راجر فدرر در صدر فوربس ” ثروتمندترین ورزشکاران لیست LeBron James شماره 5


Roger Federer, shown during the Australian Open in January, had more than $100 million in earnings through endorsements and appearance fees in the last year. <span class="copyright">(Lee Jin-man / Associated Press)</span>
راجر فدرر نشان داده شده در استرالیا در ماه ژانویه تا به حال بیش از 100 میلیون دلار درآمد از طریق امضا و ظاهر هزینه ها در سال گذشته است. (Lee Jin-مرد / آسوشیتد پرس)

در حالی که راجر فدرر در صدر فوربس لیست بالاترین دستمزد ورزشکاران برای اولین بار لیکرز ستاره LeBron James رتبه شماره 5.

افسانه ای تنیس سوئیس بازیکن که برنده بی سابقه ای 20 گرند اسلم مردان مجرد عنوان کرده بود $106.3 میلیون دلار درآمد کل در آخرین 21 ماه مجله گزارش شده است. فدرر تبدیل به اولین بازیکن تنیس به بالای لیست پس از فوربس شروع ردیابی ورزشکاران درآمد در سال 1990.

فدرر رتبه شماره 1 به دلیل حمایت و ظاهر هزینه آن پیشی گرفته و 100 میلیون دلار با توجه به فوربس. James’ 60 میلیون دلار در تایید افزایش درآمد خود را به $88.2 میلیون دلار برای سال گذشته است.

ستاره فوتبال کریستیانو رونالدو لیونل مسی و نیمار در رتبه دوم از طریق چهارم با ستاره NBA Stephen Curry و کوین دورنت در ششم و هفتم پشت سر جیمز. تایگر وودز بود که در شماره 8 در حالی که NFL quarterbacks کرک عموزاده و کارسون Wentz شد نهم و 10 بود.

سرنا ویلیامز یکی از دو تنیس زنان بازیکنان در بالا 100. او رتبه شماره 33 در $36 میلیون در حالی که نائومی اوزاکا ساخته شده یک زن رکورد $37.4 میلیون به رتبه شماره 29.

داجرز آس کلیتون Kershaw تنها بازیکن بیس بال به بالای 100 فرود در شماره 57 از 19 سال گذشته به دلیل به تعویق افتادن این فصل با توجه به شیوع کروناویروس.

ورزشکار از 21 کشور و 10 ورزش تشکیل شده بالای 100 سال جاری است. بوکسورهای سنگین وزن فرود در سه top 20 نقاط: تایسون خشم در شماره 11 آنتونی جاشوا در 19 و دئوتای وایلدر در 20. مخلوط هنرمند رزمی Conor McGregor شد شماره 16.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>