NBA rumors: پادشاهان به پلی آف شات در پتانسیل آدم نقره طرح

پادشاهان خواهد شانس خود را پایان دادن به 13 سال postseason خشکسالی در یک پیشنهاد به راه اندازی مجدد NBA فصل است که بنا به گزارش ها در حال شتاب گرفتن در میان لیگ صاحبان.

ساکرامنتو خواهد بود یکی از 22 تیم به رهبری به دیزنی ESPN جهان گسترده ای از ورزش فقط در خارج از اورلاندو در یک طرح است که “در حال رشد حمایت” ESPN آدریان Wojnarowski و رامونا Shelburne گزارش روز شنبه با استناد به منابع. پادشاهان نیز خواهد بود که شامل 20 تیم با فرمت است که “هنوز زنده” منابع ESPN گفت:.

Wojnarowski و Shelburne گزارش داد که NBA به مجلس پنج شنبه در یک فرمت به راه اندازی مجدد این فصل طی حکام تماس بگیرید. لیگ برتر نیاز به سه چهارم اکثریت به تصویب هر گونه طرح و صاحبان گزارش خواهد رای با کدام فرمت کمیسر آدم نقره ای توصیه می کند.

پادشاهان بودند در ضخامت از یک حذفی تعقیب زمانی که NBA به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 11 با توجه به کروناویروس’ گسترش فقط 3.5 بازی برگشت از کنفرانس غرب هشتم نهایی و حذفی نقطه. ساکرامنتو بازی که شب قرار بود به گذشته قبل از لیگ برتر به طور نامحدود بسته خود را درب, اما, New Orleans Pelicans — پادشاهان’ مخالفان که شب شد و تمایلی به دادگاه هنگامی که آنها آموخته داور کورتنی کرکلند به تازگی مشغول به کار یوتا جاز بازی. جاز مرکز رودی Gobert مثبت coronavirus تست قبل از آن که شب را وادار لیگ برتر به حالت تعلیق در این فصل است.

تیم های که در شش بازی از فینال حذفی نقاط در هر کنفرانس خواهد بود شامل 22-تیم format با توجه به Wojnarowski و Shelburne. 20 تیم در قالب گزارش تنها شامل هشت دانه در هر کنفرانس و چهار تیم از جمله پادشاهان در چهار بازی از هشتم بذر. اگر NBA مردد به سر فصل با 22 تیم وجود دارد خواهد بود به طور منظم فصل بازی و یک بازی در مسابقات “رقابت حذفی اسکله در هر دو بخش شرقی و غربی کنفرانس” Wojnarowski و Shelburne گزارش شده است.

[مرتبط: کارل rehashes عموزاده بحران, شب دریک کاهش یافته است]

پادشاهان بدست خبر خوب تمام هفته NBA general مدیران بنا به گزارش ها ترجیح می دهند با حاشیه ای از یک “پلی آف به همراه” فرمت رزومه فصل با 20 یا بیشتر تیم ها و گنجاندن آنها در تمام فرمت های به دست آوردن کشش در میان لیگ تصمیم گیرندگان.

ساکرامنتو می تواند حتی بهتر است — و بیشتر رسمی — اخبار پنجشنبه آینده اگر یا 20 یا 22 تیم با فرمت تایید شده است.

NBA rumors: پادشاهان به پلی آف شات در پتانسیل آدم نقره طرح در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>