2020 NBA Mock Draft 3.0: جیمز وایزمن شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید ؟


در اینجا یک به روز رسانی 2020 NBA mock draft. که بهترین سال 2020 NBA پیش نویس چشم انداز?

این مسخره پیش نویس این است برای رفتن به کمی متفاوت تر از برخی از این گذشته پیش نویس ساختگی که ما اینجا اجرا در NBC Sports.

من به نیروهای با Pro Basketball Talk را Kurt Helin بیش از آخر هفته به رفتن را از طریق دور اول از سال 2020 NBA پیش نویس انتخاب انتخاب کنید. من می دانم که بازیکنان است. کورت می داند این تیم است. ما ثبت تمام مکالمات و انتشار آنها را به عنوان یک جفت از پادکست. اول ده میدارد زد در بسکتبال کالج بحث تغذیه است که می توان در اینجا یافت نشد. میدارد 11-30 می توان در Pro Basketball بحث تغذیه است که در اینجا.

این است چگونه ضعف در حال رفتن به محل کار: من قصد دارم برای قراردادن CBT پادکست در بالا کامل با timestamps برای زمانی که هر یک از انتخاب است که در واقع بحث شده است. من قراردادن PBT پادکست پس از ده میدارد با برچسب زمانی برای نهایی 20 میدارد ذکر شده به عنوان به خوبی. شکست چرا هر بازیکن متناسب با هر تیم می تواند در این پادکست. در بدن این پست خواهد بود خرابی واقعی چشم انداز خود را.

یکی برنامه نویسی توجه داشته باشید: ما به سادگی مورد استفاده جهت است که تیم به پایان رسید برای این منظور انتخاب شده است. ما خواهید بود با تکرار این تمرین را چند بار قبل از پیش نویس خود را می گیرد و با استفاده از های مختلف پیش نویس دستور. در این سال بیش از سال گذشته سفارش در بالای این پیش نویس است که به تاثیر چه پنج به نظر می رسد.

CBT را 2020 MOCK DRAFT, پادکست

1. رزمندگان طلایی امور خارجه: (11:22)
2. کلیولند کاوالیرز: (19:03)
3. مینه سوتا تیمبرولوز: (23:25)
4. Atlanta Hawks: 27:53)
5. دیترویت پیستونز: (31:58)
6. نیویورک نیکز: (37:40)
7. شیکاگو بولز: (43:15)
8. شارلوت هورنتس: (47:57)
9. Washington Wizards: (55:23)
10. Phoenix Suns: (58:30)

فصل بالای 25 | Mock Draft 2.0 | اوایل ورود ردیاب

1. رزمندگان طلایی امور خارجه: JAMES وایزمن ممفیس

جزئیات: 19 سال و 7-پا-1, 240 پوند
آمار کلیدی: 19.7 ppg, 10.7, rpg 3.0 kate makarow

وایزمن تمام ابزارهای فیزیکی که شما می خواهید از پنج مدرن در NBA. او 7-پا-1 با 7-پا-6 بال یک ورزشکار استثنایی است که واقعا می تواند به بالا و پایین طبقه و پایان بالاتر از لبه. او تمام ابزار به یک لبه است که می تواند محافظ و گارد توپ-صفحه نمایش و سوئیچ در محیط در صورت نیاز. او Dirk Nowitzki اما او نمی Clint کپلا یا به او نشان داده شده است برخی از چشمک می زند از بودن قادر به در محیط.

پرچم قرمز با وایزمن در حال دو برابر شده است. برای استارت, خود رقابت شده است سوال خود را در سراسر زندگی حرفه ای. او نیست همیشه کنترل بازی راه کسی به اندازه خود باید قادر به. او نه به عنوان سخت و یا فیزیکی به عنوان برخی می مانند و به نظر می رسد او به یک عادت در تلاش برای ثابت کند که او می تواند به دور از سبد به جای گسسته هر کسی که می شود بین او و لبه. هیچ یک از این نگرانی ها کمک کرده بودند را از تصمیم خود برای ترک خود ممفیس تیم در ماه دسامبر در نیمه راه از طریق یک سیستم تعلیق برای شکستن (مسلما احمقانه) NCAA قوانین.

احساس دل و روده من در وایزمن است که اگر او تصمیم گرفت او می خواست می شود, می گویند آینده Myles ترنر او می تواند در نهایت یکی از هشت به ده تا از بهترین مراکز در NBA. اگر او تصمیم می گیرد که او می خواهد به آینده Giannis من فکر نمی کنم آن را به عنوان خوب.

2. کلیولند کاوالیرز: ANTHONY EDWARDS, گرجستان

جزئیات: 18 سال, 6-پا-4, 225 lbs
آمار کلیدی: 19.1 ppg, 5.2, rpg 2.8 apg 40 درصد FG, 29% 3PT

ادواردز بهترین گلزن در این سال 2020 NBA Mock Draft. 6-پا-4 با 6 پا-8 بال و مواد منفجره ورزشکاری او ثابت خود را به یک خطرناک سه سطح سطل گیرنده است که می توانید و انجام کارهایی مانند نمره 33 امتیاز در نیم. درخواست ایالت میشیگان است. او همچنین دارای مشخصات فیزیکی یک نگهبان است که می تواند دفاع از دو یا سه موقعیت مختلف در NBA. این همه وجود دارد.

اما ادواردز است که هنوز هم یادگیری چگونه به بازی و چگونه سازگار باشد. بیش از حد اغلب او حل و فصل به رقابت threes. آنها نگاه بزرگ هنگامی که او به یک زن و شوهر در یک ردیف اما او به ضرب گلوله 29 درصد از سه به عنوان یک دانشجوی سال اول. که برای خود صحبت می کند اگر چه بخشی از این ناکارآمدی کاملا ناشی از بار او خواسته شده بود به انجام. ادواردز بود نه گرفتن بیش از حد بسیاری از آسان به نظر می رسد برای او ایجاد شده.

نیز وجود دارد بیش از حد بسیاری از امتداد که در آن او به نظر می رسد دیگر درگیر در این بازی آیا آن را به دلیل عدم تمرکز در پایان دفاعی از خود انفعال ادبانه. او را توسعه داده است شهرت دوستیابی تمام راه برگشت به مدرسه خود را بالا روز برای اینکه یک مرد شروع می شود که آرام و قرار می دهد تا بزرگ نیمه دوم اعداد در از دست دادن تلاش است.

3. مینه سوتا تیمبرولوز: پرسش و پاسخ TOPPIN دیتون

جزئیات: 22 سال, 6-پا-9, 220 پوند
آمار کلیدی: 20.0 ppg و 7.5 rpg 2.2 apg, 1.2 kate makarow, 1.0 kate makarow 63 درصد FG, 39% 3PT

Toppin یکی از سه بچه در این پیش نویس که اگر من یک NBA, GM, من می خواهم به قطعی بود بالاتر از میدان و به همین دلیل است که دو برابر شده است: از یک طرف Toppin یکی از تنها تعداد انگشت شماری از بازیکنان در این سال 2020 NBA Mock Draft که به اعتقاد من می تواند تاثیر قابل توجهی در NBA به عنوان یک تازه کار و با توجه به این که این پیش نویس کلاس ساخته شده است تا از بازیکنان که در حال رفتن به پیش نویس در توانایی های بالقوه خود را بدون نیاز به صعودی بودن حق رای دادن-تغییر استعداد من فکر می کنم وجود دارد ارزش در تهیه پیش نویس یک پسر با یک سنگ جامد زمین است.

به این دلیل است که Toppin طبقه بسیار بالا است چرا که چگونه به خوبی او متناسب به عنوان یک بازیکن در سطح بعدی. آنتونی گرانت جرم در دیتون بود که نزدیک به یک مدرن NBA طرح به عنوان شما می خواهید برای پیدا کردن در این کالج بازی و دلیل او قادر به بازی در راه است که همه چیز را با Toppin را مجموعه ای از مهارت های. 6-پا-9 او مواد منفجره leaper که همه کاره است ادبانه — او می تواند ضربه او می تواند نمره گزاف گویی کردن او خیلی احساس خوبی از بازی او را قادر و مایل رهگذر. او همچنین اندازه و ابزارهای فیزیکی که در آن قابل تصور است که او می تواند بازی چهار یا پنج در-توپ ترکیب اولیه اگر چه او به شما نیاز به برخی از توسعه در اینجا; او بالا, باسن و دور کمر باریک که کست برخی از شک و تردید در مورد چگونه به خوبی او را قادر به قرار دادن بر روی وزن و چگونه به خوبی او می تواند نشستن در یک موضع و گارد در محیط. و در حالی که وجود دارد برخی از ارزش در حال قادر به حفاظت از چهار یا پنج وجود دارد برخی از معتبر سوال در مورد اینکه آیا یا نه او می تواند به طور متوسط بالاتر از امنیت است یا نه.

من فکر می کنم که خواهد آمد با زمان صرف شده در سمت راست NBA قدرت و مطبوع برنامه و این واقعیت است که او در اواخر شخص بالغ که فقط 6-پا-2 به عنوان یک دبیرستان تاریخ مربوط است در اینجا به عنوان به خوبی.

من خراب شد چرا Toppin چنین مناسب برای دیتون را جرم ماه گذشته و تمام آن اعمال می شود به همین دلیل او می تواند مانند یک مناسب در سطح بعدی و همچنین:

4. Atlanta Hawks: اسحاق OKORO, Auburn,

جزئیات: 19 سال و 6-پا-6, 225 lbs
آمار کلیدی: 12.9 ppg, 4.4, rpg 2.0 apg 29 درصد 3PT

Okoro است مرد دیگری که من می خواهم به بالاتر از اجماع در, چون من فکر می کنم او یک فرصت به یک واقعا خوب استارت در یک تیم NBA را برای بعد از 12 سال. من مطمئن هستم که وجود دارد این است که هر چیزی با ارزش تر در مدرن NBA از یک بال است که چند موضعی مدافع است که می تواند به محافظت در فضا و است که قادر به ایجاد در برابر نزدیک و یا در انزوا اما من مطمئن هستم که وجود دارد این است که هیچ کس در این سال 2020 NBA Mock Draft که بهتر است متناسب با آن نقش از Okoro.

من فکر نمی کنم آن را دیوانه می گویند که Okoro بهترین محیط مدافع در کالج بسکتبال در این فصل است. او می تواند گارد او می تواند گارد پایین او می تواند حرکت او در حال حاضر ساخته شده است مانند یک حرفه ای او را نشان داده توانایی جلوگیری از باز شدن عکس به عنوان یک کمک به سمت مدافع. آن چه او آویزان کلاه خود را بر روی. اما او همچنین ثابت شده است به خصوص ماهر خاموش دریبل جایی که او یک کابوس برای جلوگیری از هنگامی که او می شود یک گام. او می تواند در پایان بالاتر از لبه اما شاید دستکمگرفتهشده ترین مهارت است که توانایی های خود را به عنوان خوانده شده دفاع و عبور توپ. او قطعا قادر و مایل بازیساز.

یک علامت سوال است بلکه در مکالمات من تا به حال با افرادی که می دانید اسحاق هر دو در دانشگاهی و دبیرستان سطح اجماع این است که او یک کارگر است. او را قرار داده و در ساعت است که او نیاز به منظور ایجاد خود را یک تهدید از سه.

در اینجا شکست از ژانویه:

5. دیترویت پیستونز: LAMELO توپ, استرالیا

جزئیات: 18 سال, 6-پا-7, 180 پوند
آمار کلیدی: 17 ppg, 7 apg و 7.5 rpg
کامل گزارش ارزیابی

من می دانم آنچه شما در حال رفتن به فکر می کنم زمانی که شما می شنوید LaMelo توپ را نام. واکنش در حال رفتن به شما در فکر کردن به کمی 5-پا-11 بچه با پرانتز و یک خانم بلوند, mohawk راه اندازی عکس از halfcourt و گیلاس چیدن در برابر برتری دارند رقابت را امتحان کنید و رسیدن به 100 امتیاز در یک بازی. شما در حال رفتن به بلافاصله فکر می کنم از همه چیز شما متنفر مورد Lavar, توپ, و من آن را دریافت کنید.

اما Melo بزرگ شدم. او نه فقط برادر عزیزم دیگر. او در حال حاضر 6-پا-7 سرب نگهبان است که تمام ابزار است که شما منجر به این باور است که او می تواند یک ستاره از ویژگی های گارد در NBA. او فوق العاده رهگذر است که می توانید هر جزئیات شما می خواهید یک نقطه گارد را از توپ-صفحه نمایش با هر دو دست و او به این اندازه به دیدن آن می گذرد بیش از دفاع. خود را احساس می کنید برای بازی و بسکتبال IQ نخبگان هستند. او شده است یک ناهماهنگ و ناکارآمد تیرانداز در سراسر زندگی حرفه ای او, اما او همیشه خوب و رایگان در پرتاب تیرانداز و در حالی که او قطعا نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن خود و مکانیک و برخی از کسانی که درصد پایین توضیح داده می شود دور با درجه سختی از عکس های او در حال شکل گرفتن است.

که من به آنچه که ممکن است مهم ترین نکته در اینجا: نه تنها ملو یکی از جوانترین بازیکنان در این پیش نویس است, او همچنین اواخر شخص بالغ. او هنوز هم در حال رشد به خود را قاب و در حالی که من شک دارم او تا کنون در تاریخ همتراز با کسی مثل راسل وستبروک او قطعا رفتن به قوی تر و بیشتر ورزشی به عنوان او بالغ جسمی و وارد NBA قدرت برنامه های آموزشی. وقتی اتفاق می افتد که در آن باید به کمک خود انفجاری و توانایی که مسئولیت رسیدگی به فیزیکی. هستند خطرات وجود دارد در اینجا, اما من فکر نمی کنم آن را دیوانه می گویند او دارای بالاترین سقف از هر کسی در این پیش نویس کلاس.

مسئله بزرگتر است خارج از دادگاه ، او شهرت به صورت عادلانه یا ناعادلانه بودن تنبل مدافع با فاقد اخلاق کاری. تیم چیدن در بالای این پیش نویس را مجبور به انجام علت سعی و کوشش. او ممکن است یک سقف اما نیز وجود دارد برخی از مجسمه های بالقوه در بازی. اگر آن همه کار می کند او می تواند در نهایت دوم-آمدن لوکا Doncic.

6. نیویورک نیکز: KILLIAN هیز Ratiopharm اولم

جزئیات: 18 سال, 6-پا-5, 200 پوند
آمار کلیدی: 11.6 ppg, 5.4 apg, 29.4% 3PT

هیز صاف کردن فوق العاده رهگذر از توپ-صفحه نمایش و مربیان در اولم این فصل می دانستم که به اندازه. این قرار به دیدگاه هیز بازی 33 بازی برای اولم این فصل و با توجه به همکاری های تصویری سیاهههای مربوط به پایان رسید اختیار با استفاده از یک توپ-صفحه 428 بار. که به طور متوسط از 13 توپ-صفحه نمایش در هر بازی. او با بازی 25 دقیقه در هر بازی. انجام محاسبات ریاضی و هیز بازی از یک توپ روی صفحه نمایش یک بار در هر دو دقیقه برای این دوره از کل یک فصل و که تنها شمارش اموال که این اقدامات منجر به یک ضربه و یا یک گردش مالی.

که دیوانه است.

و با توجه به جهت NBA, عنوان, موفقیت که هیز تا به حال در این نوع از عمل قابل توجه است. همانطور که اشاره کردم او فوق العاده است و رهگذر است که می تواند باعث می شود تمام بار خوانده شده زمانی که او در حال رفتن به خود را غالب دست چپ. او می تواند به لبه خود را شناور جامد است و او به اندازه (6-پا-5) قادر به دیدن بیش از دفاع. که در آن او تلاش یک بیت است هنگامی که او مجبور است برای رفتن به سمت راست. او همچنین متناقض سه نقطه تیرانداز هدف قرار دادن فقط 29 درصد در حالی که تلاش بیش از سه threes در هر بازی. سکته مغزی را نگاه نمی کند و او پا فوق العاده و رسیدگی به ایجاد همه نوع از فضای خود را برای به دست آوردن گام به عقب جامپر کردن.

مهم این است که او بلوز. در صورتی که به اطراف می آید اگر او توسعه به یک مرد است که می تواند روشن یا خاموش کردن توپ او را بزرگ انتخاب کنید تا در شماره 6. اما این یک “اگر”.

7. شیکاگو بولز: DENI AVDIJA, مکابی تل آویو

جزئیات: 19 سال و 6-پا-9, 218 پوند
آمار کلیدی: 12.3 ppg, 5.9 rpg 2.4 apg, 37.5% 3PT

فتنه با Avdija است تیراندازی و بازیسازی که او فراهم می کند به عنوان یک 6-پا-9 قدرت رو به جلو ، در کاهش سطح بین المللی بسکتبال, او با بازی به عنوان چیزی از یک نقطه به جلو و در حالی که او کسی است که پروفیل های بیشتر به عنوان یک تعریف بازیکنان که کامل لوکا Doncic توانایی او برای عبور و عمل در انتخاب و رول در اندازه او در حال رفتن به او را به یک بازیکن مفید پایین جاده.

کلید برای Avdija دراز مدت است دو برابر: چه او تبدیل به, دفاعی, و چگونه به خوبی می تواند او شلیک توپ ؟ او هرگز به طور مداوم آن را به ضرب گلوله در درصد بالایی از فراتر از قوس و این مورد با توجه به این واقعیت است که او همواره زیر 70 درصد FT تیرانداز در طول زمان خود را در صفوف جوانان. اما عبور, ترجمه, حجم ترجمه و تیراندازی را می توان آموخت. اگر او همچنان به بهبود دفاعی او یک فرصت به یک استارت خوب در لیگ برای مدت زمان طولانی.

8. شارلوت هورنتس: ONYEKA OKONGWU USC

جزئیات: 19 سال و 6-پا-9, 245 پوند
آمار کلیدی: 16.2 ppg, 8.6 rpg 2.7 kate makarow, 1.2 spg, 72% FT
کامل گزارش ارزیابی

برای من فتنه با Okongwu بسیار ساده است. او یک 6-پا-9 پنج است که مواد منفجره ورزشکار در حال حاضر-قاب محکم. او تولید شده در سطح کالج و هر دو به عنوان یک گلزن یک rebounder و یک لبه محافظ و نشان داده است برخی بسیار جامد پست حرکت می کند برای یک جوان 19 ساله. او می تواند در دفاع از لبه. او ورزشی به اندازه کافی است که یک تغییر پنج به نظر می رسد مانند خود زمین است. او دارای یک نرم لمسی در اطراف سبد و در حالی که او تیراندازی فقط 15-برای-35 جامپر در این فصل با توجه به همکاری او 9-برای-19 روز جامپر داخل 17 فوت و تیراندازی 72 درصد از خط پرتاب آزاد در 143 رایگان می اندازد.

بدترین سناریو Okongwu تبدیل به یک خاموش نیمکت بزرگ فراهم می کند که انرژی rebounding و دفاع. اگر بلوز — و به خصوص عبور — می آید او می تواند خیلی بیشتر از آن.

9. Washington Wizards: TYRESE HALIBURTON, Iowa State

جزئیات: 20 سال, 6-پا-5, 175 پوند
آمار کلیدی: 15.2 ppg, 6.5 apg, 5.9 rpg 41.9% 3PT
کامل گزارش ارزیابی

Haliburton تعداد پرش به صفحه. 6-پا-5 او منجر گارد با چشم انداز فوق العاده است که می تواند پرتاب هر از عبور از یک نقطه گارد خواسته می شود به. او بسیار عالی سه نقطه تیرانداز است که موضعی اندازه و نشان داده است خود را به حداقل کافی به عنوان یک در و خارج از توپ مدافع. او بهترین بازیکن در زمین برای تیم ایالات متحده آمریکا در U-19 قهرمانی جهان بیش از تابستان است. همه از آن می افزاید.

اگر وجود دارد یک نگرانی با Haliburton خود را ابزارهای فیزیکی. او مواد منفجره ورزشکار و در 175 پوند معتبر هستند وجود دارد نگرانی در مورد چگونه به خوبی او در حال رفتن به اداره لرز گرفتن به لبه در NBA. او همچنین دارای یک, کند, بد بو انتشار در بلوز — فکر می کنم Shawn Marion. آیا او قادر خواهد بود برای دریافت کنید که شات کردن در سطح بعدی ؟

من در Haliburton چون بعد از دیدن راه است که نخبگان عابران مانند لوکا Doncic Ja Morant و Trae جوان رونق اولیه خود را در NBA, من مایل به گرفتن خطر 6-پا-5 گارد نقطه است که می توانید آن عبور می کند در یک سال که در آن این فرصت را از نورد تاس در بالا نسبتا کم است.

10. Phoenix Suns: DEVIN VASSELL فلوریدا دولت

جزئیات: 19 سال و 6-پا-6, 180 پوند
آمار کلیدی: 12.7 ppg, 1.4 spg 1.0 kate makarow 42 درصد 3PT

Vassell یکی از ستاره برک آوت از ACC منجر خوب ایالتی فلوریدا تیم به ثمر رساند و دو برابر به عنوان بهترین سه نقطه تیرانداز. او به اندازه و طول به یک مدافع خوب در NBA سطح او ثابت می شود یک بازیساز در انتهای طبقه — او به طور متوسط 1.4 دزد و 1.0 بلوک. بازی برای لئونارد Hamilton, شما می توانید مطمئن شوید که او مقدار زیادی از تکرار تعویض دفاعی و امنیت بزرگتر و کوچکتر بازیکنان. او خیلی از بازیساز در حمله و در 180 پوند او قطعا نیاز به اضافه کردن برخی از وزن به قاب است. اما او دقیقا آنچه شما به دنبال به عنوان یک 3-و-D بال. در یک سال 2020 NBA Mock Draft, جایی که آن را سخت برای پیدا کردن مطمئن شوید که همه چیز Vassell بر روی کاغذ به نظر می رسد به عنوان یک شناخته شده مقدار که شما در حال رفتن به در این محدوده است.

PBT را 2020 MOCK DRAFT, پادکست

11. سن آنتونیو اسپرز: (باز)
12. Sacramento Kings: (5:52)
13. New Orleans Pelicans: (8:58)
14. پورتلند تریل بلیزرز: (13:50)
15. اورلاندو سحر و جادو: (19:01)
16. مینه سوتا تیمبرولوز (از طریق Brooklyn Nets): (21:32)
17. بوستون سلتیکز (از طریق Memphis Grizzlies): (25:53)
18. دالاس ماوریکس: (28:10)
19. Milwaukee Bucks (از طریق Indiana Pacers): (30:30)
20. بروکلین نتس (از طریق Philadelphia 76ers): (36:54)
21. دنور ناگتس (از طریق Houston Rockets): (40:34)
22. Philadelphia 76ers (از طریق Oklahoma City Thunder): (44:27)
23. Miami Heat: (46:10)
24. یوتا جاز: (49:07)
25. Oklahoma City Thunder (از طریق دنور ناگتس): (51:20)
26. بوستون سلتیکز: (53:02)
27. نیویورک نیکز (از طریق Los Angeles Clippers): (56:34)
28. تورنتو رپتورز: (58:24)
29. لس آنجلس لیکرز: (1:00:12)
30. بوستون سلتیکز (از طریق Milwaukee Bucks): (1:03:46)

11. سن آنتونیو اسپرز: ارزش ACHIUWA Memphis

جزئیات: 20 سال, 6-پا-9, 225 lbs
آمار کلیدی: 15.8 ppg, 10.8, rpg 1.9 kate makarow, 1.1, spg, 33% 3PT

بزرگترین علامت سوال برای من وقتی که می آید به Achiuwa این است که آیا یا نه او در حال رفتن در آغوش چه او واقع شده است. برای من پول او چیزی از یک مرد فقیر Bam Adebayo یک مرد بزرگ است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در چهار و ایده آل به عنوان یک توپ پنج. او نقش سخت کرده است 7-پا-2 بال و او را ثابت خود را به عنوان یک rebounder. او همچنین دارای برخی از محیط مهارت و او را برخی از threes در این فصل است. وجود یک بازار برای آن در NBA و آن را به یک نقش Achiuwa باید قادر به رشد در.

اما است که آنچه او می خواهد به بود ؟ یا آیا او فکر می کنم که او یک سه ؟ این پتانسیل وجود دارد برای Achiuwa به طور موثر به عنوان یک چهره رو به جلو در برابر بزرگتر و کندتر مراکز. من مطمئن هستم که همان را می توان گفت برای او به عنوان یک سه. به یاد داشته باشید Achiuwa تبدیل خواهد شد 21 سال قبل از او بازی می کند در اولین بازی NBA. او دانشجوی سال اول در این فصل است و او فقط دو سال جوانتر از Kaleb Wesson بود که یک تازه وارد. اگر Achiuwa در آغوش که او, او طولانی و سودآور بسکتبال حرفه ای در مقابل او.

12. Sacramento Kings: AARON NESMITH Vanderbilt

جزئیات: 20 سال, 6-پا-6, 213 پوند
آمار کلیدی: 23 ppg, 4.9, rpg, 52.2% 3PT, 8.2 3PAs

این یکی خیلی ساده است برای من. Nesmith 6-پا-6 شاخه با 6 پا-10 بال بود که تیراندازی مسخره 52.2% از سه در حالی که مصرف بیش از هشت threes در هر بازی قبل از درد و رنج جراحت پا به پایان رسید که او فصل است. او نه انفجاری ترین ورزشکار اما او یکی از مهمترین و بهبود بازیکنان در این کشور قبل از او صدمه دیده است. من حاضر به شرط بندی بر روی یک نگهبان با کسانی که measureables زمانی که او را سخت به اندازه کافی کارگر برای رفتن از 33.7 درصد تیراندازی به عنوان یک دانشجوی سال اول به این. این نوع از جهش که دوستان Hield ساخته شده به عنوان ارشد خود را در فصل. Nesmith فقط یک دانشجوی سال دوم.

که گفت: Hield برنده در به طور قابل توجهی بالاتر کلیپ از Nesmith بود و Hield آن برابر 12 رقابت است. Nesmith فصل کوتاه قطع شد و قبل از اینکه او واقعا به دندان ثانیه بازی. اما من مایل به رول تاس خود را در تیراندازی حمل او را به یک نقش در لیگ.

13. New Orleans Pelicans: COLE آنتونی, North Carolina

جزئیات: 19 سال و 6-پا-3, 190 پوند
آمار کلیدی: 18.5 ppg, 5.7, rpg, 4.0 apg 35 درصد 3PT

من پاره شده بر روی کول به عنوان یک چشم انداز. از یک طرف دوست دارم همه چیز در مورد راه او سیمی است. او را سخت و اعتماد به نفس و رقابتی نهایی آلفا. او یک کارگر است که در ساعت در ورزشگاه. با توجه به راه او, او را نمی توان مرعوب هر چیزی. در عصری که در آن پیش نویس چشم انداز در حال ترک تیم خود را چه به آنها تماس بگیرید “بستن آن پایین” midseason هنگامی که آنها به دست آورده ایم یک نقطه در نزدیکی بالای قرعه کشی کول مبارزه بازگشت از مصدومیت زانو که نیاز به عمل جراحی به عقب بر گردیم در دادگاه و مبارزه با تیم خود را با وجود این واقعیت است که آنها واقعا لازم نیست که مقدار سمت چپ برای بازی در طول فصل.

من که احترام. اگر من هستم, NBA, GM, من می خواهم بازیکنان سیمی که در راه است.

مشکل با کول در راه است که او بازی می کند. او را سخت و ورزشی اما با توجه به ارتفاع متوسط و ظهر او را به بیشتر یا کمتر باید به گارد نگهبانان نقطه در سطح بعدی. من مطمئن هستم که او کاملا به اندازه کافی خوب به آن مرد در NBA است که در سراسر زندگی حرفه ای او. او نقش مانند راسل وستبروک یک hyper-جنبشی ورزشکار است که یک رگه دار و گاهی اوقات ناکارآمد تیرانداز با محدود عبور از محدوده است که عادت دریبل هوایی از توپ و تیراندازی تیم خود را از بازی کردن شب. او خواهید بود 20 سال زمان او پیش نویس. چقدر فضای بیشتری وجود دارد برای او به تغییر ؟

آنچه من می گویم این است: Anthony آیا بهتر شدن عابر بعدا در این فصل به عنوان او به دست اورد اعتماد بیشتری به هم تیمی های خود و پس از او رفت و از طریق کشش که در آن او تیراندازی Tar Heels از بازی. که نشانه خوبی است اما من هنوز هم شک و تردید من.

NBA پیش نویس چشم انداز پروفایل

14. پورتلند تریل بلیزرز: SADDIQ بیگ ویلانووا

جزئیات: 20 سال, 6-پا-8, 216 پوند
آمار کلیدی: 16.1 ppg, 4.7, rpg, 2.4 apg 45 درصد 3PT
کامل گزارش ارزیابی

Saddiq Bey سوم است که من می خواهم به بالاتر از هر کسی که از آنجا که من فکر می کنم که او یک فرصت به یکی از بهترین بازیکنان برای بیرون آمدن از این سال 2020 NBA Mock Draft. بیع چیزی است که از اواخر شخص بالغ. او بود 6-پا-1 گارد هنگامی که او دانشجوی سال دوم بود و با توجه به ویلانووا کارکنان مربیگری او در واقع از رشد یک اینچ یا دو پس از او وارد محوطه دانشگاه. او ذکر شده در 6-پا-8 و ممکن است نزدیک به 6 پا-9 زمان این همه گفته و انجام می شود.

بیع تیراندازی توانایی برای خود صحبت می کند. او آمار 45 درصد از threes در حالی که تیراندازی بیش از پنج نفر در هر بازی او به پایان رسید در 98 درصد در سراسر کشور در نقطه بالا, تیراندازی, با توجه به همکاری. او نشان داده است برخی از توانایی بازیسازی و در حالی که او از خارج از دریبل تیرانداز در این مرحله در توسعه و او قادر است به عنوان مربی در توپ-اعمال روی صفحه نمایش. مهمتر از همه به عنوان ما را دیده اند با بال که آمده اند از ویلانووا برنامه از اواخر آنها فقط می دانم که چگونه به بازی. شما نمی بینم طبقه وجود دارد اگر شما لازم نیست و با توجه به این واقعیت است که بیع خواسته شده بود به انجام آن همه نقطه گارد خود را در تیم دبیرستان او تجربه بودن بیش از فقط یک گلزن.

اما چیزی که واقعا ایستاده بود در مورد بیع پس از او وارد خط اصلی است که توانایی های خود را به دفاع. او بهترین مدافع در این برنامه و در حالی که ویلانووا همیشه شناخته شده است برای چگونه آنها محافظت آنها دوم-بهترین تیم دفاعی در شرق پشت Seton سالن بود که یک هشت دفاع ملی. آنها او را در روشن کردن سریع نقطه نگهبانان مانند دوون Tauk و کمر بالدوین و ویلانووا تمایل به تغییر به این معنی است که بیع صرف مقدار زیادی از زمان محافظت bigs به عنوان به خوبی.

بنابراین چه چیزی ما در اینجا چند موضعی مدافع که شاخه های پوشش توپ و می تواند یک بازیساز گزاف گویی کردن. من فکر می کنم او فقط به عنوان خوب از یک چشم انداز به عنوان Mikal, پل ها, Donte DiVincenzo اریک Paschall و جاش هارت و تمام چهار نفر از کسانی که بچه ها را تبدیل به بازیکنان است که در گذشته در NBA در حالی که برای. بیع در خط بعدی است.

15. اورلاندو سحر و جادو: TYRESE MAXEY کنتاکی

جزئیات: 19 سال و 6-پا-3, 198 پوند
آمار کلیدی: 14.0 ppg, 4.3, rpg, 3.2 apg 29 درصد 3PT

گرفتن خطر در Maxey این بالا در سال 2020 NBA Mock Draft به معنی شرط بندی بر روی این واقعیت است که 29 درصد تیراندازی سه نقطه به عنوان یک دانشجوی سال اول بیشتر به تنظیم به سطح کالج از آن خود واقعی توانایی تیراندازی. آینده را از طریق دبیرستان Maxey شهرت برای بودن در یک زمان گلزن به دلیل توانایی خود را به عمیق جامپر گزاف گویی کردن و چون از این راه است که او می تواند پایان در اطراف لبه با انواع فلوتر و layups.

و در حالی که او نشان می دهد چشمک می زند از حال غالب گلزن کنتاکی مورد نیاز او را به این Wildcats اواخر فصل خروش بود یک نتیجه مستقیم از امانوئل Quickley را بهبود نمی Maxey پیدا کردن ثبات است. ما صرف تمام فصل گفت: “فقط صبر کنید تا Maxey خود را می یابد سکته مغزی” و او هرگز واقعا. او باید قادر به ایجاد شات که چرا بقیه بازی خود را تا حدودی محدود است. او نه یک خالق او سیمی به نمره بیشتر از هر چیز دیگری است و او قطعا نیست نخبگان ورزشکار توسط NBA دسته کوچک موسیقی جاز-گارد استانداردهای اگر چه او یک دختر بسیار خوبی بر روی توپ مدافع. او همچنین یک کارگر و همه حساب بچه بزرگ و رقیب. من فکر می کنم وجود دارد یک شانس واقعی خود را از سقف به عنوان یک دوم-واحد گلزن اما اگر همه با هم می آید من می توانید ببینید که او با قرار دادن با هم یک حرفه ای در تاریخ همتراز با لو ویلیامز.

16. مینه سوتا تیمبرولوز (از طریق Brooklyn Nets): جاش سبز آریزونا

جزئیات: 19 سال و 6-پا-6, 210 پوند
آمار کلیدی: 12.0 ppg و 4.6 rpg 36 درصد 3PT

سبز سازگار بلوز به دور از یک مرد که می تواند در لیگ به عنوان یک بازیکن برای یک دهه. او واقعا ورزشی او فوق العاده در انتقال و او یک مایل مدافع است که به تلاش است. او می تواند مربی تا در آن پایان. اما او محدود به عنوان یک گلزن در نیمه دادگاه — 1.19 PPP در انتقال مقابل 0.825 در نیمه دادگاه — و بخشی از آن است با توجه به این واقعیت است که او فقط 33.3 درصد در جامپر در نیمه دادگاه جرم.

17. بوستون سلتیکز (از طریق Memphis Grizzlies): PATRICK WILLIAMS, ایالتی فلوریدا

جزئیات: 18 سال, 6-پا-8, 225 lbs
آمار کلیدی: 9.2 ppg, 4.0, rpg 32 درصد 3PT

اعداد نگاه نسبتا عابر پیاده مسلما اما قرار دادن آنها در زمینه مهم است: ویلیامز بود در آینده روی نیمکت برای یک ایالت فلوریدا در تیم می رود که 11 عمیق می دهد و هر کس pretty برابر ساعت. هیچ کس تا کنون قرار می دهد تا اعداد بزرگ در یک لئونارد همیلتون برنامه. آنچه آنها انجام شده است جوجه کشی بازیکنان این پروژه به عنوان نقش بچه ها در لیگ. 6-پا-8 ویلیامز فوق العاده ورزشکار و رو به رشد مدافع و است که می تواند محافظت از لبه ها و گارد در محیط زمانی که مورد نیاز است. و در حالی که تیراندازی سکته مغزی شد و تا حدودی متناقض این فصل پتانسیل وجود دارد — او شلیک 84 درصد از این سال است.

18. دالاس ماوریکس: R. J, HAMPTON, نیوزیلند

جزئیات: 19 سال و 6-پا-5, 188 پوند
آمار کلیدی: 9.5 ppg, 2.5 apg, 1.3 spg 31.7% 3PT

همپتون یک بچه است که کمی از پتانسیل اما او نیاز به زمان برای توسعه در سطح بعدی. او 6-پا-5 گارد است که می تواند روشن یا خاموش کردن توپ اما نیاز به همچنان به توسعه خود ball-handling و محیط بلوز قادر به انجام هر دو در NBA سطح. او در طول سرعت و ورزشکاری قادر به دفاع از هر دو backcourt نقطه در زمان اما او چیزی است که از اواخر شخص بالغ که نیاز به قرار دادن برخی از وزن و قدرت است. او سعی خواهیم دفاعی بیش از حد, اما او نیاز به مربی ، دوباره که خواهد آمد ،

بزرگترین نگرانی من با همپتون — که با بازی در این فصل در استرالیا — این است که من مطمئن هستم که اگر او تا به نخبگان مهارتی نشده است.

19. Milwaukee Bucks (از طریق Indiana Pacers): JADEN تیم mcdaniels واشنگتن

جزئیات: 19 سال و 6-پا-10, 200 پوند
آمار کلیدی: 13.0 ppg, 5.8 rpg 2.1 apg, 1.4 kate makarow 34 درصد 3PT

از یک طرف آن را بسیار آسان به این ببینید که چرا تیم mcdaniels چنین وسوسه انگیزی چشم انداز. بازیکنان خود را با اندازه و طول قرار نیست که قادر به انجام کارهایی است که او در محیط. او چشمگیر رسیدگی به او می گویی سخت محیط جامپر و هر یک بار در در حالی که او را به انجام کاری در طول یک بازی است که آن را به خانه برجسته صفحه. او ‘wow’ لحظه های پاپ.

از سوی دیگر تیم mcdaniels 200 پوند خیساندن مرطوب با شانه های باریک و پاهای لاغر. او نیست تماس گرفته شده که به خوبی در این فصل و او تمام شده است که مواد منفجره از یک ورزشکار. و در طول Pac-12 بازی تمام پرچم های قرمز آمد به خط مقدم. طغیان عاطفی منجر به بیش از حد بسیاری از ویژگی های خطا. او به رهبری Pac-12 در خطا و گردش. او به طور متوسط فقط 11 امتیاز در طول کنفرانس بازی. او benched برای ده بازی و واشنگتن نبود قطعی بهتر است با او در طبقه.

او از بلیط قرعه کشی در این سال 2020 NBA mock draft.

20. بروکلین نتس (از طریق Philadelphia 76ers): TYLER BEY کلرادو

جزئیات: 22 سال, 6-پا-7, 218 پوند
آمار کلیدی: 13.8 ppg, 9.0 apg, 1.5 spg, 1.2 kate makarow, 41.9% 3PT

بیع یکی از underrated ترین بازیکنان در این سال کلاس پیش نویس. 6-پا-7 او فوق العاده فنری ورزشکار است که ثابت کرده است خود را به تاثیر rebounder در سطح دانشگاهی در سراسر زندگی حرفه ای او. او همچنین ثابت خود را به عنوان یک بازیساز دفاعی – به طور متوسط بیش از یک بلوک و یک سرقت در هر بازی به عنوان یک اشتباه junior – در حالی که هدف قرار دادن 42 درصد از threes این فصل است. قوام خود را از بلوز ممکن است در نهایت به چه چیزی تعیین می کند که آیا او چوب در NBA برای خوب است. او پروفیل به عنوان همه کاره رو به جلو در سطح بعدی در یک پیش نویس که در اواخر اول و اوایل دوم وجود ندارد بسیاری از کسانی که در دسترس است.

21. دنور ناگتس (از طریق Houston Rockets): تره جونز, دوک

جزئیات: 20 سال, 6-پا-3, 185 پوند
آمار کلیدی: 16.2 ppg, 6.4 apg, 1.8 spg 36.1% 3PT

جونز واقعا خوب رهگذر فوق العاده مدافع و نوع گارد نقطه که بررسی تمام کلیشه جعبه مورد یک برنده یک رهبر و یک تسهیل کننده. او ACC بازیکن سال و ACC دفاعی بازیکن سال. جعبه خود نمره تعداد آنها قابل توجه است و تاثیر او در بازی های بسکتبال می رود فراتر از جعبه نمره.

اما از همه مهمتر شات پرش خود را نشان داد واقعی و ملموس بهبود است. جونز ساخته شده 36 درصد از threes و چهار نفر از آنها را در هر شب. در گرفتن و شلیک موقعیت او ساخته شده 40 درصد از جامپر و آمار آنها را در یک 1.18 امتیاز-هر-در اختیار داشتن کلیپ (یا 59 درصد eFG بود که در 82 درصد در سطح ملی). خود را بکشید تا بازی وجود ندارد اما اگر او از یک مرد که تیم های صاف کردن نیست گارد فراتر از 12 فوت به عنوان یک دانشجوی سال اول به 36 درصد تیرانداز به عنوان یک دانشجوی سال دوم که می گویند خود را بکشید تا بازی نخواهد بود بعدی ؟

اگر جونز هرگز هر گونه بهتر این است که او برای بقیه عمر خود را در بسکتبال حرفه ای او یک پشتیبان گارد نقطه در لیگ تا زمانی که او نمی خواست بازی کنه. اگر او همچنان به توسعه شوت او, اما او می تواند در نهایت به یک نقطه شروع گارد. پیدا کنم آن را سخت به این باور این بچه نمی خواهید به نگه داشتن بهتر. در پیش نویس مثل این که ارزش این اواخر.

22. Philadelphia 76ers (از طریق Oklahoma City Thunder): JAHMI’US رمزی Texas Tech

جزئیات: 18 سال, 6-پا-4, 195 پوند
آمار کلیدی: 15.0 ppg, 4.0, rpg 43 درصد 3PT

من رفته از طریق مراحل با رمزی. من دوست داشتم او در مدرسه بالا است. من نا امید توسط او در اوایل خود را در کالج حرفه ای به عنوان Texas Tech طریق کار بدانند چه بهترین راه برای استفاده از او است. آنچه آنها در حل و فصل است که به عنوان یک گلزن و نخبگان شات ساز است. این پرچم قرمز بزرگ برای من است که من انتظار می رود رمزی به بازی بازی های جارت کولور سیتی-Keenan ایوانز نقش فناوری تگزاس, اما او نه آن مرد چون او نه در سطح خود را در ایجاد کردن توپ-صفحه نمایش و یا به عنوان یک رهگذر. پس از او تنها 6-پا-4 که چیزی به مانیتور کرد.

اما او یک فنری ورزشکار است که می تواند در انتقال شاخه جلد کردن توپ و باید قادر به حمله closeouts. دو سوال عمده علائم در پایان دفاعی از کف و عکسبرداری از دریبل اما اینها چیزهایی است که می تواند بهبود یافته ، او نه بازیکن است که من فکر می کردم او خواهد بود اما او هنوز هم به اندازه کافی خوب است که با استفاده از top 25 انتخاب کنید او را حس می کند.

23. Miami Heat: خاویر TILLMAN, Michigan State

جزئیات: 21 سال, 6-پا-8, 245 پوند
آمار کلیدی: 13.7 ppg, 10.3, rpg 3.0 apg, 2.1 kate makarow, 1.2 spg

من ممکن است بر روی اندام در اینجا, اما من واقعا بر این باورند که Tillman ارزش دور اول انتخاب کنید, به خصوص در این سال کلاس پیش نویس. واقعا وجود دارد دو دلیل برای این کار: برای شروع او فوق العاده است و رهگذر. هیچ کس در کالج بسکتبال بهتر است از ساخت بازی درست 4-در-3 سناریو زمانی که دفاع تله pick-and-roll ball-کنترل از Tillman. اما او همچنین یک مدافع عالی است که واقعا می تواند جزئیات بازی. صحبت کردن با مردم در سراسر ایالت میشیگان برنامه و آنها به شما بگویم او زد همه چیز دفاعی. آن صدای او که هم تیمی شنیده می شود. در حال حاضر عمده علامت سوال است و اندازه خود. فقط در 6 پا-8 می تواند او دفاع سپاس? آیا او به اندازه کافی سریع به بازی بازی های چهار ؟ اگر ما می دانستیم که برای یک واقعیت است که پاسخ به هر دو پرسش از آن خواهد بود “بله و او می تواند آن را انجام دهد بسیار خوب’ من می خواهم که او را چاک دار به عنوان یک بالا 20 انتخاب کنید.

24. یوتا جاز: KIRA LEWIS, Alabama

جزئیات: 18 سال, 6-پا-3, 165 پوند
آمار کلیدی: 18.5 ppg, 5.2 apg, 4.8, rpg, 1.7 spg 37 درصد 3PT

لوئیس چک بسیاری از جعبه. او جوان برای یک دانشجوی سال دوم — او ثبت نام در آلاباما به عنوان یک جوان 17 ساله و نمی خواهد به نوبه خود 19 تا آوریل — و او با قرار دادن اعداد بزرگ برای یک آلاباما تیم ساخته شده است که به اجرا و ساقه جز threes و layups. او همچنین شات 37 درصد از سه برای دومین فصل متوالی. او بلند و باریک او را در گردش مستعد و بخشی از دلیل او تولید می شود تا آنجا که او در این فصل بود به دلیل سرعت آلاباما است که در. او را به ارزش یک دور اول انتخاب کنید به خصوص با توجه به سن و سال او.

25. Oklahoma City Thunder (از طریق دنور ناگتس): THEO MALEDON, ASVEL

جزئیات: 18 سال, 6-پا-4, 185 پوند
آمار کلیدی: 7.3 ppg, 2.7 apg

Maledon جالب چشم انداز در یک زن و شوهر از حواس مختلف. از یک طرف او 16 ساله بود که او شروع به گرفتن ارشد دقیقه برای یک ASVEL باشگاه است که آن را به Euroleague این سال است. او آموزش دیده با ارشد تیم ملی. او شروع به 23 از 46 بازی است که او با بازی در. اما نقش خود نوسان در طول فصل ثبات مشکلاتی روبرو شد و او مبارزه یک آسیب دیدگی شانه در طول فصل. اما او 6 فوت و 4 گارد است که می تواند روشن یا خاموش کردن توپ نشان داده است که توانایی بازی در سطح بالا در سراسر زندگی حرفه ای او.

26. بوستون سلتیکز: اشعیا استوارت, واشنگتن

جزئیات: 18 سال, 6-پا-9, 250 پوند
آمار کلیدی: 17.0 ppg, 8.8, rpg 2.1 kate makarow 77 درصد FT

آنچه می بینید همان چیزی است که شما با استوارت. او خستگی ناپذیر rebounder که در 250 پوند عضله جامد است و آماده برای رقابت در رنگ در برابر NBA bigs در حال حاضر. او یک پست خوب گلزن نشان داده است که برخی از یک نگاه اجمالی از قادر بودن به threes — واشنگتن کارکنان خواهد به شما بگویم که او چراغ را در عمل. که خوب است. بد است که او کوچکتر از مرکز 6-پا-9 است که از طول یا انفجاری قادر به محافظت از لبه در NBA سطح و در حالی که او به قرار دادن در تلاش برای محافظت در محیط او هرگز واقعا نشان داده است که توانایی. بازی در این است که واشنگتن به منطقه نشده کمک به سرکوب کسانی که نگرانی های هر دو. او را سخت او دارای یک موتور او واقعا خوب است در چیزهایی که او می کند اما اگر او نمی خواهید برای محافظت از لبه یا گارد در محیط که در آن او مناسب در مدرن NBA?

من هم فکر می کنم استوارت نوع پسر است که صدمه دیده خواهد شد توسط این واقعیت است که وجود خواهد داشت هر تمرین. او چشمگیر مصاحبه است که می تواند نشان دادن خاموش خود را در تیراندازی و حداقل در تئوری اثبات آنچه که او می تواند انجام دهد دفاعی.

27. نیویورک نیکز (از طریق Los Angeles Clippers): JALEN SMITH, مریلند

جزئیات: 20 سال, 6-پا-10, 225 lbs
آمار کلیدی: 15.5 ppg, 10.5, rpg, 2.4 kate makarow, 37 3PT%

استیکس اسمیت یکی از بهترین بازیکنان در بسکتبال کالج در طی ماه گذشته. او یک pogo-stick ورزشی که stsrted به threes بر یک پایه منسجم ، من نگران خود قاب — او چک در در 225 پوند اما به نظر می رسد مثل او نزدیک به 200 پوند — و من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از سلاح او ادبانه فراتر از یک نقطه تا تیرانداز. دفاعی او می تواند محافظت از لبه را که ترجمه به NBA که در آن هر پنج او می رود تا برابر خواهد شد که 20 پوند در او ؟ و در حالی که او فوق العاده ورزشکار در, او نقش سفت و راست. من مطمئن هستم که چگونه به خوبی او استفاده خواهد کرد که ورزشکاری بدون باند فرودگاه برخاست.

همه که گفت: طی هشت هفته از فصل اسمیت پتانسیل تبدیل به تولید. آن را بزرگترین دلیل مریلند شبیه یکی از بهترین تیم ها در این کشور پایین کشش. من حاضر به شرط بندی بر روی او در پایان دور اول.

28. تورنتو رپتورز: DANIEL OTURU مینه سوتا

جزئیات: 20 سال, 6-پا-10, 240 پوند
آمار کلیدی: 20.1 ppg, 11.3 rpg 2.5 kate makarow 37 درصد 3PT

در لیگ که در آن به ظاهر هر تیم تا به حال غالب داخلی, بازیکن, دانیل Oturu شده است مسلما بهترین راه دو مرکز در ده. اعداد است که او قرار داده تا برای خود صحبت می کنند. او یکی از مهمترین و بهبود بازیکنان در کشور است. او نمی باید بیشترین احساس برای بازی و او چیزی از blackhole زمانی که او توپ را در دست خود را, اما او نشان داده و یک بیت از سه نقطه محدوده است و در واقع قادر به قرار دادن توپ بر روی زمین و چیزهایی اتفاق می افتد گزاف گویی کردن. من فکر می کنم مناسب خود را به عنوان یک پنج در NBA بهتر است از برخی از bigs چاک دار در مقابل او.

29. لس آنجلس لیکرز: CASSIUS وینستون, Michigan State

جزئیات: 22 سال, 6-پا-1, 185 پوند
آمار کلیدی: 18.6 ppg, 5.9 apg 43 درصد 3PT

وینستون ندارد فصل بسیاری از ما انتظار می رود او را به عنوان یک ارشد — طبعا با توجه به مرگ برادر خود در ماه نوامبر — اما او هنوز هم قرار داده تا همه آمریکایی شماره یک تیم است که برنده یک سهم از ده فصل به طور منظم ، او بازی خود را با بهترین بسکتبال پایین کشش و او هنوز هم بالاترین بسکتبال IQ از هر کسی در این سال 2020 NBA mock draft. او نخبگان رهگذر و تیرانداز است که رشد در توپ-صفحه نمایش. بله دفاع و ورزشکاری هستند, نگرانی, اما ما گفت: همان چیزی که در مورد متعدد نقطه نگهبانان ساخته شده اند که حرفه ای بودن پشتیبان گیری نقطه سپاه پاسداران است. وینستون بعدی این است که در خط لوله.

30. بوستون سلتیکز (از طریق Milwaukee Bucks): NICO MANNION آریزونا

جزئیات: 19 سال و 6-پا-3, 190 پوند
آمار کلیدی: 14.0 ppg, 5.3 apg 33 درصد 3PT

من مطمئن هستم که آیا یا نه Mannion خواهد شد و در واقع پیش نویس این بالا اما من مایل به رتبه او در این بالا به دلیل آنچه که خود طبقه است در یک پیش نویس که در آن وجود دارد تعداد زیادی از چشم انداز است که می تواند در نهایت مجموع رکود. به من Mannion همان نوع از چشم انداز مشخصات به عنوان امثال Jalen Brunson یا فرد VanVleet یا T. J. مک کانل یا رایان Arcidiacono. او یک مرد است که در بدترین حالت را صرف یک دهه بازی در NBA به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه گارد نقطه به دلیل بسکتبال ضریب هوشی و توانایی های خود را به باعث می شود عکس ها و این واقعیت است که او می تواند در یک pick-and-roll.

نگرانی من با تهیه پیش نویس او این است که او واقعا یک, NBA, مهارت. او یک ورزشکار خوب اما نه یک ورزشکار بزرگ و نیست که با کمک این واقعیت است که او بال در گزارش 6 پا-2.5. او در ضرب و شتم مدافعان کردن دریبل در halfcourt است که یک مشکل برای NBA گارد نقطه. او یک تیرانداز خوب اما او یک تیرانداز بزرگ است. او را در سطح بالا رهگذر اما او نمی Trae جوان یا لوکا Doncic. او تلاش می کند, دفاعی, اما او فقط نمی باید از ابزارهای فیزیکی به یک مستند مدافع. من فقط مطمئن شوید که چه او می کند که واقعا مجموعه او از هم جدا, و این واقعیت است که او رهبر یک آریزونا تیم که نگه داشته و از دست دادن بازی های آنها را نباید از دست دادن است در مورد.

2020 NBA Mock Draft 3.0: جیمز وایزمن شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید ؟ در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر