در اواخر مسابقه تصادف روکش الیوت afton wagner در بریستول, هیجان انگیز

تعقیب الیوت و جوی afton wagner سقوط از مشاجره در یک نبرد گرم برای سرب با سه دور باقی مانده در روز یکشنبه جام نسکار سری مسابقه در Bristol Motor Speedway.

مرتبط: غیر رسمی نتایج مسابقه | Keselowski غالب

با دور پایین تیک تاک در مواد غذایی شهرستان ارائه سوپر مارکت قهرمانان 500, الیوت شماره 9 Hendrick Motorsports شورلت شارژ کم در 3 نوبت و در حالیکه به afton wagner شماره 22 تیم Penske فورد. دو اتومبیل clanged با هم و فشرده به خارج از دیوار حائل توزیع سرب و پیروزی نهایی به afton wagner هم تیمی, Brad Keselowski.

“فقط رفتن برای پیروزی گفت:” الیوت که منجر 88 دور در پیشنهاد دوم خود مستقیم سری جام برنده شوید. “تلاش برای به دست آوردن یک اجرا در زیر او کردم و واقعا سست و من نمی دانم اگر من تا به حال یک تایر پایین رفتن و یا فقط رو شل در ورود. به عنوان به زودی به عنوان من خاموش دیوار من تا به حال صفر شانس در ساخت آن, بنابراین من قطعا را سرزنش می کنند.”

مرتبط با: afton wagner می گوید الیوت غرق me’

Afton wagner به پایان رسید 21 و الیوت 22nd به عنوان نهایی و دو راننده در سرب است. الیوت و afton wagner مورد بحث در اواخر مسابقه ارز در گودال جاده پس از 500 دامان رویداد یک چت که در سمت چپ afton wagner ناراضی را با خود دشمن را توضیح.

“او غرق من” گفت: afton wagner منجر شد که دو دور از جمله نهایی سنبله به بالای قهرمانان در دامان 497. “او سست زیر من. بخشی که نا امید کننده است که پس از آن یک عذرخواهی ساده مانند یک مرد و آمده تا به کسی و بگو من بد است.’ اما من تا به حال به زور یک عذرخواهی که به نظر من کودکانه است. به هر حال ما تا به حال بازیابی خوب با ما Stringcheeseincident موستانگ و تا به حال یک شات را به نفع خود. که همه شما می توانید برای امید. من او را تمیز می کند. آن را سخت مسابقه در پایان من است. آن را سخت مسابقه, اما, golly مرد بود یک مرد و ضربه زمانی که شما با آن انجام می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>