایان فیتزپاتریک ماسون رودلف و جاش آلن کردم و آبش توسط Bengals. جت صرف بزرگ در Le’Veon بل و سپس با عجله برای 78.6 متری یک بازی به عنوان یک تیم 31st در لیگ; من نمی بینم بهبود گسترده.

Jets safety Jamal Adams. (Getty Images)
جت ایمنی جمال Adams. (گتی ایماژ)

سام Darnold شبیه یک پسر طلایی چند هفته و میچل Trubisky در دیگران است. آنها باید بهتر در خط حمله با چهار غذای جدید به رهبری rookie مقابله با Mekhi Becton اولین انتخاب از جو داگلاس عصر. اما دریافت سپاه یک ضعف است. من دوست دارم Breshad Perriman که تابیده در تمپا در اواخر فصل گذشته اما rookie Denzel میمس و تنگ پایان Chris هرندون هر دو نیاز به آمار زمین در حال اجرا برای Darnold به شانس. دفاعی هماهنگ کننده گرگ ویلیامز نیازهای ایمنی جمال آدامز به همه در.

این جت خواهد بود احمق ها به تجارت Adams—حداقل در حال حاضر. می گویند برخی از تیم خوب ارائه می دهد اول و سوم دور میدارد برای Adams خواهد بود که قیمت حق بیمه برای ایمنی. پاسخ به این سوال جت طرفداران: آیا شما خلاص شدن از شر خود را بهترین بازیکن برای 26 و 90 تراکم در سال آینده پیش نویس ؟ من نمی خواهد.

29. Carolina Panthers (5-11)

هیچ کس گفت: آن را با صدای بلند اما من کاملا مطمئنم که آن را در ذهن بسیاری از اهالی کارولینای داخل و خارج از Panthers: مخزن برای ترور. به جز از دست دادن به پیش نویس موقعیت برای Clemson QB ترور لارنس بسیار آسان است و من شک این اتفاق می افتد در این مورد. این درست است که مت Rhule ظرف در هر دو معبد (2-10) و بیلور (1-11) در اولین فصل خود را در دو دانشگاه, شغل, اما من نمی بینم که چگونه این Panthers می توانید 1-15 و سقوط به لارنس. مسیحی McCaffery را به عمد خورد برای اولین بار در زندگی خود; سومین بازیکن در تاریخ به عجله و گرفتن 1000 متری در یک فصل بازی کرده است در تمام 49 بازی پس از اینکه هشتم انتخاب در سال 2017 پیش نویس است. هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی و QB مربی جیک Peetz که بسیار خوب اضافی در حال رفتن به دریافت عروسکی بریج آماده به شکست است.

من می خواهم نگرانی کمی بیشتر در مورد دفاع با لوقا Kuechly بازنشسته شد و این آینده نگر ثانویه داشتن به صورت Drew Brees تام بردی مت رایان, Kyler موری پاتریک Mahomes, Aaron Rodgers و کرک عموزاده در مجموع 10 بار. Donte جکسون و الی اپل در گوشه دوم طفیلی جرمی Chinn و تره بوستون در ایمنی—نه دقیقا لژیون بوم. کارولینای رفتن به نمره خیلی افتضاح را به نفع خود. هنوز هم به عنوان هوشمند به عنوان Rhule و کارکنان خود را در حال, من شک می توان آنها را در دو یا سه پیروزی تیم است.

30. New York Giants (4-12)

استیلرز Niners قوچ کاوبوی در ماه اول و سیاتل بالتیمور و فیلادلفیا در ماه گذشته: خوش آمدید به فرهنگ کار جدید جو قاضی. غول خیلی دور از هر نوع عامل در NFL. آخرین حذفی برنده شد سوپر جام پیرایش از میهن پرستان نه فصل پیش. غول به نظر می رسد در شکل خوب در مهم ترین موقعیت با دانیل جونز آینده خوب اول فصل (با وجود 23 گردش) به عنوان الی منینگ را وارث; Saquon Barkley بدیهی است که تاثیر در حال اجرا بازگشت. اما پرسش های فراوان در همه جا دیگری است.

