علامت McGwire homers دو بار به عنوان کالیفرنیای جنوبی باقی می ماند زنده در من-سری 5


Mark McGwire <span class="copyright">(Lori Shepler / Los Angeles Times)</span>
علامت McGwire (لری Shepler / لس آنجلس تایمز)

جنوب کالیفرنیا All-Stars تا به حال پشت خود را به دیوار یکشنبه شب در بازی 5 از من-سری 5 در پتکو پارک. علامت McGwire شدت و راه اندازی دو توپ بیش از آن دیوار از جمله برنده در پایین نهم به عنوان SoCal ماند زنده در بهترین هفت سری با 9-7 پیروزی بر شمال کالیفرنیا.

آن نگاه تیره و تار برای SoCal پایین 3-1 در سری و دنباله 7-3 رفتن به پایین از هفتم. پس از یک لرزان اولین ورود رندی جانسون تا به حال حل و فصل کردن و تبادل گوهر.

بابی اوراق قرضه راه می رفت به سرب زمین باز یافته. پس از جکی رابینسون flied به راست جورج برت دو برابر کردن اول-پایه خط را به ثمر رساند اوراق قرضه که فقط ضرب و شتم پرتاب از فرانک رابینسون. تد ویلیامز راه می رفت و با دیو Righetti و جان Wetteland پرتاب در اغل گاو یا حشم به NorCal مدیر انتخاب به ترک جانسون در بازی به صورت McGwire. با 2-1 تعداد McGwire سه برابر کردن بالای سمت راست-میدان نرده و هنگامی که توپ در زمان بد هاپ و لگد به دور از رابینسون McGwire ساخته شده آن را یک 7-6 بازی. Righetti در آمد به صورت مسیحی Yelich, که به طور خاص در McGwire.

در ضمن باب لیمو داشتن کمی مشکل با NorCal صف. پس از تسکین برت Saberhagen برای شروع چهارمین او اجازه یک اجرا و یک ضربه بیش از 4 2/3 نوبت قبل از راه دادن به Rollie انگشتان دست, که چهار ناشران برای ارسال بازی به پایین نهم.

Righetti که در حال حاضر ساخته شده 42 زمین بود سمت چپ در پایین نهم. او را زده برت رفت ویلیامز پس از آن مواجه McGwire. یکی زمین. رفته است. بازی بیش از. آنها احتمالا هنوز ایجاد سر و صدا در پتکو پارک. بازی 6 در انتظار. Lefty گومز برای NorCal در برابر برت Blyleven.

من-سری 5 بازی در APBA بازی موتور. 34-man فهرست اسامی انتخاب شده بودند توسط طرفداران از طریق latimes.com/sports و sfchronicle.com/sports. بیش از 100 ، 000 رای ریخته شد. NorCal تیم موفق شد توسط بروس جنکینز از سان فرانسیسکو کرونیکل و شیراز تیم هوستون میچل از بار.

بازی 6 برگزار خواهد شد و در اوکلند بزرگ در روز یکشنبه و بازی 7 در صورت نیاز در Oracle پارک در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر