مورگان Pressel می درخشد, Rory McIlroy خود را نگه می دارد در Peloton نرم افزار Pro-Athlete همه ستاره مسابقه

افسانه Rory McIlroy و Peloton دلاوری رشد کرده است به سرعت در چند ماه گذشته خروجی خود را در طول آموزش سواری (به طور خاص ثبت نام 955 انرژی در یک 45 دقیقه جلسه) باعث به هم بزنید در میان Peloton junkies. اما آن را متفاوت باز است که تحت تاثیر قرار گرفته بر روی دوچرخه در شنبه هنگامی که Peloton و ESPN برگزار شد اولین Pro-Athlete همه ستاره مسابقه.

مورگان Pressel 15 سال LPGA کهنه رقابت در زنان را سوار و دوم به پایان رسید در میان هشت شرکت کنندگان است. Pressel کل خروجی از 226 انرژی و ازمایش کرده المپیک تنها وسط فاصله دونده کالین Quigley (348) و رشد ورزشکاران از, فوتبال, تنیس, بسکتبال و ژیمناستیک جهان است.

این مسابقه شامل 20 دقیقه سوار رهبری, افراد مشهور, Peloton مربی رابین Arzon به کمک این مواد غذایی بانک شهر نیویورک است.

در بخش McIlroy یکی از سه PGA Tour جوانب مثبت در هشت فرد نژاد پیوست بابا واتسون و جاستین توماس. اما شماره 1 در جهان رتبه گلف باز می تواند انجام دهد بهتر از مقام چهارم در رقابت جمع 351 kj. شناگر Matt Grevers چهار بار مدال المپیک به پایان رسید برای اولین بار (417) و پس از بوستون سلتیک All-Star گوردون هیوارد (397) و سابق NFL دفاعی مقابله با تبدیل پخش Booger مکفارلاند (384).

واتسون در ضمن ششم به پایان رسید (275) و توماس به پایان رسید در آخرین محل (239).

که McIlroy نمی تواند رشد افسانه ای خود را بر روی دوچرخه ممکن است دیده می شود به عنوان ناامید کننده بود اما او همچنین یک بیت از یک مرد مشخص شده برای روز شنبه رقابت است.

“از آنجا که من نمی تواند ضرب و شتم Rory McIlroy در زمین گلف, من یک هدف برای امروز این است که ثابت کند که گلف بازان نیست ورزشکاران” مک فارلند گفت: پیش از این مسابقه در نهایت انجام این کار است.

طبیعی است که بحث زباله نیست محدود به قبل از مسابقه. گفت: Grevers در طول رقابت: “من در تلاش بود برای گوش دادن به [مربی] Alex [توسن] و نشانه های, اما من فکر می کنم بابا را تنفس بیش از حد سخت را برای من به شنیدن هر چیزی, بنابراین من فقط از نوع رفت.”

در پایان از مردان و زنان در مسابقات NYC بانک مواد غذایی دیده بود بیش از 1,000,000 وعده های غذایی اهدا شده به عنوان 16 دوچرخه سواران انباشته 4,312 kj ترکیب کنون بیش از 3000 نقطه هدف است.

شما با استفاده از پشتیبانی نسخه از اینترنت اکسپلورر است. لطفا ارتقاء به اینترنت اکسپلورر 11 و یا استفاده از یک مرورگر وب متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>