عبور از عجله و ثانویه هر دو فاقد, با یا بدون 2019 در دور اول cornerback Deandre بیکر یک مظنون در سرقت مسلحانه در فلوریدا. نیویورک مجاز 30-بیشترین امتیاز در هر بازی در سال گذشته به یک رهگذر امتیاز از 101.4 و خود را پیشرو بازگشت پاس-حمله کننده, Oshane Ximines بود 4.5 کیسه. جدید دفاعی هماهنگ کننده پاتریک گریم یک کار بزرگ بدانند که در آن به فشار و نحوه پوشش سوراخ در ثانویه است. غول نیاز به مقابله و لحیم کاری به بازی به اواخر جدید انگلستان سطح; او تضعیف سال گذشته است. این احتمال وجود دارد GM دیو Gettleman پیش نویس نیویورک را در دراز مدت می پردازد این سال—اندرو توماس و مت Peart در اول و سوم دور. اما اگر غول هستند که این پایین در NFL سلسله مراتب آمدن سال جدید Gettleman ممکن است در اطراف برای دیدن آتی توماس و Peart. من اعتماد غول به نمره. من به آنها اعتماد ندارد برای دفاع از.

31. واشنگتن (3-13)

بسیاری از تیم ها پتانسیل عبور عجله آب از تعقیب جوان/Montez عرق/رایان Kerrigan سه نفر. جلو دفاعی است که در مورد پایان خبر خوب در اینجا. ران ریورا و جدید VP بازیکن پرسنل کایل اسمیت که عمده بازسازی کار برای بازسازی این فهرست هستند. شروع می شود که در کارفرمایی. این یک اثبات آن سال برای Dwayne هاسکینس. کارفرمایی کار خود را حداقل برای سال جاری و احتمالا در آینده هر چند او نباید بیش از حد راحت است. در سال گذشته هاسکینس بود لرزان در هفت شروع می شود و وجود دارد سوال در مورد اخلاق کار خود را اما او ثابت امیدوار کننده در اواخر بازی تولدش-امضای. من مطمئن هستم که آنچه که به فکر می کنم از یک کارفرمایی که می گوید (به عنوان هاسکینس را برای تیم سایت این بهار): “در بسیاری از اوقات سال گذشته من فکر کردم که ما کشیدن. در این سال من احساس جدید احساس فوریت.” بخشی از یک کارفرمایی را به مطمئن شوید که جرم نیست, کشیدن, به نظر می رسد به من.

اما هاسکینس سزاوار احتمال قوی به عنوان انجام تمام دور اول رهگذران. او یک مربی جدید و جدید معلم توهین آمیز هماهنگ کننده اسکات ترنر که در همان مرکز که در آن پدر خود را Norv مربی از سال 1994 تا سال 2000. جرم زیر برگزار شد 20 امتیاز در 11 بازی در سال گذشته بنابراین وجود دارد هیچ جایی برای رفتن اما ، حداقل هاسکینس یکی از بهترین جوان گیرنده در فوتبال تری McLaurin. اگر ریورا می شود خرید در هاسکینس در بالا-15 QB سطح و جوان است که آنها فکر می کردند او در این سال خواهد بود چه آن را به معنای یک بلوک ساختمان.

32. جکسون (6-10)

من مطمئن هستم که اگر وگاس چنین toteboard آن را می خواهم لیست داگ Marrone با بهترین شانس هر NFL مربی اخراج می شود در این فصل است. آن را سخت به سرزنش او برای خروج دسته جمعی از بازیکنان خوب (رمزی Campbell Bouye, Dareus Foles) از Jags. هنوز جکسون است 11-22 از آنجا که بعد از دمیده 10-نقطه سه ماهه چهارم سرب در سال 2017 بازی مسابقات قهرمانی آسیا در فاکسبرو و در برخی از نقطه به زودی این مربی را به جلو و تیم خود را خارج از آن برای نگه داشتن این مربی است.

Marrone خواهد شد نیاز به یک فصل خوب از استارت گاردنر Minshew و یک هماهنگ کننده جدید (جی weather underground) و QB مربی (بن McAdoo) برای این تیم به هر گونه شانس برای زنده ماندن. وجود دارد یک جوان خوب هسته های دفاع—pass-rushers جاش آلن و K’Lavon Chaisson, linebacker Myles جک و cornerback C. J. Henderson, هر چند از آن سخت است برای پیش بینی است که دو rookies خواهد آمار زمین در حال اجرا راه آلن را به عنوان یک تازه کار در سال گذشته است. من تعجب می کنم که خوش شانس جنرال موتورز و مربی را دریافت کنید دست Trevor لارنس اگر Jags واقعا افتضاح این سال است.

بیشتر بخوانید از پیتر کینگ فوتبال صبح امروز در امریکا ستون در اینجا.

پیتر کینگ NFL رتبه بندی قدرت: اظهارات در top 10, دلفین ها جلوتر از میهن پرستان در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>