Liga به رزومه با رئال مادرید بازی در مرکز آموزش

مادرید (AP) — لیگ اسپانیا است و از سرگیری در کمتر از دو هفته با رئال مادرید بازی بازی خود را در باشگاه آموزش مرکز.

مادرید میزبان ایبر در ژوئن 14 در 6000-ظرفیت آلفردو دی استفانو ورزشگاه یک محل استفاده می شود عمدتا توسط باشگاه “ب” تیم در سیوداد رئال مادرید مرکز در حومه شهرستان است.

مادرید است نه توقف کار نوسازی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به عنوان تمام باقی مانده بازی های لیگ به احتمال زیاد به بازی بدون هواداران به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

لیگ در روز یکشنبه تایید تاریخ و زمان دو دور اول از مسابقات به بازی پس از رقابت متوقف شد و از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر. اولین بازی خواهد بود که سویل دربی بین سویا و رئال بتیس در ژوئن 11 در 10 p. m. به وقت محلی (2000 GMT).

دفاع از قهرمان بارسلونا که در دو نقطه سرب بیش از رئال مادرید پس از 27 دور سر گرفته خواهد شد در مایورکا در ژوئن 13, در حالی که اتلتیکو مادرید بازديد اتلتیک بیلبائو روز بعد.

لیگ اعلام کرده است که هر بازی را شامل “تشویق به بی نهایت” ادای احترام به “قهرمانان که در حال مبارزه برای غلبه بر” این بیماری همه گیر. قبل از ثبت کف آپلود شده در انجمن توسط طرفداران برگزار خواهد شد در دقیقه 20 از مسابقات است.

“ما در ایجاد شده در این طرح برای کمک به طرفداران بخشی از لالیگا بازگشت و همچنین به عنوان یک فرصت برای آنها برای نشان دادن حمایت خود را برای قهرمانان COVID-19 pandemic” گفت: لیگ جمهور خاویر Tebas که داد هفتگی خود به لیگ پخش Movistar در روز یکشنبه. “ما می خواهیم آنها را به احساس نزدیک به تیم خود را حتی اگر آنها نمی توانند در استادیوم تشویق آنها و برای بازیکنان به احساس حمایت از طرفداران خود را.”

اکثر بازی ها برگزار خواهد شد در اواخر روز را به حساب درجه حرارت بالا در اسپانیا اما برخی از آورده خواهد شد به جلو بر اساس شرایط مطلوب آب و هوا پیش بینی. وجود خواهد داشت یک زن و شوهر از مسابقات در 1 p. m. به وقت محلی در اولین آخر هفته.

بخش دوم از سر گرفته خواهد ژوئن 11 با نیمه دوم بازی گرانادا و آلباسته بود که به حالت تعلیق در حاصل کار دو تیم در ماه دسامبر پس از اوکراین روم Zozulia از آلباسته قرار گرفت به نازی طعنه مخالفت با طرفداران. بازی گره خورده بود 0-0.

باشگاه در اول و دوم بخش در حال برنامه ریزی برای شروع تیم ملی کامل, آموزش در روز دوشنبه.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP-Sports

قصه Azzoni در توییتر http://twitter.com/tazzoni

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>