چگونه Horry بزرگ عکس re-جدولها تاریخ NBA


Robert Horry is mobbed by Lakers teammates, including Kobe Bryant, after his game-winner in the 2002 Western Conference finals. (Robert Sullivan/AFP via Getty Images)
رابرت Horry است mobbed توسط لیکرز هم تیمی های خود از جمله کوبه برایانت پس از بازی-برنده در سال 2002 کنفرانس غرب نهایی. (رابرت سالیوان/خبرگزاری گتی ایماژ)

در میان بیماری همه گیر کوروناویروسبا NBA آینده افغانستان بدانند ما نگاه دوباره به گذشته پرداخت تا ما را غوطه دادن تاریخچه سری — با یک پیچ و تاب. اگر شما نیاز به یک لحظه حواس پرتی از دولت به طور فزاینده ای جدا, جهان, به یاد داشته باشید با ما برخی از مهمترین برق سبد و غیر محتمل سطل در بازی تاریخ از زنگ فروشان به سیرک عکس. این است غرق تاریخچه.

امروز ما دوباره رابرت Horry را در NBA-خم عکس های بزرگ.

[غوطه دادن تاریخچه جمع آوری شده: مجموعه ما در اکثر scintillating انتقاد از گذشته]

من نمی دانم اگر رابرت Horry است Hall of Famer اما او سزاوار بال همه خود را در اسپرینگفیلد ماساچوست چرا که او دوباره جدولها این دوره از تاریخ NBA بیشتر از هر بازیکن دیگر. حقوق بازنشستگی خود را برای کلاچ حذفی تیراندازی تغییر فرصت های شغلی بی شماری ستاره های بزرگ ساخت و شکستن تعدادی از میراث است.

قبل از اینکه ما به او هفت در آخرین دقیقه بازی در حال تغییر سطل اجازه دهید ما حل و فصل نمره. آن است که “بزرگ شات باب” صرف نظر از Horry اولویت. “شما می توانید آن را راب” او به خبرنگاران گفت: پس از ارائه بازی 5 از سال 2005 نهایی. “R-o-b. اما B-o-b که نه من.” شما نمی دیکته کردن نام مستعار خود را. بزرگ شات باب بهتر است.

در حال حاضر برای ضربه-با-شات تاثیر Horry ساخته شده در تاریخی وضعیت Hakeem Olajuwon, Dennis Rodman, کلاید درکسلر دیوید رابینسون شکیل اونیل پنی Hardaway, Michael Jordan, Kobe Bryant, Allen Iverson, کریس وبر رشید والاس Scottie Pippen, Jason Kidd, Tim Duncan, Chauncey Billups کارملو آنتونی, استیو نش Amar خاوری Stoudemire, LeBron James و بسیاری دیگر.

1995 کنفرانس غرب نهایی بازی 1

با تیک تاک ساعت روی سری بازکن در برابر رابینسون سن آنتونیو اسپرز Olajuwon یافت Horry باز در سمت چپ قوس. Rodman شد تا کنون از خود انتساب Horry تردید در زمان یک دریبل به آرنج و هنوز هم در زمان حال به آرامی سکته مغزی و رفتن پیش بلوز با 6.5 ثانیه به سمت چپ در 94-93 برنده شوید.

Horry را Houston Rockets برنده این مجموعه در شش بازی. بازی 7 می شده اند در سن آنتونیو. اولین بار او را بزرگ شات خراب رابینسون را بهترین فرصت در قبل از دانکن قهرمانی و می داند که اگر اسپرز هدیه دادن Rodman به اردن شیکاگو بولز در اکتبر سال 1995 بود که تا کنون wrangled او در عنوان اجرا می کنید.

1995 NBA Finals Game 3

این موشک پیشرفته به صورت اونیل اورلاندو سحر و جادو در عنوان ، این سری در حال حاضر شاهد نیک اندرسون ضربه بازی 1 با چهار مستقیم از دست رفته رایگان می اندازد با کمتر از 10 ثانیه در سمت چپ هر یک از آنها می خواهد باید مهر و موم معامله برای سحر و جادو. Horry سپس تحویل حذفی دو بازی بعد.

با هوستون پیشرو توسط یک Horry رایگان پرتاب لحظات قبل Olajuwon دوباره او را در بر داشت در سمت چپ قوس به عنوان ساعت شات به پایان می رسد. این بار Horry اخراج یک سه گانه است که به راکت یک 104-100 سرب با 14.1 ثانیه به سمت چپ. هیچ سحر و جادو در سمت چپ برای اورلاندو که دچار یک رفت و برگشت یک بازی بعد.

چگونه است که سری ممکن است تغییر کرده بود اونیل و Hardaway طعم خون در بازی 1 و یا 3. هک وجود دارد یک شانس سحر و جادو داشته اند آسان تر جاده ها در برابر سن آنتونیو بود Horry تنظیم نشده Olajuwon در دوره دوم خود را مستقیم عنوان و درکسلر به یکی از اولین دور قبل است. خواهد اونیل هنوز چپ اورلاندو در ماه جولای سال 1996 تا به حال او موفق به کسب عنوان? است Hardaway یک Hall of Famer اگر او می شود ؟

2001 NBA Finals Game 3

Horry پیوست اونیل در تیم لس آنجلس لیکرز را از ژانویه سال 1997 تجارت از Phoenix Suns به لطف حوله او انداخت در مربی Danny Ainge چهره روز قبل از. او همچنان در L. A. برای شش به علاوه فصل به اندازه کافی بلند به نوسان دو Laker سه مستقیم قهرمانی در نوبه خود از قرن.

در دقیقه آخر بازی 3 در یک فینال سری بسته 1-1 با Philadelphia 76ers, Horry, حفر گوشه ای 3-اشاره گر با 47.1 ثانیه به سمت چپ که به لیکرز یک 92-88 منجر شود. وی افزود: چهار رایگان می اندازد پایین کشش نمره 12 از 15 امتیاز در فقط سه عکس در سه ماهه چهارم از یک سری نوسانی برنده شوید.

چقدر اعتماد به نفس خواهد Iverson مجبور شد او فرصت داده مهر و موم دیگر نهایی پیروزی و به دست آوردن مجدد این مجموعه منجر شود ؟ لیکرز رفت و در را به نفع خود, دوم راست, عنوان در پنج بازی یک بازی 5 در فیلادلفیا بسته 2-2 خیلی جالب تر از رو 3-1 کسری در برابر Shaq و کوبه.

2002 کنفرانس غرب دور اول بازی 3

در دور اول سری در مقابل پورتلند تریل بلیزرز تیم پر از نام آشنا برایانت تبدیل گوشه در “کوبه پنبه” روبن پترسون با 10 ثانیه به سمت چپ و لیکرز, دنباله, دو, رسم, Pippen به دو تیم. برایانت ریخته بازی خود را-تساوی شانس برای یک نگاه بهتر در گوشه ای از یک به طور ناگهانی باز Horry که اخراج این بازی برنده سه با 2.1 ثانیه در ساعت در 92-91 پیروزی.

Horry چهارم شات بزرگ دربسته در یک رفت و برگشت از یک والاس-led تریل تیمی که تا به حال گرفته شده لیکرز به بازی 7 از غرب فینال دو سال پیش از آن. هر فرصتی آنها کراوات سری در پورتلند در یک بازی 4?

2002 فینال کنفرانس غرب بازی 4

لیکرز blitzed دانکن تاتنهام در دور دوم قبل از جلسه انباشته Sacramento Kings تیم ملی در یکی دیگر از کنفرانس غرب نهایی. وبر led ساکرامنتو به 2-1 سری لبه و یک 99-97 سرب در ثانیه های پایانی بازی 4. پادشاهان شد و در آستانه قرار دادن دو بار مدافع عنوان قهرمانی در پاشنه خود را و صعود نزدیک تر به حق رای دادن برای اولین بار نهایی ظاهر در 50 سال است.

Vlade Divac بازی باور نکردنی دفاع در بازی-تساوی تلاش می کند با هر دو برایانت و اونیل سیلی دوم دست رنگ در تلاش برای اجرا کردن ساعت. تنها وجود دارد Horry با آرامش جمع آوری توپ چیزی جز خالص در یک buzzer-ضرب و شتم سه و پیچیدگی این سری در دو بازی هر کدام.

حتی مقامات می تواند به نجات لیکرز از 3-1 کسری. به جای L. A. ضرب و شتم پادشاهان در هفت بازی زیر یکی از فجیع به نام بازی در لیگ تاریخ است. که به معنای هیچ عنوان شات برای وبر که باید در سالن از شهرت و بدون شک خواهد بود با سفر به فینال.

2005 NBA Finals Game 5

در سه ماهه چهارم و اضافه کاری از بازی 5 در یک عنوان از سری بسته 2-2, 34 سال Horry به ثمر رساند 18 از 21 امتیاز در یک بوم شانه چپ. آخرین سه آمد کردن یک ظرف از اسپرز هم تیمی Manu Ginobili با 5.9 ثانیه به سمت چپ در دوره های اضافی نوسانی یک 95-93 کسری به 3-2 نهایی منجر برابر دیترویت پیستونز. سن آنتونیو در نهایت برنده سوم دانکن پنج قهرمانی در یک بازی 7 در خانه.

چگونه متفاوت انجام دهید ما به یاد داشته باشید کسانی که پیستون اگر آنها برنده back-to-back عناوین به جای فقط یکی در سال 2004 ؟ در حال Billups, رشید و بن والاس همه در سالن از شهرت به عنوان یک نتیجه ؟ شاید هیچ بازیکن تا به حال میراث او خراب تر توسط Horry از رشید والاس دو بار خنثی بزرگ شات باب backbreakers.

