مدافع آرسنال دیوید لوئیز “هیچ میل” برای ترک این باشگاه با توجه به عامل کیا Joorabchian.

عدم احاطه شده است سابق چلسی و پاریس سنت ژرمن, بازیکن آینده پس از توپچی ها را انتخاب کنید تا گزینه خود را برای تمدید قرارداد خود را برای سال دوم.

اما لوئیز به طور منظم ستایش باکاری سانیا پس از اسپانیولی جایگزین هموطن Unai Emery آرسنال به عنوان رئیس و آغاز شده است 25 از این تیم 28 لیگ برتر مسابقات این فصل است.

Joorabchian اصرار مشتری خود هیچ برنامه ای برای حرکت و انتظار مقابله به کار کرده است که دیدن این 33 سال باقی می ماند در آرسنال در 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

“او بسیار خوشحال است در آرسنال” Joorabchian گفت: به Sky Sports.

“او بسیار خوب رابطه با هر دو مربی و مدیر ورزشی. او روابط خوب در تمام طول این باشگاه حق به صاحب. او احترام همه است.

“آرسنال تا به حال یک گزینه است که تمام شده است. ما نیز تا به حال یک بیماری همه گیر [coronavirus]. بنابراین گزینه منقضی شده در وسط این بیماری همه گیر.

“همه ما بسیار آگاه از این وضعیت است و ما تمام تلاش بسیار به آرامی به عقب بر گردیم به این ،

“این قرارداد شرایط این تمدید – اگر او باقی می ماند و یا اگر او می رود و همه را مرتب کردن بر اساس خود را از زمانی که ما به عقب بر گردیم به برخی از نوع ،

“دیوید خواهد نشستن با آرسنال قبل از شروع فصل باید خود را در مکالمات و آنها را هر دو تصمیم بگیرند که آیا او خواهد ماند یا نه. که خواهد آمد قبل از اینکه فصل شروع می شود.

“احتمال بسیار بالا [از Luiz بودن در آرسنال فصل آینده]. وجود دارد هیچ تمایلی به ترک.”

صحبت کردن بیش از یک بازگشت به یکی دیگر از سابق باشگاه بنفیکا, تشدید, پس از مصاحبه های اخیر زمانی که برزیل در مورد چشم انداز حرکت وجود دارد.

Joorabchian افزود: “آنچه او گفته بود:” اگر از این فرصت به وجود آمد در آینده – قبل از اینکه من بازنشسته – من می توانم بازگشت به بنفیکا و پایان زندگی حرفه ای من که در آن من از آن آغاز شده است’.

“اما او هرگز مورد ذکر شده که مایل به بازگشت به بنفیکا در حال حاضر.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی