NHL را تست بازیکنان روزانه, اگر/وقتی که فصل رزومه

مانند فوتبال locker room, هاکی اتاق قفل است تند و زننده و نفرت انگیز پتری دیش از بو و میکروب ها است. و بنابراین مثل فوتبال بدون شک انجام خواهد شد, هاکی تهاجمی خواهد بود در مورد تست بازیکنان اگر/وقتی که 2019-20 فصل رزومه.

“ما باید دقیق روزانه تست پروتکل که در آن بازیکنان در حال آزمایش هر شب و کسانی که نتایج به دست آمده قبل از آنها خود را ترک اتاق های هتل صبح روز بعد, بنابراین ما می دانیم که اگر ما یک تست مثبت و اینکه آیا این بازیکن به خود قرنطینه خود را به عنوان یک نتیجه از که تست مثبت,” NHL معاون کمیسر لایحه دالی روز جمعه گفت: از طریق ESPN.com. “اما ما فکر می کنم آن را واقعا یک عنصر بنیادی از آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن.”

این قطعا است. اگر تنها یک بازیکن وارد یک اتاق قفل و یا یک پیست با یک کشف نشده مثبت مورد coronavirus بسیاری از دیگران ممکن است در نهایت ابتلا به آن است. و پس از تست باید تهاجمی است.

“شما نیاز به تست در یک سطح کافی اعتماد به نفس است که شما در حال رفتن به در بالای هر چیزی که ممکن است اتفاق می افتد” NHL بازیکنان ارتباط مدیر اجرایی همین Fehr گفت: در هر ESPN.com. “اگر که معلوم می شود روزانه و در دسترس است که که خوب است. که خواهد بود خوب است. اگر معلوم می شود که نه کاملا آنچه که ما نیاز دارند و ما می توانیم با کمی کمتر که خوب است.”

آن را باید به طور روزانه. یا حداقل هر روز که بازیکنان نشان می دهد تا به تمرین و یا بازی. قبل از اینکه مراجعه کننده به یک مرکز آنها نیاز به تست منفی است. در حالت ایده آل آنها همچنین باید تست منفی دوباره قبل از اینکه مجموعه ای سست در جامعه است.

همین امر به NFL: منفی قبل از ورود به منفی قبل از خروج. هر روز به این بازیکن نشان می دهد تا برای کار. آن را که ساده آن است که روشن است. هر چیز دیگری نیاز به یک عنصر موفق باشید و هیچ چیز مربوط به این وضعیت باید به سمت چپ به شانس.

NHL را تست بازیکنان روزانه, اگر/وقتی که فصل رزومه در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر