در پایان Vijay Singh جلب گرما برای وارد کردن یک رویداد او نمی خواهد بازی.

یک ماه پس از ثبت نام برای Korn تور کشتی فصل بازگشایی مسابقات سینگ خارج از حوزه PGA Tour تایید به گلف هضم یکشنبه.

هر چند سینگ را بیرون بکشد به طور داوطلبانه وجود دارد یک فرصت با توجه به KFT اولویت رتبه بندی او نمی خواهد که در نهایت واجد شرایط برای این رویداد آغاز می شود که در تاریخ 11 ژوئن در TPC Sawgrass,’ رنگ است ولی البته در پونته ودرا بیچ.

مرتبط: یک داستان دلگرم کننده درباره Vijay Singh

سینگ اولیه تصمیم به بازی ثابت مورد بحث است. سینگ 57 به دست آورده حق ورود به رشدی-تور رویداد به عنوان یک عمر PGA Tour عضو. با این حال برخی از احساس سینگ که در درجه اول نقش در تور PGA قهرمانی را متعلق در این مسابقات یک باور است که برگزار سینگ در نظر گرفتن یک نقطه و پول و فرصت از یک بازیکن کمتر به معنی. اپتیک بودند به خصوص سخت داده که KFT عضو شده بود و بدون جایی برای بازی و یا یک منبع درآمد برای بسیاری از سال 2020 با این برنامه متوقف با توجه به کوروناویروس.

KFT بازیکن بردی Schnell تقویت این موضوع در یک رشته در حال حاضر حذف شده توییتهایی remarking به سینگ “شما یک قطعه واقعی از سطل زباله اگر شما جز (sic) پول بازی در یک Korn تور کشتی رویداد و من می گویم حق آن را به صورت خود را.”

در زمان نوشتن سینگ و نمایندگان خود را نه در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در این تصمیم به خروج.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی