آن را دشوار است برای بسیاری از دلایل برای پیش بینی عملکرد New England Patriots در سال 2020 NFL season.

این COVID-19 همه گیر نهفته است هر تیم offseason از جمله 2020 پیش نویس NFL روند offseason تمرینات و rookie اردوگاه, در میان چیزهای دیگر.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

از یک فوتبال چشم انداز میهن پرستان را تحمل کرده اند یک تن از فهرستی از گردش مالی در موقعیت های کلیدی این offseason و بدون خروج بود بیشتر قابل توجهی از شروع کارفرمایی تام بردی در نظر گرفتن استعدادهای خود را به خلیج تمپا Buccaneers در آژانس رایگان. بردی نیست تنها مهم پرستان بازیکن به ترک ، کلید دفاعی جانبازان Kyle ون Noy, جیمی Collins, دنی شلتون و duron و هارمون همه چپ از طریق آژانس و یا تجارت در بازار ایجاد یک وضعیت که در آن چند تن از بازیکنان جوان نیاز به گام تا دفاع برای پر کردن این شکاف.

میهن پرستان’ نقطه در اخیر سال 2020 NFL قدرت رتبه بندی شده است همه جا که بیشتر نشان می دهد که چقدر دشوار است برای به دست آوردن یک احساس جدید انگلستان مبارزات انتخاباتی آینده.

می توانید دلفین ها واقعا تهدید پرستان در شرق آسیا?

NBC Sports’ پیتر پادشاه نیست به عنوان بالا در میهن پرستان به عنوان کارشناسان دیگر. او قرار داده و آنها را 21 در قدرت جدید خود را رتبه بندی. در اینجا بخشی از پادشاه و تحلیل:

بررسی در 133rd انتخاب کنید در 2019 پیش نویس جارت Stidham هستند اما سایه 199th انتخاب در سال 2000 همیشه خواهد بود یک مدت طولانی برای هر کسی که نقش کارفرمایی جدید در انگلستان است. هیچ کتاب در Stidham سختی بچه که نمی خواهد ترس از صندلی داغ اما هدف او این است که به نگه داشتن انگلستان در بازی ها و ترک وطن پرستان با یک تصمیم در یک کارفرمایی در 2021 پیش نویس است. هر چه اتفاق می افتد و امریکا خواهد بود: چهار نفر از آنها نهایی و نه بازی خواهد بود در زمان نخست. من فکر می کنم در این فصل می شکند پرستان’ 11-سال stranglehold در شرق آسیا, اما من کاملا مطمئنم که هر کس در آن ساختمان می خواهد به rub چهره ما در چنین پیش بینی است که یک محرک بزرگ است.

برای بافت پادشاه رتبه دو از میهن پرستان’ شرق آسیا رقبا بالاتر از جمله لوایح بوفالو (13) و میامی دلفین ها (19).

Oddsmakers هنوز هم باور پرستان. DraftKings تبلیغات جدید انگلستان در -177 شانس را به پلی آف علاوه بر اینکه کمی در پشت اسکناس در شرق آسیا عنوان شانس. این پرستان نیز چهارم-بهترین شانس (+1200) را به نفع خود کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2020 است.

انتقال از بردی به Stidham (یا هر کس شروع می شود در QB در هفته 1) چالش برانگیز خواهد بود هیچ شکی نیست اما پرستان هنوز هم باید یک مدعی حذفی در فصل آینده. آنها فهرستی حاوی استعداد جانبازان را که تن از قهرمانی و همچنین به عنوان بهترین سر مربی در لیگ سابقه در لایحه Belichick. و به عنوان پادشاه اشاره به هیچ تیم ادویه تابلو اعلانات مواد مانند پرستان و آنها را مقدار زیادی از آن را به 2020 فصل است.

NFL رتبه بندی قدرت: Patriots در نقطه تعجب آور در پیتر کینگ آخرین لیست در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی