بهترین و بدترین و عجیب و غریب ترین NFL لقب

شما نمی توانید بگویید تاریخ NFL بدون قرمز “Galloping شبح” گرنگ, کیر “قطار شب” لین یا “معنی” جو گرین. و نه شما می توانید آن را انجام دهید بدون رخی سفید “وزیر دفاع” Deion “زمان نخست” ساندرز والتر “شیرینی” Payton و هم تیمی اش ویلیام “یخچال و فریزر” پری.

افسانه ای لقب کمک تعریف NFL lore برای نسل های. البته برخی از نام مستعار outsized واقعی بهره وری از بازیکنان که متعلق به آنها است.

بیلی “کفش سفید” جانسون یک نام است که در زندگی برای نسل های, اما برای یک بازیکن است که رتبه 64 در دریافت متری در سال بازی کرد. کریگ Heyward به مراتب معروف تر بودن “Ironhead” از آنچه او در این زمینه است. مسیحی اوکوی به دست آورد دل ما را به عنوان “کابوس نیجریه” اما او تقریبا یک فصل تعجب می کنم.

There is quite the collection of nicknames on Pro Football Reference, including some that are certainly mysterious. (Michael Aguilar/Yahoo Sports)
وجود دارد مجموعه ای از نام مستعار در فوتبال حرفه ای مرجع از جمله بعضی ها که قطعا مرموز. (مایکل اگویلار دو لا فرانترا/Yahoo Sports)

وجود دارد چیزی در مورد یک نام مستعار است که می تواند سیمان یک بازیکن میراث حفظی دستگاه از انواع به حفظ حافظه در قلب ما. و پس از آن, البته, وجود دارد, لقب, که کاملا پوچ است. و بعضی ها که فقط صاف کردن وحشی و عمدتا غیر قابل توضیح.

صرف یک بعد از ظهر از طریق کلیک کردن ارزشمند طرفدار فوتبال مرجع — یکی از وب سایت من فکر نمی کنم من می توانم کار من بدون — و شما می توانید خود را غرق در آمار, آمار و NFL فال شما هرگز نمی دانستند.

آن را بیش از یک پایگاه داده از اعداد است. این سایت دارای یک ثروت از frivolities که می تواند حتی بیشتر از طرفداران گاه به گاه پایین غیر قابل اجتناب سوراخ خرگوش.

رئیس در میان آنها: PFR باور نکردنی ای از نام مستعار. با کلیک بر روی بازیکنان صفحات و سمت راست وجود دارد در زیر بسیاری از نام های زیبا و گاهی عجیب و غریب — نام مستعار. برخی از شما می دانید. دیگران منجر به عمده سوالات.

Tom Brady's nicknames on Pro-football-reference.com lead to more questions than answers. (pro-football-reference.com screenshot)
تام بردی لقب در Pro-football-reference.com منجر به سوالات بیش از پاسخ. (pro-football-reference.com تصویر)

من با کمال میل عشر حقوق و دستمزد من به شخص بعدی به راه رفتن تا به بردی و آدرس او را به عنوان “فرعون” شاید دست کشیدن از بازی گلف خود را کمی و ضبط آن در فیلم است. این است که ماموریت خود را.

بسیاری از نام مستعار در PFR سایت آمده از فن های ارسالی. الکس Bonilla است که کاربر امور هماهنگ کننده در Sports-Reference.com (بزرگتر سایت است که شامل عمده دیگر کالج ها و نرم افزار های ورزشی آمار) و بخشی از کار او این است که مرتب سازی از طریق خوانندگان فرم انتقادات و پیشنهادات.

نه همه آنها اضافه شده است. اما Bonilla تخمین می زند حدود نه بیرون از 10 پذیرفته شده با حدود 200 اضافه شده به NFL بازیکن صفحات تنها در سال گذشته.

“شده است وجود دارد هرگز یک سیاست سختگیرانه در چه لقب هستند افزود:” Bonilla گفت: ما از طریق ایمیل “اگر چه من شخصا پایبند به مطمئن شوید یک نام مستعار است که استفاده می شود در مکان های مختلف [از جمله در توییتر در مطالب نوشته شده و استفاده می شود که توسط تلویزیون گوینده].”

Bonilla دارای خلاق-حقوق مجوز برای اضافه کردن خود را ارسال. هنگامی که پاتریک Mahomes ضرب و شتم Denver Broncos در “دوشنبه شب فوتبال” در اوایل 2018, play-by-play گوینده جو Tessitore به نام Mahomes “Showtime” — همه بازی طولانی است.

Bonilla هدر رفته هیچ زمان اضافه کردن آن به سایت.

“Tessitore بود هل دادن آن را,” او گفت: “و من احساس کردم که میخوام اطراف چوب.”

ما صرف چند ساعت از طریق حفر سایت و آمد تا با برخی از زیبایی — از جمله برخی از آنهایی که گیج کننده.

برای اولین بار وجود دارد کالوین “Megatron” جانسون. بزرگ نام مستعار. کلاسیک. اتصالات بیش از حد.

بنابراین به طور طبیعی هر گیرنده 6-پا-2 یا بلندتر که پس از او به احتمال زیاد می خواستم به جانسون. ما در حال حدس زدن است که شامل Treadwell نسبتا بزرگ گیرنده و نه حتی نزدیک به جانسون اندازه. یا جانسون هر چیزی که برای ماده.

در 53 بازی های حرفه ای خود را بالا آب yardage علامت گذاری شده است 58 متری. جانسون تا به حال 11 حرفه ای جلب حداقل که طولانی است. چگونه در مورد “Meganon” به جای ؟

“Minitron” و “سنجاب” — جولیان Edelman

خب حالا که چگونه شما بازی کردن “Megatron.” این یک نام مستعار است که حس می کند, حتی اگر آن را piggy-حمایت کردن یکی دیگر. (ادلمن دهکدهای کوچک-برادر چیزی که پایین پت پس از سال ها از بودن با بردی.)

و برای “سنجاب” راب Gronkowski سرگرم کننده ساخته شده از Edelman خود را در طول پخش فاکس اولین و گفت: کوچک گیرنده همیشه “در تلاش برای دریافت کنید که مهره” است که Gronk جناس همیشه. البته ادلمن نیز نوشت: کتاب کودکان که در آن او به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک سنجاب به طوری که آن را نمی خواهید به خواب زمستانی در هر زمان به زودی.

Backstory در این افسانه است. ESPN Deportes گوینده پابلو Viruega خواستار شد آلاباما-Oklahoma, شکر کاسه , en español و در نقطه استعداد هنری نام که ترجمه را به “تراکتور کمی.”

"Tractorcito" is a nickname that should be attached to Tennessee Titans running back Derrick Henry for eternity. (Photo by Nick Tre. Smith/Icon Sportswire via Getty Images)
“Tractorcito” یک نام مستعار است که باید متصل به تنسی تیتان در حال اجرا پشت جرثقیل هنری برای ابدیت. (عکس نیک تره. اسمیت/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

آن آتش کمی آنلاین در زمان و آن را یک علاقه شخصی Bonilla است.

“به عنوان کسی که زمان صرف شده در گواتمالا و در نتیجه تماشای یک مقدار مناسب و معقول از بازی ها در ESPN Deportes, ‘Tractorcito’ کار راه خود را به جریان اصلی برای جرثقیل هنری لذت” او به ما گفت.

ما نمی تواند بیشتر موافقم.

“TB12,” “تام فوق العاده” “زمین نشستن کامل هواپیما تام” “بز” “فرعون” “بچه باز گشت” یا “آقا” — تام بردی

آن را احساس می کند مانند هیچ یک از این لقب گیر کرده با بردی که رفتن به صرفه جویی برای شاید TB12. بنابراین اجازه دهید یک تام بردی PFR نام مستعار قدرت رتبه بندی:

1. فرعون — برای پوچی محض به تنهایی آن را بدست آورده نقطه بالا. ممکن است این یکی از آخرین برای همیشه لطفا برای, اگر تنها را به اشتباه به نسل های آینده است. (اسپویلر: تیمی سابق براندون خوشه به بردی این نام مستعار و بردی ظاهرا از آن متنفر بودم. که مسلما بخشی از دلیل ما آن را دوست دارم.)

2. آقا — Bonilla به ما گفت که این یکی خاص است “و بعد فورا رفت واز برخی از علامت سوال از مردم است.” اما با صرف سه حرف بردی عظمت انسان. خب شاید آقا نیست, رنگارنگ ترین چیزی که قابل تصور است. اما زمانی که rookies آدرس شما که در اتاق قفل شما خیلی امپراتور. با یا بدون لباس.

3. بز — آن را در یک راه: اگر شما بازی را به خوبی به اندازه کافی در بحث, برای, بزرگترین, تمام وقت, حتی اگر همه موافق آن یک عمر دستاورد است. کمتر از یک نام مستعار و بیشتر یک نشان افتخار حتی اگر جری رایس و دیگران باید به آن بیش از حد.

4. Touchdown تام — این برای تلفن های موبایل مانند زمان جنگ نام مستعار. این نوع از چیزی که آنها استفاده می شود را به ارتش یا نوتردام tailbacks. آن را مانند شیر. آن را خوب است.

5. تام فوق العاده — به یاد داشته باشید و بیداد بیش از بردی تشکیل پرونده برای علامت تجاری از این ؟ سپس بردی گفت که او نمی مانند نام کاربری و آموخته نوعی از درس از این حادثه. چه کسی می داند آنچه که می شده اند ؟

6. TB12 — این وحشتناک نیست, اما آن را نیز خیلی جالب است. و امتیاز کسر برای آن راه اندازی یک کمپین بازاریابی خود را برای بدنام اسپارتان “روش” برنامه. موثر است اما پیش پا افتاده.

7. بچه باز گشت — نبود این جو مونتانا نام مستعار? حداقل آن را نزدیک به راجر Staubach با نام مستعار “کاپیتان گشت.” ما طرفداران از عبور از روی نام مستعار. باید خود را داشته باشد.

“آقای کامل” — جارد Goff و روبرتو Aguayo

ارتباط خارج-از-کار ضربه زن و یک پرداخت بسیار QB آسان نیست اما آنها هم در این عجیب و غریب دارای نعمت غیر مترقبه راه است. هر یک از آنها به نام “آقای کامل” و هر دو در حال خنده دار برنامه های کاربردی.

Goff بود با نام مستعار در این دانشکده پس از کال آغاز شده 5-0 … و سپس Goff انداخت پنج میدارد در از دست دادن به یوتا و خرس کاهش پنج تا از شش بازی. آه و او کامل 0-برای-12 در حرفه خود در برابر استنفورد USC واشنگتن و UCLA.

Aguayo نیز به دست آورده خود نام مورد استفاده در ساخت همه 198 کار خود را فوق العاده نقطه تلاش می کند و از دست رفته تنها هشت نفر از 77 رشته-هدف تلاش در ایالت فلوریدا. در NFL او به سرعت تبدیل به “آقای Shank,” گم شده نه از 26 FG تلاش می کند بیش از 29 متری و همچنین ماشین دو فوق العاده-نقطه تلاش است.

“به خصوص جالب” Bonilla یادداشت برای Aguayo که از این لیگ در حال حاضر. اما هیچ راه این است که او یا هر کس دیگری وجود دارد مصرف کردن نام مستعار. که یکی باید باقی بماند.

Former Buccaneers kicker Roberto Aguayo was, well, not so perfect in the NFL. (Photo by Don Juan Moore/Getty Images)
سابق Buccaneers کیکر روبرتو Aguayo بود نه چندان کامل در NFL. (عکس توسط Don Juan مور/گتی ایماژ)

“جشن حالت” — دنی شلتون
“کتاب حالت” — Devontae بوکر

به عنوان Bonilla با اشاره به وجود یک کادر از بازیکنان که “تلاش برای آسیب میرسانند بر روی برتر Beast Mode” نام مستعار Marshawn Lynch معروف ساخته شده. که یک سالن از شهرت نام مستعار.

“جشن حالت” سر در گم است و مناسب برای آسان رفتن و نه بزرگ شلتون.

اما “کتاب حالت؟” که یکی که شاید باید ماند در کتابخانه کالج برای یک بازیکن با NFL گیر میکنه (هفت) از عجله TDs (شش).

“قلعه” — Dak پرسکات

آیا کسی که مراقبت برای توضیح این یکی ؟ یک خواننده روشن ما بر روی آن و ما هیچ پاسخ. او یک بار کارائوکه یک نیش آهنگ در کالج ؟ ما به شدت نیاز به دانستن است.

ظاهرا نمی کند به درخواست اخیر خود قرارداد بست. اما هنگامی که Dak پرداخت می شود که نام مستعار نشان می دهد این پول خواهد شد به خوبی محافظت می شود.

“کاپیتان Checkdown” — ترنت ادواردز

چه وحشتناک یک نام مستعار برای یک QB. اما آن را به خوبی به دست آورده خود را برای تسلط 2-حیاط کمپرسی در بوفالو.

“آقای همایون” — مت Hasselbeck

خیلی خنده دار است من می دانستم که هرگز وجود داشته است. قبل از او دیرین استارت برای Seahawks Hasselbeck ظاهرا در پیش فصل خدا — به جف جنیس از quarterbacks اگر شما خواهد شد.

Bonilla شده است که تماشای بازی های قدیمی برای کشتن زمان در طول قرنطینه افزود: یکی از این تنها به تازگی پس از شنیدن جو باک مراجعه به Hasselbeck به عنوان چنین در طول هکرها-Seahawks 2003 وحشی-بازی کارت.

“کلانتر” و “غارنشین” — Peyton Manning

کاملا جفت sobriquets برای یکی از بزرگترین QBs همیشه به بازی. اما می تواند به ما می گویند یا چیزی نزدیک به خانواده ؟

یکی از اولین این است که اغلب اعتبار به جان weather underground زمانی که او خواستار شد MNF, بازی و ظاهرا گیر کرده است. این نوع کار می کند اگر شما به یاد همه خود را قبل از ضربه محکم و ناگهانی audibles, gesticulations و ساختگی خواند.

Why doesn't Peyton Manning have more famous nicknames? (Photo by Andy Cross/The Denver Post via Getty Images)
چرا نمی Peyton منینگ باید بیشتر معروف لقب? (عکس از اندی صلیب/دنور پست از طریق گتی ایماژ)

“غارنشین” ظاهرا اشاره به پیشانی اش اندازه — برخی ممکن است می گویند “fivehead” حتی — که نوع خنده دار.

این واقعیت است که منینگ است به عنوان شناخته شده به عنوان او است که بدون روشن مستعار شناخته شده برای بسیاری تعجب آور است.

“محافظ,” “پدرخوانده” و “موجودی افسانه ای” — جیسون Peters

“من به یاد داشته باشید اضافه کردن کسانی که به” Bonilla اشاره کرد: “اما آنها به نظر می رسد اخیر لقب اختصاص داده شده توسط همکار خود عقاب linemen.”

برای اولین بار دو بزرگ هستند. “محافظ” است که در مورد به عنوان کامل یک چپ مقابله با نام مستعار است که در خارج وجود دارد. و زندگی هر کس هدف صرف نظر از حرفه خود باید در تلاش برای معرفی به عنوان “پدرخوانده است.” شما راه رفتن را به یک اتاق به عنوان پدرخوانده و مردم بلافاصله شروع به غذا به نیازهای شما.

“موجودی افسانه ای” بد نیست در همه, اما آن را سنگین آینده زبان. هر آنچه … اگر یک بازیکن در خور سه سر در گم خوب, لقب, این کشتی تایتانیک پیترز.

“عمو ریکو” — Kyle اورتن

اشاره به ناپلئون دینامیت ، کاملا خنده دار. و فقط کامل است.

“شکننده فرد” — فرد تیلور

این یک لطمه می زند و Bonilla موافق است. تیلور مسلما یکی از underrated ترین پشت از نسل او اما صدمات اوایل و اواخر کار خود را کردم و این یکی به چوب.

“[که] یکی دیگر می شود که برجسته هر طوری که اغلب از آن بدیهی است که یک چاپلوس یک” Bonilla گفت. “تیلور هواداران خواهد بود و طبعا دفاعی در مورد آن, اما که نام مستعار استفاده شد و در طول زندگی حرفه ای او.”

“اسکاتلندی چکش” — جیمی گیلان

Bonilla علاقه است و بنابراین ما می باشد. این عضلات تا توپ زن از اینورنس, اسکاتلند یک راگبی پس زمینه و او به حق به دست آورده و این نام مستعار با برخی از قوی تکل آخرین پیش فصل.

“جیمی GQ” “شاهزاده علاءالدین” و “بزرگ Garoppolo” — جیمی Garoppolo

یکی از اولین جامد است. یک سوم توسط meh. وسط نام مستعار خیلی سر در گم خنده دار و بسیار مناسب است.

“$تکان دادن کلی” — چاد کلی

ممکن است وجود دارد هیچ شوخ نام مستعار برای یک بازیکن که در بازی تنها یک به طور منظم فصل ضربه محکم و ناگهانی به تاریخ: شکوه زانو زدن به پایین در برابر قوچ قبل از حاصل کار دو تیم در سال 2018 است.

این ممکن است بزرگترین قبل از حاصل کار دو تیم genuflect از همه زمان از کلی تلاش بیهوده برای شنیدن بازی تماس در کلاه خود (ما فرض می کنیم آن را “زانو زدن. پایین. شخص.”) به Broncos طرفداران تشویق مانند آن اهمیت تغییر از گارد.

و سپس او فقط طول می کشد یک زانو هرگز شنیده می شود دوباره از آن روز. در اینجا آن است که در تمام شکوه و عظمت خود را:

کمتر از یک هفته بعد کلی قطع شد و پس از او راهپیمایی به یک غریبه را به خانه پس از یک مهمانی هالووین. این گزارشی منتشر شد او روز بعد. در حال حاضر که $تکان دادن!

و به عنوان برای پیدایش این نام مستعار کلی منتشر رپ آهنگ مورد خود را در سال 2012 به ضرب عبارت و آن گیر کرده است.

ما همچنین می توانیم با تشکر از مردمی خوب در AL.com که ایجاد یک تلویزیون خوب تصویری به همراه لحن. میله های زندان هستند باورنکردنی توسط خود, اما فیلم بعدی سطح:

و 3 همیار ما می خواهم برای دیدن اضافه شده به PFR:

“سوسیس” — آنتونی شرمن

این یک متناسب با معیارهای چون ظاهرا با استعداد به معشوق بیمارستان توسط Kansas City Chiefs play-by-play گوینده میچ Holthus. و خب این فقط یک نام است.

اگر شما ما را بخوانید اخیر گفتگو با خود در fullbacks شما می دانید که چگونه نزدیک یکی از این ضربات به قلب ما.

“Nickfoleon دینامیت” — Nick Foles

آنها در حال حاضر سنت نیک ذکر شده در Foles’ بازیکن, ثبت نام, اما پیش نویس کردن اورتن با شکوه نام مستعار دور و بیشتر سرگرم کننده است.

و با استفاده از آن را در اینجا در چاپ با نام مستعار در حال حاضر به دست آورده است یک گام بیشتر به سمت مدرک تحصیلی. می تواند ما را در پشت این بیشتر مردم ؟

“ثور” و یا “کودک ثور” — تعقیب Winovich

من معتقدم که این اصل بیرون آمد و در “همه یا هیچ” فصل در میشیگان اما ممکن است آن متولد شد و قبل از آن. Winovich طولانی قفل طلایی و موثر بدن در خور چنین نام و اگر او می شود 10 یا بیشتر کیسه اين فصل آینده آن را بیشتر احتمال دارد به چوب.

Winovich در حال حاضر دارای یک Samoyed به نام زئوس به طوری قوی وجود دارد اساطیر پرنیان رفتن در اینجا. این به معنای بود.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>