2007 کنفرانس غرب دور اول بازی 4

با اسپرز پیشرو دنور ناگتس 2-1 در را باز دور سری دیگری Horry سه تحت فشار قرار دادند سن آنتونیو منجر به 93-89 با 35 ثانیه به سمت چپ. این قطعات هرگز بهبود از دست رفته یک جفت از threes در تلاش برای صعود به عقب در آن سن آنتونیو بسته کردن آنها را در خانه در 5 بازی.

این همان قطعات که نزدیک به یک فینال با Billups در برابر دو سال بعد. ممکن است آنتونی و Iverson تحت فشار قرار دادند اسپرز به هفت بازی اگر آنها موفق به حتی این سری? اگر یک 22 ساله ‘Melo ملاقات کرد که حاضر ؟ می تواند آنها را به چالش کشیده اند خورشید در دور دوم ؟ فراموش نش و Stoudemire پیشبرد به یک کنفرانس نهایی در برابر جاز ؟ هر یک از این تیم ها می تواند پس از آن مواجه شده اند جیمز کلیولند کاوالیرز در فینال? آیا LeBron دریافت اولین حلقه در سن 22?

هر یک از کسانی که پاسخ ممکن است به معنای reshuffling تمام وقت بازیکن رتبه بندی به طور کامل.

آن را به عنوان Horry تضمین نش و Stoudemire هرگز خود را به عنوان شانس با یک نوع متفاوت از شات بزرگ. او decked نش به گلزن جدول در لحظات پایانی یک بازی 4 از دست دادن به ققنوس که تساوی غرب نیمه نهایی. Stoudemire و Boris Diaw به طور خلاصه در سمت چپ نیمکت در پاسخ به تعلیق درآمد برای یک بازی 5 اسپرز برنده سه. سن آنتونیو با پیروزی این مجموعه در شش در خانه.

برای کسانی که به شمارش در خانه, Horry ممکن است به معنای تفاوت در دو اضافی حلقه Hall of Famers (به) اونیل برایانت, Duncan Ginobili و تونی پارکر. چگونه بسیاری از نقاط در لیست از تمام زمان نوابغ فراموش اونیل برایانت و دانکن سقوط با کمتر سخت افزار ؟ در حال Ginobili و پارکر حتی قفل برای اسپرینگفیلد با دو حلقه به جای چهار ؟ آنها پیوستن به امثال Hardaway, وبر و Billups که سالن از شهرت موارد بدون شک تغییر بزرگ شات باب. خود را درب کشویی تقریبا بیش از حد بسیاری به دفعات مشاهده شده است.

وجود دارد و تقریبا بیشتر. Horry به سختی از دست رفته یک بازی برنده تلاش در 5 بازی از یک بسته 2003 نیمه نهایی کنفرانس غرب که چرخش سری در لیکرز’ جهت. به جای اسپرز در غالب شش. در صورتی که به ضرب گلوله در بر داشت net, فراموش اونیل و برایانت برنده چهار مستقیم عنوان ؟ آیا Horry ترک لیکرز در آژانس رایگان برای سن آنتونیو که در تابستان ؟ شاید همه آن را شسته در پایان.

اما این را دریافت کنید: راکت معامله Horry و مت بولارد به پیستون برای شان الیوت در آوریل سال 1994 اما الیوت فیزیکی خود نشان داد بیماری های کلیوی و هوستون باطل کرد. آیا Horry پیروزی هر یک از هفت عنوان در صورتی که معامله می کند ؟ آیا ما در واقع زندگی می کنند در طرف دیگر از هر کشویی-درب لحظه ای از کار خود را? آیا الیوت همیشه راه خود را بازگشت به اسپرز? است Horry هنوز در دیترویت تیم او کمک کرد تا از بین بردن در سال 2005 بود ؟ جهان همانطور که می دانیم تغییر داده شده است به طور کامل توسط رابرت Horry?

من شروع به فکر می کنم او یک Hall of Famer.

بیشتر غرق تاریخچه:

مایکل جردن قرار می دهد تا آن را بر روی خط و برنده بزرگ با ‘عکاسی’

هنگامی که Steph کاری تعریف آنچه در آن به معنای شلیک از عمق

قبل از پل پیرس بود Finals MVP او سطل زباله-صحبت کردن در حقیقت

آلونزو عزاداری غرق سلتیکز یک.k.a., زمانی که اورلئانز اهمیت

MJ stuns لیکرز مرو آلبرت با ” حرکت دیدنی در NBA Finals

اشعیا سوار ‘بازی از دهه’ است و هنوز بعد از این همه سال

درک فیشر “یکی از خوش شانس شات’ با 0.4 ثانیه به سمت چپ است که در زمان منجمد

جف مالون ضربان زنگ از پشت backboard

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>