اپل اولین نسخه بتا برای iOS 13.5.5, امروز, دوشنبه, ژوئن 1. این به روز رسانی می آید تنها چند ساعت پس از اپل کشت توسعه دهندگان خود را برای اولین بار 13.5.5 بتا و همچنین انتشار iOS 13.5.1 که به معرفی یک پچ برای Unc0ver فرار از زندان exploit. این یک روز بزرگ برای iOS نرم افزار.

مشخص نیست که اپل به طور رسمی منتشر شد این نرم افزار بتا. 9to5Mac اولین گزارش به روز رسانی در 1:40 p. m. PDT که کاملا عجیب و غریب برای اپل. این شرکت معمولا انتشار عمومی نسخه های بتا در 1 p. m. PDT. اپل گاهی اوقات انتشار عمومی نسخه های بتا در 10 a. m. PDT اما معمولا تنها زمانی که شرکت می خواهد برای قرار دادن برخی از جدایی بین توسعه دهنده و دانه.

تا کنون به نظر می رسد مانند 13.5.5 یک به روز رسانی جزئی. MacRumors گزارش می دهد که بتا شامل تصاویر “اخبار + Audio” (پایین را ببینید). این پشتیبانی از تصاویر اولیه شایعه از Digiday که اپل درخواست نشریات به کار بر روی نسخه های صوتی از داستان های خود را که پس از آن خواهد بود پشتیبانی شده در Apple, اخبار ویژه.

تصویر از طریق MacRumors

برای دانلود و نصب iOS 13.5.5 بتا عمومی 1 ثبت نام از طریق اپل بتا سایت دانلود و نصب پیکربندی پروفایل, پس از آن به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات رفتن به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب و راه اندازی آخرین نسخه ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی