آخرین: آتالانتا مربی می گوید ویروس تهدید کننده زندگی

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

مربی ایتالیایی باشگاه فوتبال آتالانتا می گوید که او به دست آورد COVID-19 و نگران بود برای زندگی خود را در اواسط ماه مارس.

Gian Piero Gasperini می گوید Gazzetta dello Sport که او شروع به احساس بیمار در مارس 9, یک روز قبل از آتالانتا بازی در والنسیا در دور دوم لیگ قهرمانان دور 16.

او می گوید که زمانی که او به برگامو بود که به سرعت تبدیل شدن به کانون همه گیر “من یک تب اما من احساس نابود شده و به عنوان اگر من تا به حال 40-درجه (سانتیگراد یا 104 فارنهایت) تب.”

او می افزاید: “هر دو دقیقه یک آمبولانس گذشت وجود دارد به عنوان یک بیمارستان در این نزدیکی هست. به نظر می رسید مانند یک جنگ است. در شب من فکر می کنم اگر در (بیمارستان) چه اتفاقی خواهد افتاد به من؟”‘

Gasperini گفت که او به سرعت بهبود و بدون چک کردن به این بیمارستان را تایید نمی کند او این ویروس تا زمانی که کل تیم آتالانتا مورد آزمایش قرار گرفت و 10 ماه پیش.

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>