LeBron سوال: ‘چرا آمریکا به ما عشق’

له برون جیمز در ادامه به صحبت در مورد مرگ جورج فلوید و تظاهرات که فنر در سراسر جهان بیش از آخر هفته.

جیمز در زمان به توییتر در اوایل صبح روز یکشنبه ساعت به تظاهرات ادامه داد: در شهرهای کوچک و بزرگ در سراسر ایالات متحده است.

“چرا آمریکا ما را دوست دارم!!!!!????بیش از حد” جیمز نوشت: با هشتگهای و emojis.

جیمز در ادامه صحبت کردن

Los Angeles Lakers forward LeBron James continues to speak on Twitter as protests continue around the country. (AP Photo/Brandon Dill)
لس آنجلس لیکرز به جلو LeBron James در ادامه به صحبت در توییتر به عنوان ادامه اعتراضات در سراسر کشور است. (AP Photo/Brandon شوید)

لس آنجلس لیکرز سوپراستار شده است با استفاده از پلت فرم خود را در طول هفته گذشته به منظور جلب توجه به مرگ فلوید و پیامدهای آن.

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. ویدئو نشان می دهد که درک چوین یک افسر پلیس سفید نگه داشتن او را برای بیش از هشت ساعت با قرار دادن زانو خود را در Floyd گردن. چوین منتشر شد از وزارت و بعد از آن به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

جیمز در ابتدا به اشتراک گذاشته شده در Instagram یک عکس از این حادثه در کنار یک عکس از khezri زانو طول سرود ملی.

“آیا شما را در درک در حال حاضر!!??!!??” او نوشت.

او همچنین با استفاده از حساب خود به اشتراک بگذارید کلمات از دیگران و به اشتراک گذاری چرا آن همه مسائل و چرا از آن است که اتفاق می افتد در حال حاضر. روز شنبه با او به اشتراک گذاشته یک کلیپ از جیمی کیمل در این کمدین افکار اظهارات از فعال و خواننده رپ قاتل مایک و یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط Ava DuVernay که ایجاد co-نوشته و کارگردانی “زمانی که آنها را ببینید با ما” در پارک مرکزی پنج.

ورزشکاران تبدیل به فعالان

بوستون سلتیکز ستاره Jaylen قهوه ای سوار در سواحل شرق به آتلانتا منجر به یک اعتراض در شهرستان خانه خود را. بازنشسته بازیکن رویس سفید نیز رهبری یک تظاهرات مسالمت آمیز پایین مینیاپولیس بین ایالتی.

دیترویت پیستونز مربی Dwane کیسی صحبت کردن در مورد تجارب خود و نگران اگر هر چیزی در حال تغییر از کودکی به امروز برای 8 سال.

واشنگتن عرفا قهرمان ناتاشا ابر که یک بار تا به حال یک رسانه خاموشی بعد از بازی فقط بحث در مورد عدالت اجتماعی می گذراند مقاله برای بازیکنان تریبون با عنوان “سکوت خود را یک زانو بر گردن من است.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر